Logo Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA: Paire - Jarry 7:6 (4), 6:7 (3), 6:4; M. Granollers - Kukushkin 6:2, 6:2; Jaziri - Sandgren 6:4, 6:4; Lajovic - Martinez 6:4, 6:7 (5), 6:3; R. Dutra Silva - Donaldson 6:3, 6:1; BUDAPESZT: Millman - Albot 6:4, 7:5; Cecchinato - Basic 6:3, 6:4.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn – wyniki

Na kortach SKT Centrum Bydgoszcz rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

W półfinałach singla zagrali: Marcelina Podlińska, Julia Sokolovskaia, Anastazja Shoshyna, Oliwia Szymczuch, Andriej Kapaś, Karol Drzewiecki, Kacper Żuk i Szymon Walków.

W niedzielnych finałach Sokolovskaia uległa Shoshynie, a Kapaś wygrał z Żukiem. Po tytuł w deblu sięgnęli: Shoshyna i Joanna Zawadzka oraz Drzewiecki i Maciek Smoła.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Zajda – Mattik 6:1, 6:3; Zawadzka – W. Rutkowska 7:5, 6:2; J. Przybylska – Światłoń 6:2, 7:5; (5) Podlińska – Zając 6:0, 6:2; Makal – (3) Wilk 4:6, 6:3, 6:0; K. Wiśniewska – Suchocka 6:1, 6:0; M. Jaśkiewicz – Zduniak 6:2, 4:6, 6:0; (6) Sokolovskaia – N. Komar 6:4, 6:1; Jastrzębska – (8) Kądzielewska 2:6, 6:3, 6:4; Szymczuch – Szczygielska 6:2, 6:4; Szczepańska – Głowińska 6:4, 6:1; (4) Bednarczyk – D. Walczak 6:3, 6:4; Cerowska – (7) J. Piątek 6:4, 6:2; Jegiołka – Buczyńska 6:1, 7:6 (3); Shoshyna – Falkowska 3:6, 6:3, 6:2; (2) Zakordoniec – Siłka 5:7, 6:2, 6:2.

Druga runda: Zajda – Zawadzka 6:3, 6:3; Podlińska – J. Przybylska 6:0, 6:0; K. Wiśniewska – Makal 6:2, 7:5; Sokolovskaia – M. Jaśkiewicz walkower; Szymczuch – Jastrzębska 6:3, 6:3; Szczepańska – Bednarczyk 6:3, 6:4; Jegiołka – Cerowska 6:1, 6:7 (5), 6:2; Shoshyna – Zakordoniec 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Podlińska – Zajda 2:6, 6:2, 6:4; Sokolovskaia – K. Wiśniewska 6:2, 6:2; Szymczuch – Szczepańska 6:2, 6:1; Shoshyna – Jegiołka 6:0, 6:3.

Półfinały: Sokolovskaia – Podlińska 6:7 (3), 6:4, 6:3; Shoshyna – Szymczuch 6:1, 6:1.

Finał: Shoshyna – Sokolovskaia 6:3, 6:4.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Kapaś – Tadyszak 7:6 (4), 6:1; Tsebrenko – Kimaszewski 6:3, 6:0; Gryńkowski – Wetoszka 7:5, 6:4; (5) Smoła – Bienkiewicz 6:2, 6:2; (4) Drzewiecki – Steinberger 6:4, 7:6 (6); Nazaruk – Skonieczny 6:1, 6:2; Oratowski – Stach 6:3, 6:4; Sadal – (6) Kyrychenko 6:3, 3:6, 6:4; Marek – (8) M. Piątek 6:3, 6:2; Gałka – Stajszczak 6:3, 6:2; Kozielski – Sytkow 2:6, 7:5, 6:2; (3) Walków – Bronka 6:1, 6:0; Majchrowicz – (7) Wrzoł 6:1, 6:3; Y. Wójcik – Borkowsk 6:1, 6:2; B. Łosiak – B. Andrzejczak 6:4, 7:5; Żuk – (2) Rajski 7:6 (4), 6:2.

Druga runda: Kapaś – Tsebrenko 6:4, 6:2; Smoła – Gryńkowski 6:4, 7:6 (1); Drzewiecki – Nazaruk 7:5, 6:4; Oratowski – Sadal 6:3, 6:4; Marek – Gałka 6:3, 6:2; Walków – Kozielski 6:1, 7:6 (3); Majchrowicz – Y. Wójcik 7:6 (1), 6:4; Żuk – B. Łosiak 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Kapaś – Smoła 3:6, 6:3, 6:2; Drzewiecki – Oratowski 6:4, 6:4; Walków – Marek 4:6, 6:2, 6:3; Żuk – Majchrowicz 6:3, 6:4.

Półfinały: Kapaś – Drzewiecki 6:3, 6:4; Żuk – Walków 6:2, 3:6, 6:4.

Finał: Kapaś – Żuk 6:1, 7:5.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jastrzębska/Sokolovskaia – bye; Podlińska/Wilk – M. Jaśkiewicz/Walczak 6:1, 6:2; (4) Kądzielewska/Przybylska – Mattik/Szczygielska 6:4, 2:6, 10:2; Szczepańska/Wiśniewska – Komar/Zając 6:3, 6:2; Buczyńska/Falkowska – Szymczuch/Wira 6:7 (0), 6:4, 10:5; (3) Jegiołka/Siłka – Rutkowska/Sosnowska 6:4, 6:4; Światłoń/Zajda – Cerowska/Nebelska 6:4, 6:4; (2) Shoshyna/Zawadzka – Bednarczyk/Zakordoniec 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Jastrzębska/Sokolovskaia – Podlińska/Wilk 6:1, 2:6, 10:5; Szczepańska/Wiśniewska – Kądzielewska/Przybylska 6:2, 6:2; Jegiołka/Siłka – Buczyńska/Falkowska 6:4, 6:4; Shoshyna/Zawadzka – Światłoń/Zajda 6:2, 4:6, 10:1.

Półfinały: Jastrzębska/Sokolovskaia – Szczepańska/Wiśniewska 6:1, 6:3; Shoshyna/Zawadzka – Jegiołka/Siłka 6:3, 6:3.

Finał: Shoshyna/Zawadzka – Jastrzębska/Sokolovskaia 7:5, 7:6 (3).

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki/Smoła – bye; Janik/A. Pawlicki – B. Andrzejczak/Kimaszewski 6:2, 6:3; (3) Majchrowicz/Walków – Kapaś/Stajszczak 6:2, 6:3; Gałka/Nazaruk – Oratowski/Piątek 6:3, 5:7, 10:7; Kyrychenko/Tsebrenko – Stach/Wrzoł 6:4, 6:3; Borkowski/Łosiak – (4) Wójcik/Żuk 7:6 (0), 2:6, 10:8; Marek/Steinberger – Sadal/Skonieczny 6:1, 6:4; (2) Kowalczyk/Kozielski – Bedra/Tadyszak 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Drzewiecki/Smoła – Janik/A. Pawlicki 6:1, 6:1; Majchrowicz/Walków – Gałka/Nazaruk 7:5, 6:3; Borkowski/Łosiak – Kyrychenko/Tsebrenko 6:4, 6:4; Kowalczyk/Kozielski – Marek/Steinberger 7:5, 6:4.

Półfinały: Drzewiecki/Smoła – Majchrowicz/Walków 6:1, 6:1; Kowalczyk/Kozielski – Borkowski/Łosiak 7:5, 6:0.

Finał: Drzewiecki/Smoła – Kowalczyk/Kozielski 6:4, 6:3.

KWALIFIKACJE KOBIET

Pierwsza runda: Shoshyna – Wira 6:1, 6:1; Cerowska – Szymczewska 6:0, 6:2; Siłka – Szmit 6:2, 6:1; M. Jaśkiewicz – Sosnowska 6:4, 6:3; Mattik – Formella 6:2, 6:3; Głowińska – Kus 6:3, 6:4; K. Wiśniewska – K. Jaskiewicz 3:6, 7:5, 6:3; Jegiołka – Nebelska 6:2, 6:0.

KWALIFIKACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Kłos – Traczyk 6:1, 6:3; Oratowski – J. Andrzejczak 6:2, 6:0; Borkowski – P. Lutkowski 6:0, 6:2; A. Pawlicki – Nispoń 6:3, 6:7 (4), 6:3; Lesman – K. Kowal 4:6, 6:4, 7:6 (6); B. Andrzejczak – Sokołowski 6:0, 6:1.

Druga runda: Steinberger – Kłos 6:1, 6:2; Nazaruk – Maroszek 7:5, 7:5; Oratowski – Krzeptowski 6:1, 6:2; Borkowski – Bujakiewicz 6:3, 6:2; Tadyszak – Nispoń 6:3, 6:7 (7), 6:3; Gryńkowski – Lesman 6:1, 6:2; B. Łosiak – Ciecierski 6:4, 6:1; B. Andrzejczak – Bedra 6:2, 5:7, 6:3.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.