Logo Polski Tenis

WYNIKI

SINGAPUR: Woźniacka - Svitolina 6:2, 6:0; Halep - Garcia 6:4, 6:2; WIEDEŃ: A. Zverev - Troicki 6:3, 4:6, 6:4; Kohlschreiber - Isner 7:6 (6), 6:4; Herbert - Tomic 7:6 (4), 7:5; Gasquet - F. Lopez 6:2, 6:3; G. Simon - Gulbis 6:3, 6:3; BAZYLEA: Shapovalov - Sugita 4:6, 6:2, 7:6 (3); Bautista-Agut - Kukushkin 6:0, 6:3.

Aktualności

Grand Prix Wojciecha Fibaka – wyniki

W Poznaniu odbyła się 41. edycja turniej ITF juniorów Grand Prix Wojciecha Fibaka 2017.

Zmagania kategorii grade 5 były rozgrywane na kortach ziemnych AZS. Znakomicie spisała się Julia Oczachowski, która triumfowała w singlu.

W deblu chłopców najlepsi byli Tomasz Dudek i Paweł Jankowiak.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) V. Olyanovskaya – Jeleń 6:4, 4:6, 6:1; Falei – Habrych 6:3, 6:3; Wygonowska – Karademitrou 7:6 (3), 6:1; (5) Hędrzak – K. Wiśniewska 6:3, 3:1 i krecz Karoliny; (4) Martemyanova – M. Jaśkiewicz 6:3, 7:5; Gruszczyńska – Szostak 6:2, 6:4; Wierzbowska – Slezakova 6:1, 6:3; (6) S. Strombach – N. Brunzlow 6:1, 6:0; Oczachowska – (7) Molchanova 7:5, 6:1; Goloputova – Derecka 6:2, 6:1; Dmitruk – Bobik 6:2, 6:0; (3) Shchetinina – Cerowska 6:3, 6:3; Siłka – (8) Hamilton 6:4, 4:6, 6:3; Saska – Smejlis 6:1, 6:3; Breckova – Bartusek 6:1, 6:1; (2) N. Olyanovskaya – Szczepańska 6:3, 6:3.

Druga runda: V. Olyanovskaya – Falei 6:1, 7:5; Wygonowska – Hędrzak 6:2, 6:1; Martemyanova – Gruszczyńska 6:1, 6:3; S. Strombach – Wierzbowska 6:2, 6:4; Oczachowska – Goloputova 6:0, 6:0; Dmitruk – Shchetinina 6:1, 6:3; Siłka – Saska 7:5, 7:6 (1); Breckova – N. Olyanovskaya 5:7, 6:3, 1:0 i krecz Niny.

Ćwierćfinały: V. Olyanovskaya – Wygonowska 6:3, 3:6, 7:5; Martemyanova – S. Strombach 6:3, 6:2; Oczachowska – Dmitruk 6:4, 6:0; Breckova – Siłka 6:3, 6:0.

Półfinały: V. Olyanovskaya – Martemyanova 6:2, 6:3; Oczachowska – Breckova 6:3, 7:6 (0).

Finał: Oczachowska – V. Olyanovskaya 6:3, 7:6 (6).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Contarino – (1) Dudek 6:2, 6:4; Kosiński – Arbet 5:1 i krecz Słowaka; Wajdemajer – Galus 6:3, 6:1; (5) Andaloro – Kielan 1:6, 6:1, 6:4; (4) Perin – A. Kwiatkowski 6:3, 6:3; Langmajer – Piekarek 6:2, 6:2; Lorens – Guarin 6:2, 6:0; (7) Jankowiak – A. Bojarski 6:4, 7:5; (6) Groener – Wetoszka 6:3, 6:1; Frankowski – Lorusso 6:3, 6:3; Panik – Duzinkiewicz 6:1, 6:1; (3) Kolasiński – Dworak 4:6, 6:3, 6:3; (8) Fearnley – Skonieczny 6:3, 6:4; Loof – Kaliszewski 6:3, 6:3; Ovcharenko – Politowicz 6:1, 6:2; (2) Di Nocera – Pawlak 7:5 i krecz Piotra.

Druga runda: Kosiński – Contarino 6:2, 6:2; Andaloro – Wajdemajer 6:7 (5), 7:6 (7), 6:2; Langmajer – Perin 6:2, 6:4; Lorens – Jankowiak 6:1, 6:0; Groener – Frankowski 6:0, 6:0; Panik – Kolasiński 7:5, 4:6, 6:2; Fearnley – Loof 7:5, 6:3; Ovcharenko – Di Nocera 6:1, 1:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Andaloro – Kosiński 6:4, 6:2; Langmajer – Lorens 7:6 (4), 7:5; Groener – Panik 6:1, 6:0; Ovcharenko – Fearnley walkower.

Półfinały: Andaloro – Langmajer 6:4, 6:4; Ovcharenko – Groener 6:4, 4:6, 6:2.

Finał: Andaloro – Ovcharenko 6:4, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) N. Olyanovskaya/V. Olyanovskaya – Bartusek/Wygonowska 6:1, 6:1; Saska/Wierzbowska – Chawner/Końska 6:4, 6:1; Brunzlow/Derecka – (4) Goloputova/Hamilton 6:7 (2), 6:0, 10:5; Dmitruk/Falei – M. Jaśkiewicz/Wiśniewska walkower; Habrych/Jeleń – Kus/Szostak 6:3, 6:1; (3) Hędrzak/Strombach – Smejlis/Szczepańska 6:1, 6:1; Gruszczyńska/Slezakova – Bobik/Cerowska 7:6 (6), 6:0; (2) Martemyanova/Shchetinina – Karademitrou/Krygier 6:3, 6:7 (5), 10:3.

Ćwierćfinały: Saska/Wierzbowska – N. Olyanovskaya/V. Olyanovskaya walkower; Dmitruk/Falei – Brunzlow/Derecka 7:6 (3), 6:3; Habrych/Jeleń – Hędrzak/Strombach 3:6, 7:6 (5), 10:5; Martemyanova/Shchetinina – Gruszczyńska/Slezakova 6:3, 3:6, 10:6.

Półfinały: Dmitruk/Falei – Saska/Wierzbowska 5:7, 6:3, 10:3; Martemyanova/Shchetinina – Habrych/Jeleń 7:6 (3), 5:7, 10:6.

Finał: Dmitruk/Falei – Martemyanova/Shchetinina 6:4, 3:6, 10:6.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Dudek/Jankowiak – Galus/Wargocki 6:0, 6:3; Politowicz/Wajdemajer – Andaloro/Binaghi 7:6 (6), 6:2; (4) Fearnley/Guarin – Kosiński/Kwiatkowski 6:0, 6:4; Loof/Van Kleef – Kaliszewski/Olech 6:2, 6:3; Panik/Stavrovsky – Dworak/Skonieczny 7:5, 6:4; (3) Contarino/Perin – Kielan/Pawlak 6:3, 6:2; Di Nocera/Ovcharenko – Duzinkiewicz/Frankowski 6:2, 6:1; Lorens/Łosiak – (2) Groener/Lorusso 6:7 (6), 6:0, 10:6.

Ćwierćfinały: Dudek/Jankowiak – Politowicz/Wajdemajer 7:6 (2), 6:3; Loof/Van Kleef – Fearnley/Guarin walkower; Contarino/Perin – Panik/Stavrovsky 6:7 (6), 6:2, 10:8; Di Nocera/Ovcharenko – Lorens/Łosiak 4:6, 6:4, 10:6.

Półfinały: Dudek/Jankowiak – Loof/Van Kleef 6:2, 6:4; Contarino/Perin – Di Nocera/Ovcharenko 6:3, 6:1.

Finał: Dudek/Jankowiak – Contarino/Perin 7:5, 6:4.

Strona turnieju

Kategoria: ITF Juniors

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.