Logo Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA: Paire - Jarry 7:6 (4), 6:7 (3), 6:4; M. Granollers - Kukushkin 6:2, 6:2; Jaziri - Sandgren 6:4, 6:4; Lajovic - Martinez 6:4, 6:7 (5), 6:3; R. Dutra Silva - Donaldson 6:3, 6:1; BUDAPESZT: Millman - Albot 6:4, 7:5; Cecchinato - Basic 6:3, 6:4.

Aktualności

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski

W dwóch miastach odbyły się halowe drużynowe mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

Dziewczęta rywalizowały w wielkopolskiej Sobocie (tylko sześć zespołów). Najlepsze były zawodniczki z Poznania. Chłopcy startowali w Kaliszu. W finale Flota Gdynia pokonała MKT Łódź.

MŁODZICZKI

ĆWIERĆFINAŁY: Park Tenisowy Olimpia Poznań – bye;

BKT Advantage Bielsko-Biała – Morelowa Tennis Club Warszawa 2:1: Jodłowska – Telżyńska 6:1, 6:1; Mazurek – Pytel 6:7 (10), 6:7 (10); Jodłowska/Mazurek – Pytel/Telżyńska 0:6, 4:6;

Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa – AT Angelique Kerber Puszczykowo 3:0: Koralnik – Kromolicka 6:2, 6:1; Woźny – Sarnowska 6:2, 6:5; Koralnik/Woźny – Burdzińska/Kromolicka 6:4, 6:3;

KCT Masters Inowrocław – bye.

O 5. MIEJSCE: Morelowa Tennis Club – AT AK Puszczykowo 3:0: Telżyńska – Kromolicka 6:0, 6:0; Pytel – Sarnowska 6:2, 6:3; Pytel/Telżyńska – Burdzińska/Sarnowska 6:4, 6:1.

PÓŁFINAŁY: PT Olimpia – Advantage 3:0: Kubacha – Jodłowska 1:6, 6:1, 6:4; Maciejewska – Niewiadomska 6:1, 6:2; Górska/Schmidt – Jodłowska/Mazurek 1:6, 6:1, 10:8;

FAS PRO-AM – KCT Masters 2:1: Koralnik – Paul 2:6, 3:6; Woźny – Wnuczek 7:5, 6:3; Koralnik/Woźny – Paul/Wnuczek 6:2, 4:6, 10:8.

O 3. MIEJSCE: Advantage – KCT Masters 2:1: Jodłowska – Paul 3:6, 7:5, 6:4; Mazurek – Wnuczek 6:0, 6:3; Jodłowska/Niewiadomska – Sobiechowska/Wnuczek 6:1, 5:7, 7:10.

FINAŁ: PT Olimpia – FAS PRO-AM 3:0: Kubacha – Koralnik 6:3, 6:1; Górska – Woźny 6:2, 6:7 (6), 6:4; Maciejewska/Schmidt – Koralnik/Woźny 6:1 i krecz.

MŁODZICY

ĆWIERĆFINAŁY: WKS Flota Gdynia – SKT Legia Warszawa 2:1: Kamrowski – Kulig 6:1, 6:0; Grygołowicz – Stokowski 6:2, 0:6, 2:6; Kamrowski/Pieczonka – Stankiewicz/Stokowski 6:4, 6:2;

Górnik Bytom – KT GAT Gdańska 3:0: Kopcik – Nawój 6:2, 6:2; Sławik – Kaszubowski 6:2, 6:3; Kopcik/Sławik – Kaszubowski/Nawój 6:3, 6:0;

MKT Łódź – Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań 3:0: Orlikowski – Marcinkowski 6:1, 6:3; Dójczyński – Wiatr 6:1, 7:5; Dójczyński/Orlikowski – Marcinkowski/Wiatr 6:2, 6:2;

KKS Olsza Kraków – UKT TenisPro Koszalin 3:0: Kusiewicz – Kułakowski 7:6 (5), 6:0; Matuszczyk – Borkowski 6:1, 6:1; Kusiewicz/Matuszczyk – Borkowski/Kułakowski 7:5, 7:6 (4).

MIEJSCA 5-8: SKT Legia – GAT 3:0: Stokowski – Nawój 6:1, 6:2; Stankiewicz – Kaszubowski 6:0, 6:0; Kulig/Stokowski – Kaszubowski/Nawój 6:1, 6:1;

UKT TenisPro – FairPlayce 2:1: Kułakowski – Marcinkowski 6:2, 6:0; Borkowski – Wiatr 3:6, 1:6; Borkowski/Kułakowski – Marcinkowski/Wiatr 2:6, 6:4, 10:8.

O 7. MIEJSCE: FairPlayce – GAT 2:1: Marcinkowski – Nawój 5:7, 6:1, 2:6; Wiatr – Kaszubowski 6:3, 6:1; Marcinkowski/Wiatr – Kaszubowski/Nawój 6:4, 6:3.

O 5. MIEJSCE: SKT Legia – UKT TenisPro 2:1: Kulig – Kułakowski 3:6, 2:6; Stokowski – Borkowski 6:1, 6:2; Stankiewicz/Stokowski – Borkowski/Kułakowski 6:2, 6:1.

PÓŁFINAŁY: Flota – Górnik 3:0: Kamrowski – Kopcik 6:0, 6:1; Pieczonka – Sławik 6:3, 6:4; Grygołowicz/Pieczonka – Kopcik/Sławik 6:1, 6:7 (5), 6:1;

MKT Łódź – KKS Olsza 3:0: Orlikowski – Kusiewicz 6:0, 6:0; Dójczyński – Matuszczyk 6:2, 6:2; Dójczyński/Orlikowski – Kusiewicz/Matuszczyk 6:4, 6:2.

O 3. MIEJSCE: Górnik – KKS Olsza 2:0: Kopcik – Kusiewicz 6:2, 6:2; Sławik – Matuszczyk 6:2, 6:2.

FINAŁ: Flota – MKT Łódź 2:1: Kamrowski – Orlikowski 5:7, 3:6; Pieczonka – Dójczyński 6:1, 6:0; Kamrowski/Pieczonka – Dójczyński/Orlikowski 6:2, 6:4.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.