Logo Polski Tenis

WYNIKI

DOHA: Woźniacka - Kerber 7:6, 1:6, 6:3; Halep - Bellis 6:0, 6:4; Muguruza - Garcia 3:6, 6:1, 6:4; ROTTERDAM: Federer - Haase 4:6, 6:1, 6:1; Dimitrov - Rublev 6:3, 6:4.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski juniorów – wyniki

Na kortach w Szczecinie odbyły się halowe mistrzostwa Polski juniorów (do lat 18).

Organizatorem zmagań była Szczecińska Akademia Tenisowa. W singlu po złoto sięgnęli rzadziej już występująca Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań) i faworyt Piotr Galus (SAT Szczecin).

W grach podwójnych triumfowali Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra) i Wiktoria Rutkowska oraz Krzysztof Wetoszka (SAT Szczecin) i Michał Woźniak (Klub Miedzieszyn Warszawa).

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubka – Okopniak 6:2, 6:3; N. Brunzlow – Jankowska 6:3, 6:2; K. Wiśniewska – Wierzbowska 6:4, 6:2; (7) W. Rutkowska – Formella 6:2, 6:0; (3) W. Ejsmont – Nebelska 6:1, 5:7, 7:5; Mattik – Podulka 6:1, 6:2; Makal – Smejlis 6:2, 6:3; Gruszczyńska – (6) Hędrzak 6:3, 6:1; Szczepańska – (5) Zając 6:2, 6:1; Bobik – Derecka 4:6, 6:2, 6:4; Zakordoniec – Gołaś 6:2, 6:0; (4) M. Jaśkiewicz – Rękoś 6:1, 6:1; Podbioł – (8) Krygier 6:2, 6:1; Kubacha – M. Szymańska 6:3, 6:0; Bartusek – Cerowska 3:6, 6:3, 7:5; Saska – (2) K. Jaśkiewicz 6:4, 4:6, 6:4.

Druga runda: Kubka – N. Brunzlow 6:1, 6:4; W. Rutkowska – K. Wiśniewska 6:0, 6:4; Mattik – W. Ejsmont 6:2, 6:2; Gruszczyńska – Makal 6:0, 7:6 (5); Szczepańska – Bobik 6:1, 7:5; Zakordoniec – M. Jaśkiewicz 6:4, 6:4; Kubacha – Podbioł 3:6, 6:1, 7:5; Saska – Bartusek 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: W. Rutkowska – Kubka 7:6 (3), 3:6, 6:3; Gruszczyńska – Mattik 6:1, 7:6 (6); Zakordoniec – Szczepańska 6:7 (3), 6:4, 6:1; Saska – Kubacha 6:0, 6:3.

Półfinały: W. Rutkowska – Gruszczyńska 6:3, 6:4; Saska – Zakordoniec 6:4, 6:3.

Finał: W. Rutkowska – Saska 1:6, 7:6 (1), 7:6 (1).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) M. Woźniak – B. Andrzejczak 2:6, 6:4, 7:6 (3); Olech – Pilaczyński 6:2, 6:1; Federowicz – Śliwiński 6:2, 6:0; (8) Kosiński – Politowski 6:1, 6:1; (4) Ziomber – Konopko 6:3, 6:3; Szajrych – Kuczyński 6:2, 6:2; Politowicz – Stochmal 6:1, 6:1; (7) Sytkow – Zajączkowski 6:3, 7:5; (6) Piekarek – Kaliszewski 6:4, 6:2; Szczęsny – Rudnicki 7:5, 6:4; Górecki – Wyrębkiewicz 6:4, 3:6, 6:2; (3) Galus – Orlikowski 6:2, 6:1; (5) Wetoszka – Ohme 6:3, 6:3; Kucz – Podsiadło 6:2, 6:1; W. Kasperski – Stajszczak 7:5, 7:5; (2) A. Kwiatkowski – Załubski 6:2, 6:3.

Druga runda: M. Woźniak – Olech 6:1, 6:4; Kosiński – Federowicz 3:6, 6:1, 6:4; Ziomber – Szajrych 7:6 (5), 6:1; Sytkow – Politowicz 7:6 (3), 6:2; Piekarek – Szczęsny 6:2, 6:2; Galus – Górecki 6:0, 6:0; Wetoszka – Kucz 6:2, 6:3; W. Kasperski – A. Kwiatkowski 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: M. Woźniak – Kosiński 2:6, 7:5, 6:3; Ziomber – Sytkow 6:3, 6:3; Galus – Piekarek 6:1, 6:4; Wetoszka – W. Kasperski 6:4, 6:7 (2), 7:5.

Półfinały: Ziomber – M. Woźniak 3:6, 6:2, 7:5; Galus – Wetoszka 6:3, 6:0.

Finał: Galus – Ziomber 6:4, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubka/Rutkowska – Brunzlow/Derecka 6:3, 6:1; M. Jaśkiewicz/Zakordoniec – Podulka/Szymańska 6:2, 7:5; (3) Nebelska/Zając – Milecka/Rękoś 6:0, 6:2; Cerowska/Hęrzak – Dembek/Jankowska walkower; Krygier/Podbioł – Formella/Gołaś 6:2, 7:6 (4); (4) Saska/Wierzbowska – Bartusek/Kubacha 6:3, 6:4; Gruszczyńska/Mattik – Ejsmont/Smejlis 6:4, 6:4; (2) K. Jaśkiewicz/K. Wiśniewski – Okopniak/Szczepańska 6:2, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Kubka/Rutkowska – M. Jaśkiewicz/Zakordoniec walkower; Nebelska/Zając – Cerowska/Hędrzak; Saska/Wierzbowska – Krygier/Podbioł walkower; K. Jaśkiewicz/K. Wiśniewska – Gruszczyńska/Mattik 6:2, 6:4.

Półfinały: Kubka/Rutkowska – Nebelska/Zając 6:0, 6:4; Saska/Wierzbowska – K. Jaśkiewicz/K. Wiśniewska 7:5, 6:2.

Finał: Kubka/Rutkowska – Saska/Wierzbowska 6:3, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Wetoszka/Woźniak – Kaliszewski/Olech 3:6, 6:2, 10:3; Cieśla/Pilaczyński – Podsiadło/Wyrębkiewicz 6:0, 6:1; Górecki/Kuczyński – (4) Piekarek/Sytkow 6:1, 3:6, 10:6; Federowicz/Traczyk – Kłopotowski/Zajączkowski 6:2, 6:0; Galus/Orlikowski – Andrzejczak/Ohme walkower; (3) Kosiński/Ziomber – Konopko/Szajrych 6:1, 6:2; Stajszczak/Szczęsny – Kucz/Politowski 6:0, 6:2; Kasperski/Politowicz – (2) Kwiatkowski/Śliwiński 7:6 (2), 6:2.

Ćwierćfinały: Wetoszka/Woźniak – Cieśla/Pilaczyński 6:2, 4:6, 10:5; Federowicz/Traczyk – Górecki/Kuczyński 6:3, 6:4; Galus/Orlikowski – Kosiński/Ziomber 6:1, 7:5; Kasperski/Politowicz – Stajszczak/Szczęsny 6:3, 6:2.

Półfinały: Wetoszka/Woźniak – Federowicz/Traczyk walkower; Kasperski/Politowicz – Galus/Orlikowski 6:4, 0:6, 10:8.

Finał: Wetoszka/Woźniak – Kasperski/Politowicz 6:3, 6:3.

KWALIFIKACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Zakordoniec – bye; N. Brunzlow – bye; Rękoś – bye; Okopniak – Kolibska 6:0, 6:0; Podbioł – O. Dembek 6:2, 6:1; M. Szymańska – Milecka 6:2, 6:2; Derecka – Wawrowska 2:6, 6:1, 6:2; Podulka – Feherpataky-Mazur 6:0, 6:0.

KWALIFIKACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Selwesiuk – bye; Kucz – Pyra 6:2, 6:2; Politowski – bye; Stochmal – Okarmus 6:0, 6:2; Cieśla – bye; Kuczyński – Bańkowski 6:2, 6:1; Dec – bye; Zajączkowski – Szymański 7:6 (4), 6:7 (6), 6:3; Brodzki – bye; Ohme – Szpejankowski 6:3, 7:5; Konopko – bye; Traczyk – Kułakowski 6:4, 4:6, 6:4; W. Kasperski – bye; Kłopotowski – Jandy 6:4, 6:1; Federowicz – Bondar 6:7 (3), 6:3, 6:0; B. Andrzejczak – M. Lewandowski 6:1, 6:1.

Druga runda: Kucz – Selwesiuk 6:4, 6:1; Stochmal – Politowski 6:0, 6:3; Kuczyński – Cieśla 6:2, 6:4; Zajączkowski – Dec 6:3, 7:5; Ohme – Brodzki 6:4, 6:1; Konopko – Traczyk 7:5, 6:4; W. Kasperski – Kłopotowski 6:2, 6:1; B. Andrzejczak – Federowicz 6:1, 6:4.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.