MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Antalya ITF – Rajski walczy w Turcji

Maciej Rajski kontynuuje starty w turniejach w Turcji, gdzie do tej pory zdobył trzy punkty.

W dwóch poprzednich futuresach ITF w Antalyi (na kortach ziemnych, 15 tys. $ w puli nagród) odpadał w 1/8 finału. I tym razem osiągnął ten poziom. Nie zdołał dotrzeć do ćwierćfinału.

W pierwszej rundzie Polak (567. miejsce w rankingu ATP) pokonał bardzo zdolnego 17-letniego Brazylijczyka Thiago Seybotha Wilda (1068) 7:5, 6:4. Dwudziesty junior świata w poprzednich zawodach w Turcji dotarł aż do finału.

W 1/8 finału Rajski uległ dobrze znanemu w Polsce 25-letniemu Hiszpanowi Javierowi Martiemu (274) 0:6, 6:3, 4:6.

W deblu Maciek i Szwed Jakob Johansson-Holm przegrali z Chorwatem Domagojem Biljesko i Chilijczykiem Alejandrem Tabilo 4:6, 2:6.