Logo Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA: Paire - Jarry 7:6 (4), 6:7 (3), 6:4; M. Granollers - Kukushkin 6:2, 6:2; Jaziri - Sandgren 6:4, 6:4; Lajovic - Martinez 6:4, 6:7 (5), 6:3; R. Dutra Silva - Donaldson 6:3, 6:1; BUDAPESZT: Millman - Albot 6:4, 7:5; Cecchinato - Basic 6:3, 6:4.

Aktualności

Drużynowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn

W Bytomiu i Ustroniu rozgrywane były drużynowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

W turniejach finałowych rywalizowało tylko po pięć zespołów. W gronie panów Górnik Bytom pokonał w finale poznański Grunwald. Wśród pań Górnik był nieznacznie lepszy od SKT Szczecin (o 4 gemy).

KOBIETY – BYTOM

Ćwierćfinały: Górnik Bytom – bye; BKT Advantage Bielsko-Biała – bye; SKT Szczecin – bye;

ChTT Chorzów – UKS Omega Smolec 5:1: Kądzielewska/Wędrocha – K. Jaśkiewicz/K. Wiśniewska 7:6, 4:6, 10:5; Saska/Woźny – Mrozowska/Szuszkiewicz 6:2, 6:4; Wędrocha – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:7, 6:3; Kądzielewska – Szuszkiewicz 6:2, 6:0; Woźny – K. Wiśniewska 3:6, 2:6; Saska – Mrozowska 6:3, 6:1.

Półfinały: Górnik – Advantage 5:1: Podlińska/Wilk – Światłoń/Zajda 6:4, 6:1; Jegiołka/Zakordoniec – Duhl/Kostka 7:5, 6:0; Podlińska – Zajda 7:5, 4:6, 4:6; Zakordoniec – Kostka 6:0, 6:1; Wilk – Duhl 5:7, 6:2, 6:2; Jegiołka – Siłka 6:1, 6:3;

SKT Szczecin – ChTT Chorzów 5:1: Leśniak/Wysoczańska – Kądzielewska/Wędrocha 6:2, 7:6; Łukasiak/Maciocha – Saska/Woźny 6:3, 7:5; Leśniak – Wędrocha 6:2, 6:4; Wysoczańska – Kądzielewska 6:2, 6:1; Maciocha – Woźny 6:0, 6:2; Łukasiak – Saska 1:6, 1:6.

Mecz o 3. miejsce: Advantage – ChTT Chorzów 4:2: Światłoń/Zajda – Kądzielewska/Wędrocha 4:6, 6:0, 8:10; Duhl/Siłka – Saska/Szczotka 6:3, 6:3; Zajda – Wędrocha 6:3, 6:3; Światłoń – Kądzielewska 6:4, 6:2; Duhl – Szczotka 6:7, 6:4, 6:7; Siłka – Saska 7:5, 6:3.

Finał: Górnik – SKT Szczecin 3:3 sety 6:6 gemy 48:44: Podlińska/Zakordoniec – Leśniak/Wysoczańska 2:6, 1:6; Jegiołka/Wilk – Łukasiak/Maciocha 6:1, 6:2; Podlińska – Leśniak 1:6, 0:6; Zakordoniec – Wysoczańska 6:3, 6:1; Wilk – Maciocha 5:7, 3:6; Jegiołka – Łukasiak 6:0, 6:0.

MĘŻCZYŹNI – USTROŃ

Ćwierćfinały: WKS Grunwald Poznań – bye; AZS Poznań – bye; UKS Beskidy Ustroń – bye;

Górnik Bytom – BKT Advantage Bielsko-Biała 6:1: Janik/Poljak – Mrozek/Wrzoł 4:6, 4:6; Koniusz/Marek – Jastrzębski/Mach 6:4, 6:4; Poljak – Wrzoł 6:2, 6:1; Gawron – Mrozek 6:4, 6:4; Marek – Jastrzębski 6:4, 6:2; Bujdo – Mach 7:6, 6:7, 6:4; Koniusz – Schulhauser 6:2, 6:2.

Półfinały: Grunwald – AZS Poznań 4:3: Drzewiecki/Kapaś – Smoła/Walków 6:4, 6:4; J. Marcinkowski/F. Urban – Lorens/Taczała 6:3, 6:4; Kapaś – Walków 5:7, 6:3, 7:5; Drzewiecki – Smoła 5:7, 6:7; Nispoń – P. Matuszewski 4:6, 2:6; F. Urban – Jankowiak 6:3, 6:1; J. Marcinkowski – Taczała 7:6, 5:7, 1:6;

Górnik – Beskidy 4:3: Marek/Poljak – Chadaj/Ciaś 6:4, 6:7, 10:6; Gawron/Koniusz – Kowalczyk/Panfil 6:3, 6:7, 10:5; Poljak – Ciaś 6:7, 6:3, 6:7; Gawron – Panfil 4:6, 6:7; Marek – Chadaj 7:5, 7:5; Bujdo – B. Wojnar 7:5, 6:4; Koniusz – Kowalczyk 6:7, 6:7.

Mecz o 3. miejsce: Beskidy – AZS Poznań 6:1: Ciaś/Kozielski – Matuszewski/Smoła 6:4, 6:4; Chadaj/Grzegorczyk – Lorens/Taczała 4:6, 4:6; Ciaś – Walków 6:4, 6:4; Panfil – Smoła 6:3, 6:4; Chadaj – Jankowiak 6:3, 6:1; B. Wojnar – Taczała 6:2, 6:2; Kowalczyk – Lorens 6:4, 6:4.

Finał: Górnik – Grunwald 4:3: Marek/Poljak – Kapaś/Marcinkowski 6:3, 3:6, 4:10; Gawron/Koniusz – Drzewiecki/Urban 6:3, 6:3; Poljak – Kapaś 4:6, 4:6; Gawron – Drzewiecki 6:1, 6:4; Marek – Nispoń 6:3, 6:2; Bujdo – F. Urban 6:7, 7:5, 6:7; Koniusz – J. Marcinkowski 6:1, 6:1.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.