Logo Polski Tenis

WYNIKI

HALLE: Federer - A. Zverev 6:1, 6:3; Kubot/Melo - A. Zverev/M. Zverev 5:7, 6:3, 10:8; LONDYN: F. Lopez - Cilic 4:6, 7:6 (2), 7:6 (8); BIRMINGHAM: Kvitova - Barty 4:6, 6:3, 6:2.

Aktualności

Halowy Supermasters PZT – wyniki

Na kortach w Toruniu rozgrywany był Halowy Supermasters PZT do lat 11, 12 i 13.

W turniejach zwyciężyli Karolina Bartusek, Zuzanna Kubacha, Malwina Rowińska, Piotr Kusiewicz, Olaf Pieczkowski, Goran Zgoła.

13-LATKI

Grupa A: Bartusek – Wnuczek 7:5, 6:1; Bartusek – Mazurek 6:1, 6:0; Mazurek – Wnuczek 6:2, 4:6, 10:5; kolejność: 1. Bartusek 2 wygrane, 2. Mazurek 1, 3. Wnuczek 0.

Grupa B: Szpakowska – Formella 6:4, 6:2; Szpakowska – Kopel 6:0, 6:3; Kopel – Formella 6:3, 7:6 (4); kolejność: 1. Szpakowska 2 wygrane, 2. Kopel 1, 3. Formella 0.

O 5. miejsce: Wnuczek – Formella 7:6 (4), 4:6, 10:5.

Półfinały: Bartusek – Kopel 6:3, 6:0; Szpakowska – Mazurek 6:7 (6), 7:6 (2), 6:2.

O 3. miejsce: Kopel – Mazurek 6:0, 3:6, 6:2.

O 1. miejsce: Bartusek – Szpakowska 6:1, 6:0.

13-LATKOWIE

Grupa A: Kamrowski – Orlikowski 7:6 (3), 3:6, 10:7; Kamrowski – Tomański 6:1, 6:2; Orlikowski – Tomański 5:7, 6:4, 10:5; kolejność: 1. Kamrowski 2 wygrane, 2. Orlikowski 1, 3. Tomański 0.

Grupa B: A. Bojarski – Stokowski 7:5, 6:0; A. Bojarski – Kusiewicz 6:7 (5), 7:5, 11:9; Kusiewicz – Stokowski 6:1, 6:1; kolejność: 1. A. Bojarski 2 wygrane, 2. Kusiewicz 1, 3. Stokowski 0.

O 5 miejsce: Tomański – Stokowski 6:0, 6:0.

Półfinały: Kusiewicz – Kamrowski 7:6 (4), 6:0; A. Bojarski – Orlikowski 6:2, 6:3.

O 3. miejsce: Orlikowski – Kamrowski 6:7 (5), 7:6 (3), 6:3.

O 1. miejsce: Kusiewicz – A. Bojarski walkower.

12-LATKI

Grupa A: Kubacha – Świerczyńska 6:1, 6:2; Kubacha – Szymańska 6:2, 6:2; Świerczyńska – Szymańska 6:4, 6:4; kolejność: 1. Kubacha 2 wygrane, 2. Świerczyńska 1, 3. Szymańska 0.

Grupa B: A. Schmidt – Jeschke 6:4, 6:3; A. Schmidt – Węgrzyn 6:4, 6:3; Jeschke – Węgrzyn 7:5, 6:2; kolejność: 1. A. Schmidt 2 wygrane, 2. Jeschke 1, 3. Węgrzyn 0.

O 5. miejsce: Węgrzyn – Szymańska 7:5, 6:1.

Półfinały: Kubacha – Jeschke 6:1, 7:6 (8); A. Schmidt – Świerczyńska 6:2, 6:0.

o 3. miejsce: Jeschke – Świerczyńska 1:6, 6:4, 10:6.

O 1. miejsce: Kubacha – A. Schmidt 6:3, 6:2.

12-LATKOWIE

Grupa A: Pieczonka – Wrona 6:0, 6:0; Siekanowicz – Wrona 3:6, 6:2, 10:3; Pieczonka – Siekanowicz 6:0 i krecz Piotra; kolejność: 1. Pieczonka 2 wygrane, 2. Siekanowicz 1, 3. Wrona 0.

Grupa B: Pieczkowski – G. Matuszewski 6:1, 6:3; Pieczkowski – Włodarczyk 6:0, 6:2; Włodarczyk – G. Matuszewski 6:3, 6:3; kolejność: 1. Pieczkowski 2 wygrane, 2. Włodarczyk 1, 3. G. Matuszewski 0.

O 5. miejsce: G. Matuszewski – Wrona 6:4, 6:2.

Półfinały: Pieczonka – Włodarczyk 6:3, 6:1; Pieczkowski – Siekanowicz 6:2, 6:1.

O 3. miejsce: Siekanowicz – Włodarczyk 6:3 i krecz Michała.

O 1. miejsce: Pieczkowski – Pieczonka 7:5, 1:6, 10:8.

15665886_10207926569585623_381001499549896841_n

11-LATKI

Grupa A: Górska – Kiwior 6:1, 6:3; Górska – Ewald 6:2, 6:3; Ewald – Kiwior 6:7 (4), 6:1, 10:7; kolejność: 1. Górska 2 wygrane, 2. Ewald 1, 3. Kiwior 0.

Grupa B: Rowińska – Pieczyńska 4:6, 6:0, 10:8; Rowińska – Domańska 6:1, 6:1; Pieczyńska – Domańska 6:4, 6:4; kolejność: 1. Rowińska 2 wygrane, 2. Pieczyńska 1, 3. Domańska 0.

O 5. miejsce: Kiwior – Domańska 6:3, 4:6, 12:10.

Półfinały: Pieczyńska – Górska 6:1, 4:6, 10:6; Rowińska – Ewald 6:2, 6:3.

O 3. miejsce: Górska – Ewald 4:6, 6:2, 10:5.

O 1. miejsce: Rowińska – Pieczyńska 6:1, 6:1.

15621838_1157543271027202_2318445598801248838_n

11-LATKOWIE

Grupa A: G. Zgoła – Berkieta 6:1, 6:0; G. Zgoła – Kubalka 6:1, 6:1; Berkieta – Kubalka 6:3, 6:4; kolejność: 1. G. Zgoła 2 wygrane, 2. Berkieta 1, 3. Kubalka 0.

Grupa B: Lechno-Wasiutyński – Barcik 6:1, 6:3; Barcik – Grzegorzewski 6:4, 3:0 i krecz Oskara; Lechno-Wasiutyński – Grzegorzewski 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Lechno-Wasiutyński 2 wygrane, 2. Barcik 1, 3. Grzegorzewski 0.

O 5. miejsce: Kubalka – Grzegorzewski 6:0, 6:0 (walkower).

Półfinały: G. Zgoła – Barcik 6:2, 6:2; Lechno-Wasiutyński – Berkieta 6:1, 6:1.

O 3. miejsce: Barcik – Berkieta 6:1, 6:4.

O 1. miejsce: G. Zgoła – Lechno-Wasiutyński 6:3, 1:6, 10:7.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.