Logo Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN ATP FINAŁ: Goffin - Federer 2:6, 6:3, 6:4; Kubot/Melo - Harrison/Venus 6:1, 6:4; Kontinen/Peers - J. Murray/Soares 7:6 (2), 6:2.

Aktualności

Copernicus Bowl ITF Juniors – wyniki

Na kortach Legii w Warszawie rozgrywany był turniej ITF juniorów Copernicus Bowl.

W zawodach kategorii grade 3 występowali m.in. Stefania Rogozińska-Dzik, Pola Wygonowska, Martyna Kubka czy Daniel Michalski.

W ćwierćfinałach singla z Polaków zagrali jedynie jedynie: Pola Wygonowska i Jan Gałka.

W grach podwójnych triumfowali: Martyna Kubka i Stefania Rogozińska-Dzik oraz Daniel Michalski i Marcin Skowroński.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Halemai – (1) Rogozińska-Dzik 1:6, 7:5, 6:2; Miller – Biagianti 7:6, 4:6, 7:6 (4); V. Olyanovskaya – Hefti 6:1, 6:1; (6) Petroula – Daujotaite 6:4, 6:2; (4) Kardava – W. Pociej 6:0, 6:1; Gemovic – Schwarte 6:2, 1:6, 7:5; Wygonowska – Goloputova 6:4, 6:1; (7) Krznaric – Curmi 2:6, 7:6 (2), 6:4; (5) Dalakishvili – Milovanovic 7:5, 6:0; Tokac – Hędrzak 6:0, 6:1; Zuger – N. Olyanovskaya 6:4, 6:2; (3) Cisovska – Strombach 6:1, 6:3; (8) Cernecka – Gawande 6:2, 7:6 (6); Kubka – Martemyanova 0:6, 6:1, 7:6 (4); Antonakis – Kolodynska 6:2, 5:7, 6:3; Haavisto – (2) Shalimova 6:1, 6:2.

Druga runda: Halemai – Miller 6:2, 6:1; V. Olyanovskaya – Petroula 6:1, 6:1; Kardava – Gemovic 6:3, 6:0; Wygonowska – Krznaric 6:2, 6:2; Dalakishvili – Tokac 6:4, 6:4; Cisovska – Zuger 2:6, 7:5, 6:1; Cernecka – Kubka 6:4, 6:3; Antonakis – Haavisto 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Halemai – V. Olyanovskaya 6:4, 6:1; Kardava – Wygonowska 6:2, 7:6 (4); Dalakishvili – Cisovska 6:2, 6:4; Antonakis – Cernecka 6:2, 6:2.

Półfinały: Halemai – Kardava 6:1, 6:3; Dalakishvili – Antonakis 7:5, 4:6, 6:1.

Finał: Dalakishvili – Halemai 6:1, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Lambling – (1) Michalski 6:3, 6:3; Kachmazov – Fearnley 6:3, 6:2; Ionel – Skowroński 6:2, 6:4; Cobolli – (6) Grinvalds 7:5, 4:6, 6:4; (4) Lumsden – Wajdemajer 7:5, 6:0; Mikuła – Di Nocera 7:5, 6:4; Hersey – Hellum Lilleengen 6:1, 3:0 i krecz Norwega; (7) Droguet – Jankowiak 6:3, 2:6, 6:2; Wendelken – (8) Arevalo 2:6, 7:5, 6:2; Deschamps – Dudek 6:2, 6:4; Wilson – M. Adamek 6:4, 6:1; Tumosa – (3) Kopczynski 6:7 (4), 6:3, 6:4; J. Gałka – (5) F. Arnaboldi 6:7 (3), 7:6 (6), 6:2; Binda – Ziomber 6:2, 6:1; Groener – Butler 6:1, 6:0; (2) Krutykh – Taczała 6:0, 6:3.

Druga runda: Lambling – Kachmazov 6:1, 6:4; Cobolli – Ionel 6:3 6:4; Lumsden – Mikuła 2:6, 6:4, 6:1; Droguet – Hersey 6:3, 6:3; Deschamps – Wendelken 6:2, 7:6 (4); Tumosa – Wilson 6:3, 6:4; J. Gałka – Binda 6:2, 6:3; Krutykh – Groener 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Lambling – Cobolii 6:3, 6:0; Droguet – Lumsden 6:1, 5:7, 6:2; Deschamps – Tumosa 6:1, 7:6 (5); Krutykh – J. Gałka 4:6, 6:1, 6:0.

Półfinały: Droguet – Lambling 6:3, 6:1; Krutykh – Deschamps 4:6, 7:6 (2), 6:2.

Finał: Droguet – Krutykh 6:3, 6:0.

Wyniki eliminacji i debla

Kategoria: ITF Juniors

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.