Logo Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Woźniacka - Suarez Navarro 6:0, 6:7 (3), 6:2; E. Mertens - Svitolina 6:4, 6:0; Cilic - Nadal 3:6, 6:3, 6:7 (5), 6:2, 2:0 i krecz Hiszpana; Edmund - Dimitrov 6:4, 3:6, 6:3, 6:4; McLachlan/Struff - Kubot/Melo 6:4, 6:7 (4), 7:6 (5); B. Bryan/M. Bryan - Matkowski/Qureshi 6:1, 6:4.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski kadetów – wyniki

Na kortach w Toruniu rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski kadetów do lat (16).

Triumfatorami zostali Aleksandra Wierzbowska (KKS Olsza Kraków) i Dawid Wiśniewski (Goplania Inowrocław). W finałach wygrali z Wiktorią Saską i Piotrem Pawlakiem.

Wiktoria Saska (Sport Klub Kryspinów) była jedną z rewelacji turnieju dziewcząt. W półfinale pokonała najwyżej rozstawioną Zuzannę Szczepańską (Goplania). W finale uległa Oli Wierzbowskiej. Saska i Wierzbowska zwyciężyły wspólnie w grze podwójnej.

Dawid Wiśniewski po raz pierwszy w karierze pokonał faworyta mistrzostw Piotr Pawlaka (WKT Mera Warszawa). W deblu najlepsi byli Maks Kaśnikowski (Tennis Pro Piaseczno) i Marcel Politowicz (AZS Poznań).

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Szczepańska – B. Przybylska 6:4, 6:1; Podulka – Pisarek 6:2, 6:3; Samberger – Szulc 6:3, 6:1; Bartusek – (7) Nebelska 6:2, 6:2; (4) Szynkowska – Krajewska; Saska – Syczuk 6:1, 6:1; Michta – Mazurek 6:3, 7:6 (6); (8) Takmadżan – Daszkiewicz 6:2, 6:4; Pytel – (7) Kus 1:6, 6:3, 6:1; Formella – Wnuczek 6:7 (7), 6:3, 6:3; Zalewska – Lange 6:3, 6:3; (3) Wierzbowska – Szpakowska 6:3, 6:1; (5) Wawrowska – Pawlik 6:2, 6:2; Gołaś – Zaremba 4:6, 7:5, 6:4; Duhl – Andrukonis 6:0, 6:1; (2) W. Ejsmont – Peruga 6:1, 6:3.

Druga runda: Szczepańska – Podulka 6:1, 6:3; Bartusek – Samberger 6:4, 6:2; Saska – Szynkowska 6:4, 6:3; Takmadżan – Michta 7:6 (3), 6:2; Formella – Pytel 6:4, 6:0; Wierzbowska – Zalewska 6:2, 6:1; Wawrowska – Gołaś 6:2, 6:3; Duhl – W. Ejsmont 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Szczepańska – Bartusek 6:2, 4:6, 6:2; Saska – Takmadżan 6:2, 6:1; Wierzbowska – Formella 7:6 (4), 6:2; Duhl – Wawrowska 6:0, 6:1.

Półfinały: Saska – Szczepańska 6:3, 6:2; Wierzbowska – Duhl 6:2, 1:6, 6:0.

Finał: Wierzbowska – Saska 6:3, 6:2.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Pawlak – Dziopak 6:4, 6:3; Cisło – Krotowski 6:3, 6:2; Dójczyński – P. Wiśniewski 6:3, 7:5; (7) Federowicz – Zoch 6:2, 7:5; (3) Kaśnikowski – Kopcik 6:1, 6:1; Orlikowski – Manczak-Mancewicz 6:4, 6:4; A. Bojarski – Herok 6:3, 6:0; (6) Szajrych – Borzych 6:0, 6:3; (5) D. Wiśniewski – Szczap 6:0, 6:2; Lesman – Nowicki 6:2, 7:6 (2); Karbownik – Majewski 3:6, 6:1, 6:2; (4) Kielan – Kamrowski 6:2, 6:4; (8) Mruk – Marchewka 7:5, 6:0; Szabo – Stochmal 6:4, 6:4; Strzałkowski – Kopka 2:6, 6:3, 6:0; (2) Politowicz – Sławik 6:1, 6:3.

Druga runda: Pawlak – Cisło 6:3, 6:2; Federowicz – Dójczyński 7:5, 6:1; Kaśnikowski – Orlikowski 6:2, 6:3; Szajrych – A. Bojarski 6:3, 6:2; D. Wiśniewski – Lesman 6:1, 6:1; Kielan – Karbownik 6:2, 6:2; Mruk – Szabo 6:2, 6:2; Politowicz – Strzałkowski 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Pawlak – Federowicz 6:2, 6:4; Kaśnikowski – Szajrych 6:2, 7:5; D. Wiśniewski – Kielan 6:3, 6:3; Politowicz – Mruk 6:1, 7:6 (6).

Półfinały: Pawlak – Kaśnikowski 6:3, 6:1; D. Wiśniewski – Politowicz 6:3, 6:0.

Finał: D. Wiśniewski – Pawlak 7:6 (9), 6:1.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Nebelska/Szynkowska – bye; Kus/Przybylska – Daszkiewicz/Formella 6:3, 6:3; (4) Saska/Wierzbowska – bye; Mazurek/Michta – Gołaś/Podulka 6:1, 7:6 (5); Ejsmont/Smejlis – Lange/Zaremba 6:0, 6:0; (3) Takmadżan/Wawrowska – bye; Szpakowska/Wnuczek – Peruga/Samberger 6:2, 6:3; (2) Duhl/Szczepańska – bye.

Ćwierćfinały: Nebelska/Szynkowska – Kus/Przybylska 6:4, 6:3; Saska/Wierzbowska – Mazurek/Michta 6:0, 6:2; Ejsmont/Smejlis – Takmadżan/Wawrowska 6:3, 1:6, 10:4; Duhl/Szczepańska – Szpakowska/Wnuczek 7:5, 6:2.

Półfinały: Saska/Wierzbowska – Nebelska/Szynkowska 6:2, 2:6, 10:6; Duhl/Szczepańska – Ejsmont/Smejlis 6:3, 6:2.

Finał: Saska/Wierzbowska – Duhl/Szczepańska 5:7, 6:2, 10:8.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/Politowicz – Markowski/Szczap 6:2, 6:4; Kopka/Lesman – Karbownik/Zoch 6:2, 1:6, 10:5; (3) Federowicz/D. Wiśniewski – Majewski/Strzałkowski 6:0, 6:1; Herok/Marchewka – Ruciński/Soboczyński 6:2, 6:1; Borzych/P. Wiśniewski – Krotowski/Szabo 6:3, 6:1; (4) Cisło/Mruk – Kopcik/Sławik 6:1, 6:2; Kamrowski/Zdzuj – Nowicki/Stochmal 6:4, 3:6, 10:6; (2) Kielan/Szajrych – Bojarski/Orlikowski 6:3, 7:5.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/Politowicz – Kopka/Lesman 6:3, 6:0; Federowicz/D. Wiśniewski – Herok/Marchewka 6:4, 6:1; Cisło/Mruk – Borzych/P. Wiśniewski 6:2, 6:0; Kielan/Szajrych – Kamrowski/Zdzuj 4:6, 6:2, 10:4.

Półfinały: Kaśnikowski/Politowicz – Federowicz/D. Wiśniewski 6:4, 3:6, 10:6; Kielan/Szajrych – Cisło/Mruk 6:3, 6:1.

Finał: Kaśnikowski/Politowicz – Kielan/Szajrych 4:6, 7:6 (7), 10:8.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Szewalje – Borszowska 6:2, 6:3; Michta – N. Szkudlarek 3:0 i krecz Natalii, Zalewska – Skowrońska 6:4, 7:6 (3).

Druga runda: Pytel – Szymczewska 2:6, 6:2, 6:4; Syczuk – Kuśmierz 6:0, 6:3; Andrukonis – Zubko 7:5, 6:2; Pisarek – Szewalje 6:1, 6:1; Szulc – Koczan 6:4, 6:3; Zaremba – Sobiechowska 6:0, 6:0; Michta – Smejlis 6:0, 6:3; Zalewska – Czerny 6:1, 6:2.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Kopcik – bye; Tomański – Ohme 7:5, 6:1; Manczak-Mancewicz – Melkowski 6:0, 6:0; Chmielewski – Klimek 6:3, 6:1; Markowski – Hahn 6:2, 6:2; Dójczyński – Szpak 6:4, 6:3; Osomański – Kończal 7:6, 7:5; Szczap – Nawój 6:3, 6:3; Zdzuj – M. Szkudlarek 6:0, 6:0; Sławik – Ruciński 6:1, 6:0; Kopka – Sopoliński 6:2, 6:1; Grygołowicz – Soboczyński 6:2, 6:1; Kandefer – Bartoszek 6:3, 6:1; Karbownik – Romer 6:1, 6:3; Dziopak – Funka 6:2, 6:3; Bal – Suchanowski 6:2, 6:2.

Druga runda: Kopcik – Tomański 7:5, 6:1; Manczak-Mancewicz – Chmielewski 6:1, 6:1; Dójczyński – Markowski 7:5, 4:6, 6:4; Szczap – Osomański 6:2, 4:6, 6:3; Sławik – Zdzuj 6:3, 0:6, 7:5; Kopka – Grygołowicz 6:4, 6:3; Karbownik – Kandefer 6:1, 6:2; Dziopak – Bal 6:3, 6:0.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.