Logo Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA: Paire - Jarry 7:6 (4), 6:7 (3), 6:4; M. Granollers - Kukushkin 6:2, 6:2; Jaziri - Sandgren 6:4, 6:4; Lajovic - Martinez 6:4, 6:7 (5), 6:3; R. Dutra Silva - Donaldson 6:3, 6:1; BUDAPESZT: Millman - Albot 6:4, 7:5; Cecchinato - Basic 6:3, 6:4.

Aktualności

Drużynowe mistrzostwa Polski młodzieży

W trzech polskich miastach w weekend rozegrano drużynowe mistrzostwa kraju do lat 16 i 18.

Dwa tytuły mistrzowskie wywalczył Górnik Bytom. Na własnych kortach po złoto sięgnęli juniorzy i juniorki Górnika. Także gospodarze byli najlepsi w Bielsku-Białej (kadetki) i Poznaniu (kadeci).

Juniorki – Bytom

1. Górnik Bytom (Marcelina Podlińska, Magdalena Hędrzak, Zuzanna Wilk, Emma Zakordoniec, Dominika Paczena), 2. BKT Advantage Bielsko-Biała (Magdalena Zajda, Klara Siłka, Beata Światłoń, Zofia Podbioł), 3. ChTT Chorzów (Julia Wędrocha, Wiktoria Saska, Magdalena Kądzielewska, Dominika Szczotka), 4. AZS Poznań, 5. MKT Łódź, 6. PKT Pobiedziska.

Komplet wyników

Kadetki – Bielsko-Biała

1. BKT Advantage Bielsko-Biała (Aleksandra Wierzbowska, Aleksandra Nadajewska, Laura Duhl, Alicja Niedźwieńska), 2. Morelowa Tennis Club Warszawa (Anna Liza Kuz, Magda Wawrowska, Sara Elkosh, Nikoletta Pytel), 3. Sopot Tenis Klub (Zuzanna Szczepańska, Carolina Cerowska, Wiktoria Uzarek, Nikola Żurawska, Weronika Janiszek), 4. MKT Łódź.

Komplet wyników

Juniorzy – Bytom

1. Górnik Bytom (Wojciech Marek, Maciej Ziomber, Mikołaj Wrzoł, Wojciech Kasperski), 2. KT Warszawianka Warszawa (Tomasz Dudek, Adam Kwiatkowski, Mateusz Ciecierski, Jan Gałka, Stanisław Pyra), 3. SKT Szczecin (Krzysztof Wetoszka, Piotr Galus, Kacper Lalek, Patryk Kosiński), 4. AZS Poznań, 5. SKT Centrum Bydgoszcz, 6. UKS Beskidy Ustroń.

Komplet wyników

Kadeci – Poznań

1. AZS Poznań (Dawid Taczała, Marcel Politowicz, Jan Wajdemajer, Mikołaj Lorens, Adam Dec), 2. Górnik Bytom (Gabriel Biliński, Jakub Federowicz, Szymon Kierwiak, Piotr Wiśniewski, Aleksander Borzych), 3. KT Legia Warszawa (Paweł Kaliszewski, Wojciech Szczęsny, Michał Suski, Dominik Dobaczewski), 4. WKS Grunwald Poznań, 5. BKT Advantage Bielsko-Biała, 6. KT GAT Gdańsk, 7. Start-Wisła Toruń.

Komplet wyników

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.