Logo Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN ATP FINAŁ: Goffin - Federer 2:6, 6:3, 6:4; Kubot/Melo - Harrison/Venus 6:1, 6:4; Kontinen/Peers - J. Murray/Soares 7:6 (2), 6:2.

Aktualności

Fed Cup – bez Radwańskiej i Linette

Paula Kania, Katarzyna Kawa, Magdalena Fręch i Klaudia Jans-Ignacik zagrają z Tajwankami.

W spotkaniu Polska – Tajwan w Inowrocławiu (16-17 kwietnia) nie wystąpią Agnieszka Radwańska i Magda Linette, które wciąż leczą kontuzje.

Stawką meczu jest utrzymanie się w Grupie Światowej II drużynowych rozgrywek. Radwańska po porannej konsultacji medycznej zdecydowała, że potrzebuje jeszcze kilku dni na dojście do pełnej sprawności. Linette zmaga się natmiast z urazem barku.

W ekipie z Tajwanu walczyć będą Ya-Hsuan Lee, Ching-Wen Hsu, Chia-Jung Chuang i Chin-Wei Chan.

Losowanie kolejności gier w piątek o godz. 12 w Urzędzie Miasta Inowrocławia. Początek meczu 16 kwietnia o godz. 11.45 (dwa single), a dalszy ciąg 17 kwietnia od godz. 12 (dwa single i debel).

Pojedynek zostanie rozegrany w hali OSiR na nawierzchni twardej (Rebound Ace). Transmisja w Polsacie Sport News.

Kategoria: Fed Cup
 • Pablo

  To było do przewidzenia. Szkoda

  • gtaak

   Taka slaba druzyna Tajwan ma szanse nas wyrzucic z Grupy!
   A gdzie jest Piter i dlaczego Alicja nie gra w deblu?

 • hen-live

  Coś ten polski tenis schodzi na psy.W damskim wieczne nadzieje niedługo dobiją do 30 i nic albo kontuzje jak Ula Radwańska czy Linette.W męskim weterani się kończą Makowski/Kubot przeważnie przegrywają w 1 rundach.Janowicz dorabia w teleturniejach,Przysiężny ciula punkty w jakiś ITF-ach w Korei i też najczęściej kontuzjowany.Tylko nadzieja w Agnieszce bo jak jeszcze ona się rozsypie do już będzie dno.

  • Rafał Baranowski

   100% popieram to smutna prawda

  • Pablo

   Niestety tak przedstawia się nasz tenis. Przez lata to Agnieszka wiodła prym w polskim tenisie w ogóle nie tylko w damskim. Janowicz w dwóch sezonach tylko się pokazał. Przysiezny mocno spadł w rankingu. Liczę jeszcze na Hurkacza. Może coś osiągnie

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.