Logo Polski Tenis

WYNIKI

SINGAPUR: Woźniacka - Svitolina 6:2, 6:0; Halep - Garcia 6:4, 6:2; WIEDEŃ: A. Zverev - Troicki 6:3, 4:6, 6:4; Kohlschreiber - Isner 7:6 (6), 6:4; Herbert - Tomic 7:6 (4), 7:5; Gasquet - F. Lopez 6:2, 6:3; G. Simon - Gulbis 6:3, 6:3; BAZYLEA: Shapovalov - Sugita 4:6, 6:2, 7:6 (3); Bautista-Agut - Kukushkin 6:0, 6:3.

Aktualności

Bohdan Tomaszewski Cup 2017 – wyniki

Na kortach Legii Warszawa odbył się turniej kadetów Bohdan Tomaszewski Cup 2017.

W międzynarodowych zawodach cyklu Tennis Europe rywalizowali m.in. Aleksandra Wierzbowska, Ada Piestrzyńska, Magda Wawrowska, Maks Kaśnikowski, Marcel Politowicz, Piotr Pawlak.

W ćwierćfinałach z Polaków zagrali: Zuzanna Szczepańska, Aleksandra Wierzbowska, Ada Piestrzyńska, Aleksandra Jeleń, Piotr Pawlak i Jan Wajdemajer. W półfinale powalczyli tylko Wierzbowska i Pawlak.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: Wawrowska – Gołaś 6:4, 6:3; Szczepańska Grudino 6:0, 6:2; Babkova – Nebelska 6:4, 6:1; (6) Z. Safarova – Khotko 6:3, 6:3; (4) Kolodynska – Behulova 7:5, 6:2; Wierzbowska – Kachur 5:7, 6:4, 6:1; Piestrzyńska – A. Komar 6:2, 7:5; Saska – (8) Avetisyan 6:4, 6:2; (7) Wurth – Costache 6:2, 6:1; Vinahradava – Takmadżan 6:2, 7:6 (4); Dmitruk – W. Ejsmont 6:4, 6:3; (3) Panackova – Mattik 6:2, 6:2; (5) Jeleń – Kasarzheuskaya 6:1, 6:3; Ondrejcekova – Kus 6:4, 6:4; Jeschke – Kopel 6:4, 2:1 i krecz Amelii; (2) Kovacs – Gustowska 6:0, 7:6 (3).

Druga runda: Szczepańska – Wawrowska 6:2, 6:1; Z. Safarova – Babkova 6:4, 6:2; Wierzbowska – Kolodynska 2:6, 7:6 (2), 7:6 (0); Piestrzyńska – Saska 7:6 (6), 6:3; Wurth – Vinahradava 6:3, 6:2; Panackova – Dmitruk 6:2, 3:6, 6:4; Jeleń – Ondrejcekova 4:6, 6:1, 7:6 (6); Kovacs – Jeschke 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Z. Safarova – Szczepańska 6:1, 6:2; Wierzbowska – Piestrzyńska 7:5, 1:6, 7:6 (8); Panackova – Wurth 6:2, 6:2; Kovacs – Jeleń 6:1, 6:1.

Półfinały: Z. Safarova – Wierzbowska 3:6, 7:6 (4), 6:1; Kovacs – Panackova 6:3, 2:6, 6:0.

Finał: Kovacs – Z. Safarova 0:6, 6:3, 7:5.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Shestakov – Guzowski 6:4, 6:0; Bruzas – Szczęsny 6:3, 0:6, 6:2; Kaśnikowski – D. Wiśniewski 6:1, 1:6, 7:5; (8) Fajta – Herok 6:7 (3), 6:3, 7:5; Lopushynskyi – Kułakowski 6:2, 6:1; Kolijev – Orlikowski 6:1, 6:4; Sarafyn – Kuczyński 6:2, 6:0; (5) Politowicz – Kusiewicz 6:4, 6:4; Mruk – Kniazeu 6:7 (3), 6:3, 6:4; Horak – Tomański 6:4, 6:1; Thanos – Kaliszewski 6:3, 7:5; (3) Pawlak – Kielan 6:7 (3), 6:1, 6:2; (6) Sharipov – A. Bojarski 6:3, 6:1; Wajdemajer – Samofalov 6:3, 7:5; Stefanovic – Załubski 6:0, 6:3; (2) Vasiliauskas – Federowicz 7:6 (7), 2:6, 6:2.

Druga runda: Shestakov – Bruzas 6:3, 6:2; Fajta – Kaśnikowski 6:1, 6:2; Kolijev – Lopushynskyi 6:0, 6:1; Sarafyn – Politowicz 6:3, 6:0; Horak – Mruk 6:2, 6:2; Pawlak – Thanos 6:3, 3:6, 6:4; Wajdemajer – Sharipov 6:3, 6:4; Vasiliauskas – Stefanovic 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Fajta – Shestakov 6:2, 6:3; Safaryn – Kolijev 6:3, 6:3; Pawlak – Horak 6:3, 6:1; Vasiliauskas – Wajdemajer 4:6, 6:4, 7:5.

Półfinały: Fajta – Safaryn 6:4, 6:1; Vasiliauskas – Pawlak 7:6 (6). 7:5.

Finał: Fajta – Vasiliauskas 6:2, 6:2.

Strona turnieju

Kategoria: TE

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.