Logo Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN ATP FINAŁ: Dimitrov - Goffin 7:5, 4:6, 6:3; Kontinen/Peers - Kubot/Melo 6:4, 6:2.

Aktualności

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach na całym świecie.

DOHA – WTA

Pierwsza runda: Pennetta – S. Kuznetsova 3:6, 6:4, 6:2; Azarenka – Kerber 6:0, 6:3; Zahlavova Strycova – Lisicki 7:5, 6:4; V. Williams – Dellacqua 3:6, 6:2, 6:1; Safarova – Stosur 7:6 (3), 6:4; Svitolina – Gavrilova 6:4, 5:7, 6:4; Petkovic – Flipkens 6:7 (5), 6:3, 6:2; Diyas – Jabeur 6:3, 6:2; J. Jankovic – Saisai Zheng 6:0, 6:2; Suarez Navarro – Muguruza 6:5 i krecz Garbine; Kar. Pliskova – Voegele 7:6 (4), 6:4; Dulgheru – Cornet 6:4, 3:6, 6:1.

Druga runda: V. Williams – Zahlavova Strycova 7:5, 3:6, 7:6 (5); A. Radwańska – Pennetta 6:1, 6:1; Safarova – Makarova 6:2, 6:7 (5), 6:3; Kvitova – J. Jankovic 6:3, 1:1 i krecz Serbki; Wożniacka – Dulgheru 6:1, 3:0 i krecz Rumunki; Petkovic – Diyas 5:7, 6:2, 6:4; Azarenka – Svitolina 6:3, 6:7 (4), 6:1; Suarez Navarro – Kar. Pliskova 7:6 (2), 6:4.

Ćwierćfinały: V. Williams – A. Radwańska 6:4, 1:6, 6:3; Azarenka – Wożniacka 6:3, 6:1; Suarez Navarro – Kvitova 3:6, 6:0, 6:3; Safarova – Petkovic 6:2, 6:1.

Półfinały: Safarova – Suarez Navarro 6:3, 6:2; Azarenka – V. Williams 2:6, 6:2, 6:4.

Finał: Safarova – Azarenka 6:4, 6:3.

ACAPULCO – WTA

Pierwsza runda: Mattek-Sands – Zacarias; Lucic-Baroni – Arruabarrena 6:3, 6:3; Puig – Smitkova 6:4, 3:6, 6:3; M. Sharapova – S. Rogers 6:4, 6:1; Torro-Flor – Brengle 2:6, 7:5, 7:5; J. Larsson – Stephens 6:3, 6:2; Tsurenko – A. S. Sanchez 6:2, 6:0; Bertens – Vinci 6:5 i krecz Włoszki; E. Bogdan – L. Davis 6:4, 7:6 (3); Rybarikova – Tomljanovic 6:3, 6:4; Errani – Hradecka 6:1, 6:3; C. Garcia – Hercog 6:4, 6:1; Duque-Marino – Chirico 1:6, 6:3, 7:5; Krunic – A. Schmiedlova 6:2, 6:1; Bacsinszky – Hogenkamp 2:6, 6:2, 6:3; Karatantcheva – Bouzkova 6:4, 6:3.

Druga runda: Lucic-Baroni – Torro-Flor 6:7 (5), 6:3, 7:5; Rybarikova – E. Bogdan 6:0, 6:2; C. Garcia – Mattek-Sands 6:2, 6:3; Bacsinszky – Tsurenko 6:2, 7:6 (4); Karatantcheva – Bertens 6:1, 6:4; J. Larsson – Krunic 6:1, 6:2; M. Sharapova – Duque-Marino 6:1, 6:2; Puig – Errani 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Karatantcheva – Puig 2:6, 7:6 (7), 6:4; Bacsinszky – J. Larsson 6:3, 6:3; M. Sharapova – Rybarikova 6:1, 4:6, 6:2; C. Garcia – Lucic-Baroni 6:2, 2:1 i krecz Chorwatki.

Półfinały: Bacsinszky – Karatantcheva 6:2, 6:4; C. Garcia – Sharapova walkower.

Finał: Bacsinszky – C. Garcia 6:3, 6:0.

DUBAJ – ATP

Pierwsza runda: J. Sousa – McGee 6:1, 6:2; Golubev – F. Martin 7:5, 6:4; Istomin – Gulbis 7:5, 6:2; Federer – Jużny 6:3, 6:1; Gasquet – Seppi 6:4, 6:7 (1), 6:4; Ilhan – A. Zverev 6:1, 7:6 (4); S. Stakhovsky – Rosol 4:6, 6:1, 6:4; Bolelli – Pouille 6:3, 6:3; Berdych – Chardy 7:6 (2), 6:4; Bautista Agut – Thiem 6:3, 6:2; Coric – Jaziri 5:7, 6:3, 6:3; F. Lopez – J. Ward 6:4, 6:4; A. Murray – G. Muller 6:4, 7:5; Baghdatis – Goffin 6:2, 7:5; N. Djokovic – V. Pospisil 6:4, 6:4; Verdasco – Garcia-Lopez 7:5, 6:1.

Druga runda: A. Murray – J. Sousa 6:0, 6:2; Gasquet – Bautista Agut 6:4, 3:6, 7:6 (6); S. Stakhovsky – Istomin 6:4, 3:6, 6:4; Coric – Baghdatis 6:4, 3:6, 6:6 (4:4) i krecz Cypryjczyka; Berdych – Bolelli 7:6 (7), 5:7, 6:0; N. Djokovic – Golubev 6:1, 6:2; Ilhan – F. Lopez – Ilhan 3:6, 7:5, 6:3; Federer – Verdasco 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Coric – A. Murray 6:1, 6:3; Berdych – S. Stakhovsky 6:3, 4:6, 6:2; Federer – Gasquet 6:1 i krecz Francuza; N. Djokovic – Ilhan 6:1, 6:1.

Półfinały: Federer – Coric 6:2, 6:1; N. Djokovic – Berdych 6:0, 5:7, 6:4.

Finał: Federer – N. Djokovic 6:3, 7:5.

BUENOS AIRES – ATP

Pierwsza runda: Lorenzi – Bellucci 6:4, 6:7 (5), 6:1; L. Mayer – S. Robert 6:0, 6:1; Monaco – Max. Gonzalez 6:2, 6:2; Delbonis – Carreno Busta 7:6 (2), 3:0 i krecz Hiszpana; Rola – Vesely 6:4, 6:3; Olivo – J. Nieminen 7:6 (3), 5:7, 6:0; Arguello – Montanes 6:3, 6:2; Berlocq – Schwartzman 6:3, 6:3; Ramos-Vinolas – H. Zeballos 6:4, 6:1; Andreozzi – Molteni 6:2, 6:2; Bagnis – Cecchinato 4:6, 7:5, 6:3; Almagro – Andujar 6:3, 3:6, 6:2.

Druga runda: Delbonis – Lorenzi 6:4, 6:2; P. Cuevas – Andreozzi 7:6 (4), 6:1; Monaco – L. Mayer 6:4, 6:4; Nadal – Arguello 6:4, 6:0; Rola – Bagnis 6:2, 6:1; Berlocq – Fognini 6:3, 6:0; Almagro – Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Robredo – Olivo 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Monaco – P. Cuevas 7:6 (1), 6:7 (4), 6:4; Almagro – Robredo 6:3, 6:2; Berlocq – Rola 6:1, 6:3; Nadal – Delbonis 6:1, 6:1.

Półfinały: Monaco – Almagro 6:3, 6:7 (6), 6:4; Nadal – Berlocq 7:6 (7), 6:2.

Finał: Nadal – Monaco 6:4, 6:1.

ACAPULCO – ATP

Pierwsza runda: Dolgopolov – Groth 6:3, 4:6, 6:0; Matosevic – M. Granollers 6:4, 6:2; B. Becker – Kamke 7:6 (4), 6:2; Lajovic – Kokkinakis 6:4, 7:6 (4); K. Anderson – D. Brown 6:1, 6:2; Giraldo – A. Krajicek 7:6 (8), 6:1; Lu – V. Estrella Burgos 6:2, 7:5; A. Haider-Maurer – Haase 6:3, 2:6, 6:2; Dimitrov – Krajinovic 6:3, 5:7, 6:0; Troicki – Garza 6:4, 6:3; S. Johnson – Dodig 6:4, 6:4; R. Harrison – D. Young 4:6, 6:2, 4:2 i krecz Donalda; B. Tomic – Mannarino 3:6, 6:4, 6:4; Karlovic – Gabashvili 6:4, 3:6, 6:2; Nishikori – Al. Gonzalez 6:3, 7:5; Ferrer – Sijsling 6:3, 7:6 (4).

Druga runda: R. Harrison – Dimitrov 7:5, 4:6, 6:0; Dolgopolov – A. Haider-Maurer 6:2, 6:3; Troicki – Giraldo 6:3, 6:4; K. Anderson – S. Johnson 3:6, 7:5, 6:3; B. Tomic – B. Becker 4:6, 6:3, 6:2; Karlovic – Lajovic 3:6, 6:3, 6:1; Nishikori – Lu 6:1, 6:3; Ferrer – Matosevic 7:6 (3), 6:4.

Ćwierćfinały: K. Anderson – Troicki 3:6, 6:3, 6:3; Nishikori – Dolgopolov 6:4, 6:4; R. Harrison – Karlovic 4:6, 7:6 (0), 7:6 (4); Ferrer – B. Tomic 6:4, 3:6, 6:1.

Półfinały: Nishikori – K. Anderson 6:2, 3:6, 6:3; Ferrer – R. Harrison 4:6, 6:0, 6:0.

Finał: Ferrer – Nishikori 6:3, 7:5.

KIOTO – CH

Pierwsza runda: Millman – Ehara 6:7 (4), 6:1, 7:5; Saito – Takeuchi 6:3, 6:2; Mitchell – Huang 6:4, 6:3; Kondo – Okamura 6:1, 6:3; J. Thompson – Zaitcev 6:4, 6:2; Uchiyama – T. Suzuki 6:2, 6:2; Zhe Li – C. Kim 7:6 (3), 6:1; Kibi – Whittington 6:3, 7:6 (5), Soeda – Onozawa 6:1, 6:3; Ze Zhang – K. Singh 6:3, 6:4; Moriya – Ebden 6:3, 7:6 (5); Niki – Sekiguchi 6:3, 7:6 (9); Przysiężny – Y. Ito 6:3, 6:4; Kapaś – Watanuki 6:3, 6:4; Sugita – Matsui 6:4, 7:6 (3); T. Ito – Venus 7:6 (3), 6:3.

Druga runda: Kondo – Mitchell 6:4, 6:4; Millman – Niki 6:3, 4:6, 6:2; Moriya – Saito 4:6, 7:6 (6), 6:3; Soeda – Zhe Li 7:6 (2), 6:3; Uchiyama – Sugita 7:6 (3), 1:6, 6:3; Przysiężny – J. Thompson 6:1, 3:6, 6:3; Kapaś – Ze Zhang 6:3, 7:6 (6); T. Ito – Kibi 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Kapaś – Uchiyama 4:6, 7:6 (8), 7:5; Przysiężny – Soeda 6:4, 6:2; T. Ito – Moriya 6:4, 6:2; Millman – Kondo walkower.

Półfinały: Przysiężny – Kapaś 7:6 (5), 6:4; Millman – T. Ito 6:3, 7:5.

Finał: Przysiężny – Millman 6:3, 3:6, 6:3.

KALKUTA – CH

Pierwsza runda: S. Singh – Nedunchezhiyan 2:6, 6:2, 6:0; Yang – Perez Sanz 6:7 (5), 6:1, 6:2; M. Jankovic – Krstin 4:6, 6:3, 3:1 i krecz Pedji; Krawietz – Kaza 6:2, 7:6 (4); Duckworth – Prashanth 6:3, 3:6, 6:3; F. F. Silva – Bozoljac 4:6, 7:6 (4), 6:3; Bolt – Myneni 7:5, 6:4; Coppejans – Androic 6:2, 6:4; R. Becker – Balaji 7:5, 7:5; Bhambri – Lopez-Perez 6:2, 6:2; Ramanathan – Devvarman 4:6, 6:3, 6:4; Kudryavtsev – Gunneswaran 6:3, 7:6 (7); Ti Chen – Saville 6:3, 3:6, 6:2; Albot – Mektic 7:5, 4:6, 6:3; Gerasimov – Nagal 7:5, 7:5; Bemelmans – Safwat 6:2, 1:6, 6:3.

Druga runda: Gerasimov – Bolt walkower; Albot – Bhambri 6:3, 2:6, 6:1; Bemelmans – Krawietz 3:6, 6:2, 6:3; Kudryavtsev – Yang 6:7 (7), 6:1, 6:0; Duckworth – S. Singh 6:2, 6:1; R. Becker – Coppejans 4:6, 6:3, 6:3; Ti Chen – F. F. Silva 6:0, 4:6, 6:2; Ramanathan – M. Jankovic 6:1, 5:7, 7:5.

Ćwierćfinały: Duckworth – Gerasimov 6:4, 6:2; Bemelmans – R. Becker 6:7 (5), 7:6 (8), 6:2; Ti Chen – Ramanathan 6:4, 3:6, 7:6 (5); Albot – Kudryavtsev 7:6 (5), 6:3.

Półfinały: Duckworth – Bemelmans 2:6, 6:3, 6:1; Albot – Ti Chen 6:4, 2:6, 6:2.

Finał: Albot – Duckworth 7:6 (0), 6:1.

CHERBOURG – CH

Pierwsza runda: Karatsev – Ignatik 6:3, 3:6, 7:6 (3); Authom – Kovalik 0:6, 6:4, 7:6 (1); Kravchuk – Eysseric 4:6, 6:2, 6:1; Gombos – Sidorenko 6:1, 3:6, 6:1; Desein – Gaio 6:2, 3:6, 6:2; Lokoli – An. Martin 6:4, 6:2; Brands – Lamasine 6:4, 3:6, 7:6 (2); T. Daniel – An. Beck 6:2, 6:3; Mahut – Michon 6:2, 6:2; Paire – Betov 6:4, 7:6 (3); K. De Schepper – Guez 6:3, 6:4; Arnaboldi – Broady 7:5, 6:2; Setkic – Dustov 6:2, 6:3; Teixeira – Molchanov 6:2, 1:0 i krecz Ukraińca; Darcis – Mertl 6:3, 6:2; Couacaud – Basic 6:4, 6:3.

Druga runda: Gombos – Brands 6:4, 6:3; Kravchuk – Desein 6:4, 6:3; Authom – T. Daniel 6:2, 6:3; Teixeira – Darcis 7:6 (5), 2:4 i krecz Belga; Arnaboldi – Setkic 6:4, 7:5; Couacaud – Mahut 6:3, 6:1; Paire – Lokoli 3:6, 6:1, 6:1; K. De Schepper – Karatsev 4:6, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Gombos – Teixeira 6:2, 2:6, 6:1; Authom – Kravchuk 6:3, 7:6 (6); Paire – K. De Schepper 6:4, 6:2; Couacaud – Arnaboldi 2:6, 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Gombos – Authom 6:4, 6:1; Paire – Couacaud 6:4, 6:1.

Finał: Gombos – Piare 6:1, 7:6 (4).

Kategoria:

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.