Logo Polski Tenis

WYNIKI

DOHA: Woźniacka - Kerber 7:6, 1:6, 6:3; Halep - Bellis 6:0, 6:4; Muguruza - Garcia 3:6, 6:1, 6:4; ROTTERDAM: Federer - Haase 4:6, 6:1, 6:1; Dimitrov - Rublev 6:3, 6:4.

Aktualności

Fed Cup – trzy Polki trenowały

Paula Kania, Katarzyna Kawa i Klaudia Jans-Ignacik trenowały przed meczem Fed Cup.

Stawką spotkania Polska – Tajwan w Inowrocławiu w dniach 16-17 kwietnia jest utrzymanie się w Grupie Światowej II drużynowych rozgrywek.

W biało-czerwonej kadrze oficjalnie figurują Agnieszka Radwańska, Magda Linette, Paula Kania i grająca kapitan Klaudia Jans-Ignacik. A. Radwańska i Linette mają problemy zdrowotne.

Radwańska spotkała się dziś z fanami w Galerii Mokotów. Promowała w sklepie GO Sport rakiety Babolat AGA. Po wieczornej konsultacji medycznej zdecyduje, czy zagra w Inowrocławiu. Linette zmaga się z kontuzją barku.

Sparingpartnerem Kani, Kawy i Jans-Ignacik na dość wolnej nawierzchni był dziś szczecinianin Rafał Teurer. Ćwiczyć będzie także Magdalena Fręch.

W ekipie z Tajwanu walczyć będą Ya-Hsuan Lee, Ching-Wen Hsu, Chia-Jung Chuang i Chin-Wei Chan.

Początek meczu 16 kwietnia o 11.45 (dwa single), a dalszy ciąg 17 kwietnia o godz. 12 (dwa single i debel). Pojedynek zostanie rozegrany w hali OSiR na nawierzchni twardej (Rebound Ace) piłkami Dunlop.

Kategoria: Fed Cup
  • gtaak

    to jest niefortunne ze Magda ma problemy bo ostatnie tak dobrze grala

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.