Logo Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Woźniacka - Suarez Navarro 6:0, 6:7 (3), 6:2; E. Mertens - Svitolina 6:4, 6:0; Cilic - Nadal 3:6, 6:3, 6:7 (5), 6:2, 2:0 i krecz Hiszpana; Edmund - Dimitrov 6:4, 3:6, 6:3, 6:4; McLachlan/Struff - Kubot/Melo 6:4, 6:7 (4), 7:6 (5); B. Bryan/M. Bryan - Matkowski/Qureshi 6:1, 6:4.

Aktualności

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski

W Szczecinie rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

W gronie chłopców gracze Morelowa Tennis Club Warszawa wygrali z zawodnikami AT Promasters Szczecin. Wśród dziewcząt górą były tenisistki z Puszczykowa.

SKRZATKI

ĆWIERĆFINAŁY: BKT Advantage Bielsko-Biała – AT Masters Radom 3:0: Domańska – Gołda 6:1, 6:1; Langiewicz – Chmielewska 6:0, 6:0; Skarżyńska/Szczepaniak – Chmielewska/Gołda 6:2, 6:2;

KT GAT Gdańsk – Górnik Bytom 2:1: Jagiełło – Bergler 2:6, 3:6; Mackiewicz – Gasz 6:0, 6:3; Jagiełło/Mackiewicz – Bergler/Gasz 6:2, 6:4;

AZS AWF Wrocław – AT Promasters Szczecin 3:0: Orlińska – Helińska 6:1, 6:0; Pawlikowska – Kluj 7:5, 6:0; Pawlikowska/Piechowicz – Helińska/Straszewska 6:4, 7:5;

AT Angelique Kerber Puszczykowo – UKS RP Sport Olsztyn 3:0: Ewald – Ciesielczyk 6:3, 6:3; Stypuła – Persson 6:1, 6:1; Ewald/Stypuła – Ciesielczyk/Persson 6:0, 6:0 (walkower).

MIEJSCA 5-8: Górnik – AT Masters 3:0: Bergler – Gołda 6:1, 6:1; Gasz – Chmielewska 6:2, 6:2; Bergler/Gasz – Chmielewska/Gołda 6:2 i krecz;

Promasters – UKS RP Sport 2:1: Helińska – Ciesielczyk 2:6, 0:6; Kluj – Persson 6:1, 6:1; Helińska/Kluj – Ciesielczyk/Persson 6:3, 7:6 (2).

O 7. MIEJSCE: AT Masters – UKS RP Sport 2:1: Gołda – Ciesielczyk 1:6, 0:6; Chmielewska – Persson 6:3 i krecz Alexandry; Chmielewska/Gołda – Ciesielczyk/Persson 6:0, 6:0 (walkower).

O 5. MIEJSCE: Górnik – Promasters 3:0: Bergler – Helińska 6:0, 6:0 (walkower); Gasz – Kluj 7:6 (2), 6:4; Bergler/Gasz – Helińska/Kluj 6:0, 6:0 (walkower).

PÓŁFINAŁY: Advantage – GAT 2:1: Domańska – Jagiełło 2:6, 6:7 (2); Szczepaniak – Mackiewicz 6:2, 6:2; Domańska/Szczepaniak – Jagiełło/Mackiewicz 6:4, 3:6, 10:6;

AT AK Puszczykowo – AZS AWF Wrocław 3:0: Ewald – Orlińska 6:1, 6:0; Stypuła – Pawlikowska 6:3, 6:2; Ewald/Stypuła – Orlińska/Piechowicz 6:2, 6:2.

O 3. MIEJSCE: AZS AWF Wrocław – GAT 3:0: Orlińska – Jagiełło 6:3, 6:0; Pawlikowska – Koprowska 6:1, 6:0; Orlińska/Pawlikowska – Jagiełło/Mackiewicz 5:7, 6:0, 10:7.

FINAŁ: AT AK Puszczykowo – Advantage 2:1: Ewald – Domańska 6:0, 6:3; Stypuła – Szczepaniak 1:6, 0:6; Ewald/Stypuła – Domańska/Szczepaniak 6:1, 6:1.

SKRZATY

ĆWIERĆFINAŁY: ST Matchpoint w Komorowie – BKT Advantage Bielsko-Biała 2:1: Piekarz – Jędrzejczak 2:6, 4:6; Berkieta – Tomasiak 6:0, 6:3; Berkieta/Piekarz – Jędrzejczak/Migdalski 7:5, 7:5;

Morelowa Tennis Club Warszawa – Start-Wisła Toruń 3:0: Grzegorzewski – Kropkowski 6:0, 6:1; Janzen – Ostrowski 6:2, 6:2; Janzen/Smater – Kropkowski/Soboczyński 6:4, 6:2;

MKS Andrychów – KT GAT Gdańsk 3:0: Kubalka – Downar 6:2, 6:3; A. Majchrzak – Błażejczyk 6:3, 6:0; A. Majchrzak – J. Włodarczyk – Błażejczyk/Downar 6:1, 6:4;

AT Promasters Szczecin – TUKS Leo Trąbki Małe 3:0: Królikowski – Zaorski 6:0, 6:2; Surudo – Kokot 6:3, 7:6 (2); Juszczak/Królikowski – Kokot/Zaorski 7:5, 6:0.

MIEJSCA 5-8: Advantage – Start-Wisła 3:0: Jędrzejczak – Kropkowski 6:2, 6:0; Migdalski – Ostrowski 6:1, 6:3; Kaszowski/Tomasiak – Ostrowski/Soboczyński 6:4, 6:3;

TUKS Leo – GAT 2:1: Zaorski – Downar 6:1, 4:6, 1:10; Kokot – Błażejczyk 6:2, 6:2; Kokot/Zaorski – Błażejczyk/Downar 6:3, 7:5.

O 7. MIEJSCE: Start-Wisła – GAT 3:0: Kropkowski – Downar 6:2, 6:3; Ostrowski – Błażejczyk 6:4, 7:6 (6); Kropkowski/Soboczyński – Błażejczyk/Downar 6:2, 6:1.

O 5. MIEJSCE: Advantage – TUKS Leo 3:0: Jędrzejczak – Zaorski 6:1, 6:2; Tomasiak – Kokot 7:5, 7:5; Jędrzejczak/Migdalski – Kokot/Zaorski 6:0, 6:1.

PÓŁFINAŁY: Morelowa Tennis Club – Matchpoint 3:0: Smater – Piekarz 6:2 i krecz; Grzegorzewski – Berkieta 6:3, 6:4; Grzegorzewski/Smater – Berkieta/Piekarz 6:0, 6:0 (walkower);

Promasters – MKS Andrychów 2:1: Królikowski – Kubalka 6:2, 6:2; Surudo – A. Majchrzak 2:6, 6:7 (3); Królikowski/Surudo – Kubalka/A. Majchrzak 6:3, 4:6, 11:9.

O 3. MIEJSCE: Matchpoint – MKS Andrychów 2:1: Piekarz – Kubalka 2:6, 6:1, 10:7; Berkieta – A. Majchrzak 7:6 (6), 7:6 (5); Berkieta/Piekarz – Kubalka/J. Włodarczyk 4:6 i krecz.

FINAŁ: Morelowa Tennis Club – Promasters 3:0: Smater – Królikowski 4:6, 6:3, 10:1; Grzegorzewski – Surudo 6:1, 6:1; Grzegorzewski/Janzen – Juszczak/Królikowski 2:6, 7:6 (7), 13:11.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.