Logo Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Fręch - Alexandrova 6:3, 3:6, 6:3; Diyas - Linette 6:3, 6:1; K. Kozlova - Ostapenko 7:5, 6:3; Q. Wang - V. Williams 6:4, 7:5; Putintseva - Konta 6:4, 6:3; Svitolina - Tomljanovic 7:5, 6:3; Stephens - Rus 6:2, 6:0; Kontaveit - Brengle 6:1, 4:6, 6:2; Kuzmova - Schiavone 7:6 (2), 7:6 (2); Makarova - S. Zheng 6:4, 6:1; Cornet - Errani 2:6, 6:2, 6:3; Martic - Y. Wang 6:2, 6:3; Strycova - Nara 1:6, 6:3, 6:4; Brady - Hesse 6:1, 6:1; Dzumhur - Kudla 6:4, 6:2, 6:2; Dimitrov - Safwat 6:1, 6:4, 7:6 (1); Nishikori - Janvier 7:6 (0), 6:4, 6:3; Moutet - Karlovic 7:6 (7), 6:2, 7:6 (5); Pouille - Medvedev 6:2, 6:3, 6:4; Berrettini - Otto 3:6, 7:5, 6:2, 6:1; Monfils - Benchetrit 3:6, 6:1, 6:2, 6:1; Donaldson - Jarry 6:3, 4:6, 3:6, 6:3, 6:4.

Aktualności

GK Forge Cup ITF – wyniki

Paweł Ciaś dotarł do finału trzeciego w tym roku w Polsce futures ITF cyklu Wisła&Ustroń Cup 2018.

W GK Forge Cup w Ustroniu (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) rywalizowali też m.in. Marek Jaloviec, David Pichler, Łukasz Kozielski, Michał Dembek czy Wojciech Marek.

Duża grupa biało-czerwonych walczyła w kwalifikacjach. Awans uzyskali: Karol Drzewiecki, Grzegorz Panfil i Michał Mikuła.

Punkty w singlu zdobyli: Dembek, Panfil, Ciaś, Marek i Kozielski. Ciaś zagrał o tytuł. W finale debla triumfował Szymon Walków.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Jaloviec – Fekiac 6:3, 6:4; Dembek – Jofre 6:2, 6:2; Netuschil – Mikuła 6:1, 7:5; (5) Poljak – Kiyamov 7:5, 2:6, 6:1; (4) Bangoura – Drzewiecki 3:6, 7:6 (2), 6:1; Kopriva – Antonescu 6:1, 6:1; Panfil – Daciek 4:6, 6:1, 6:2; Yatsuk – (7) Rajski 5:2 i krecz Maćka; Nejedly – (8) Meis 6:0, 5:7, 6:4; Neubau – Kossek 6:2, 6:3; Juarez – M. Podzus 6:2, 6:3; (3) Pichler – Ratniuk 6:2, 6:3; (6) Gennaro – Chadaj 7:5, 6:3; Kozielski – Marse-Vidri 7:6 (3), 6:1; Marek – P. Matuszewski 6:2, 4:6, 6:1; (2) Ciaś – Gray 6:4, 6:4.

Druga runda: Jaloviec – Dembek 7:5, 6:2; Netuschil – Poljak 6:1, 6:0; Bangoura – Kopriva 7:6 (5), 7:5; Panfil – Yatsuk 6:2, 6:1; Nejedly – Neubau 6:0, 6:0; Pichler – Juarez 6:2, 6:2; Gennaro – Kozielski 6:2, 6:2; Ciaś – Marek 7:6 (8), 6:1.

Ćwierćfinały: Netuschil – Jaloviec 7:5, 7:6 (4); Bangoura – Panfil 7:6 (7), 6:1; Nejedly – Pichler 6:4, 6:4; Ciaś – Gennaro 7:6 (1), 2:6, 6:4.

Półfinały: Bangoura – Netuschil 6:4, 3:6, 6:4; Ciaś – Nejedly 5:7, 6:4, 6:1.

Finał: Bangoura – Ciaś 4:6, 7:5, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Bangoura/Walków – Chadaj/Królik 6:2, 6:2; Dembek/Meis – Kozielski/Rogowski 6:4, 6:2; (3) Antonescu/Grigoriu – Marek/Rajski 6:2, 6:2; Daciek/M. Podzus – Gennaro/Juarez 6:1, 6:3; Kossek/Panfil – A. Mlazga/Tadyszak 4:6, 6:4, 10:2; (4) Kopriva/Poljak – Gajewski/P. Matuszewski 6:3, 6:4; Gray/Y. Wójcik – Kiyamov/Ratniuk 6:3, 6:3; Ciaś/Kowalczyk – (2) Drzewiecki/Pichler 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Bangoura/Walków – Dembek/Meis 7:5, 6:0; Antonescu/Grigoriu – Daciek/M. Podzus 7:6 (5), 6:2; Kopriva/Poljak – Kossek/Panfil 6:1, 2:6, 10:7; Ciaś/Kowalczyk – Gray/Y. Wójcik 6:3, 6:1.

Półfinały: Bangoura/Walków – Antonescu/Grigoriu 6:4, 4:6, 10:5; Kopriva/Poljak – Ciaś/Kowalczyk 6:0, 6:0.

Finał: Bangoura/Walków – Kopriva/Poljak 0:6, 6:1, 10:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki – bye; A. Mlazga – Bujakiewicz 6:1, 6:3; Kucbel – Górniak 6:0, 6:1; B. Andrzejczak – bye; (2) Neubau – bye; Ziomber – Bronka 7:6 (4), 6:3; Tadyszak – Musioł 6:4, 6:1; Pourmemar – bye; (3) Y. Wójcik – bye; Lahky – Gronowski 6:2, 2:0 i krecz Andrzeja; Sapała – Dominik 6:1, 6:0; Jofre – bye; (4) Daciek – bye; Piątek – Krzeptowski 6:0, 6:3; Kyrychenko – Jermar 6:4, 6:3; Katliarov – bye; (5) Fekiac – bye; Collins – Kłopotowski 6:1, 6:1; M. Adamek – bye; Prudnikau – bye; (6) Mikuła – bye; Vesanen – F. Kaleta 6:1, 4:6, 6:1; Labna – Czech 6:0, 6:0; Królik – bye; (7) Panfil – bye; J. Andrzejczak – bye; Stypułkowski – Onufrei 6:4, 7:6 (8); Prehn – bye; (8) Rose – bye; Rogowski – Cieśla 6:0, 6:0; Tarsunov – Suprun 6:2, 6:2; (9) Yatsuk – bye.

Druga runda: Drzewiecki – A. Mlazga 6:2, 6:7 (12), 6:1; Kucbel – B. Andrzejczak walkower; Neubau – Ziomber 6:1, 6:4; Tadyszak – Pourmemar 6:0, 6:0; Y. Wójcik – Lakhy 6:1, 6:2; Jofre – Sapała 6:0, 6:0; Daciek – Piątek 7:6 (2), 6:1; Kyrychenko – Katliarov 4:6, 6:1, 6:4; Fekiac – Collins 6:2, 6:3; M. Adamek – Prudnikau 4:6, 6:4, 6:2; Mikuła – Vesanen 6:1, 6:1; Labna – Królik 6:4, 7:5; Panfil – J. Andrzejczak walkower; Prehn – Stypułkowski 7:6 (2); Rose – Rogowski 6:2, 7:5; Yatsuk – Tarsunov 6:2, 6:0.

Trzecia runda: Drzewiecki – Kucbel 6:7 (5), 7:6 (4), 6:2; Neubau – Tadyszak 5:7, 6:3, 6:1; Jofre – Y. Wójcik 6:4, 6:3; Daciek – Kyrychenko 6:0, 6:2; Fekiac – M. Adamek 6:3, 6:2; Mikuła – Labna 7:6 (3), 6:3; Panfil – Prehn 6:0, 6:0; Yatsuk – Rose 6:3, 6:4.

Kategoria: ITF