Logo Polski Tenis

DOHA: Woźniacka - Kerber 7:6, 1:6, 6:3; Halep - Bellis 6:0, 6:4; Muguruza - Garcia 3:6, 6:1, 6:4; ROTTERDAM: Federer - Haase 4:6, 6:1, 6:1; Dimitrov - Rublev 6:3, 6:4.

Aktualności

Andrezieux-Boutheon ITF – Fręch zagrała o finał

Magdalena Fręch i Katarzyna Piter walczyły w turnieju ITF Engie Open Andrezieux-Boutheon 2018.

Fręch była rozstawioną zawodniczką obok m.in. Pauliny Parmentier, Jany Cepelovej, Arantxy Rus, Viktorii Kuzmovej czy Antonii Lottner. Piter grała w kwalifikacjach.

W Andrezieux-Boutheon (na kortach twardych w hali, 60 tys. $ w puli nagród) Magda Fręch jest turniejową ósemką. Wygrała ze Szwajcarką Conny Perrin 6:2, 5:7, 7:6 (5) i Francuzką Chloe Paquet 6:3, 6:4.

W ćwierćfinale pokonała Rosjankę Vitalię Diatchenko 6:3, 2:2 i krecz rywalki. W półfinale uległa Hiszpance Georginie Garcii-Perez 4:6, 6:1, 3:6.

W eliminacjach Kasia Piter została rozstawiona z czwórką. Wygrała z Rosjanką Yaną Sizikovą 6:3, 6:2, ale przegrała z Brytyjką Tarą Moore 7:5, 4:6, 2:6.

Drabinki

Kategoria: ITF
  • hen-live

Kasia z tą Rosjanką wygrała 6-3,6-2 w drugiej rundzie kwalifikacji zagra z Brytyjka Moore.

• gtaak

Moore wraca do starej sily i pokonala Kasie w trzeciej set

• Andrzej Pikul

Co prawda tylko po live, ale huśtawka nastrojów straszna, ale zwycięska. Brawo Magda !!! Jeszcze trochę punktów i szlemy bez eliminacji…

• gtaak

Magda znow nam pokazala jak walczyc do konca

Magda w QF, jest 144, za zwycięstwo w całym turnieju może awansować na +/- 130, czego Jej bardzo życzę.

• gtaak

Brawo, ale nie znamy scores bo ten nowy ITF live scores system nie latwo uzywac

• hen-live

Wygrała z Rosjanką 6-3,2-2 i Diatchenko skreczowała.

• gtaak

Sczesliwie bo moglo byc trudno

• mb

Początek był rzeczywiście trudny – straciła podanie – ale ważne że dała radę.
        Z tenisistek pozostałych w turnieju tylko Arantxa Rus jest wyżej w rankingu.
        Może Magda wygra ten turniej ?

• hen-live

Magda o finał zagra z Hiszpanką która wygrała ale po trzech setach z Francuzką 6-2,5-7,7-6/3/.

• Pablo

Grają na nawierzchni ziemnej?

• maka

Na kortach twardych

• Pablo

Czyli Magda wydaje się być faworytką przed tym spotkaniem

Na razie 4-6, 6-1 1-1 Magda walcz, powodzenia !

• hen-live

Magda pierwszego seta przegrała z ta Hiszpanką 4-6 drugiego wygrała 6-1.Teraz grają trzeciego seta 1-1.Widac że Hiszpanka ma mocny serwis 9 asów ale też 3 duble,Magda 3 asy i 0 dubli.

Szkoda, przegrała do 3, teraz reprezentacja…