Logo Polski Tenis

WYNIKI

DOHA: Woźniacka - Kerber 7:6, 1:6, 6:3; Halep - Bellis 6:0, 6:4; Muguruza - Garcia 3:6, 6:1, 6:4; ROTTERDAM: Federer - Haase 4:6, 6:1, 6:1; Dimitrov - Rublev 6:3, 6:4.

Aktualności

ITF Juniors – Warsaw Cup 2018 – wyniki

Na kortach WTS DeSki Warszawa rozgrywany był halowy turniej ITF juniorów Warsaw Cup 2018.

W imprezie kategorii grade 5 w singlu znakomicie zaprezentowali się Piotr Pawlak i Szymon Kielan. Zmierzyli się w finale, którym lepszy był Pawlak. Dawid Taczała triumfował w deblu.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Saar – Dzemeshkevich 6:1, 6:0; Burgersdijk – Szczepańska 7:5, 6:4; Eland – Frankowska 6:3, 6:1; Fonte – (6) Marandel 6:2, 6:2; (3) K. Brich – Saska 6:2, 3:6, 6:2; Girelli – W. Ejsmont 6:4, 3:6, 6:3; Banks – Jeleń 6:7 (5), 6:4, 6:2; Wierzbowska – (5) Polischuk 7:6 (6), 6:3; (8) Wygonowska – Dmitruk 6:2, 7:6 (5); Hutchings – Oliveira 6:3, 6:4; Tardivel – Bartusek 6:3, 6:2; (4) Repina – Zakordoniec 6:3, 3:6, 6:3; (7) S. Brich – M. Jaśkiewicz 6:1, 3:6, 6:0; Ignatjeva – Okopniak 3:6, 6:4, 6:4; Fayard – Gruszczyńska 6:2, 6:4; (2) Pigato – Axuanova 6:2, 6:2.

Druga runda: Saar – Burgersdijk 2:6, 6:2, 6:0; Fonte – Eland 6:4, 6:4; K. Brich – Girelli 6:4, 6:3; Banks – Wierzbowska 4:6, 6:2, 6:4; Wygonowska – Hutchings 6:4, 6:3; Repina – Tardivel 6:3, 6:3; S. Brich – Ignatjeva 3:6, 7:5, 7:5; Fayard – Pigato 7:6 (6), 4:6, 7:5.

Ćwierćfinały: Saar – Fonte 6:7, 6:3, 7:5; Banks – K. Brich 6:4, 4:6, 6:4; Repina – Wygonowska 6:0, 6:0; Fayard – S. Brich 6:3, 6:0.

Półfinały: Saar – Banks 6:2, 7:6 (9); Repina – Fayard 6:1, 4:6, 6:2.

Finał: Saar – Repina 4:6, 6:2, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Kaśnikowski – (1) Fragistas 6:4, 6:3; Aksenoks – Konopko 6:3, 6:7 (5), 6:2; Gonzalez Fernandez – Kosiński 6:1, 6:2; (6) Philippov – Clegg 6:4, 6:2; (4) Palovic – Wargocki 6:2, 6:0; Kielan – Vasiliauskas 6:4, 7:6 (2); Lapalu – Pleva 4:6, 7:5, 7:5; (8) Peruffo – Sytkow 6:2, 6:2; Wajdemajer – (5) Fekete 6:2, 7:6 (3); Mandma – A. Bojarski 6:0, 6:1; Ziomber – Ilnytskyy 6:1, 6:1; Pawlak – (3) Shrolik 6:1, 5:7, 6:1; (7) Taczała – Stoica 6:3, 7:5; Smedek – Frankowski 7:6 (5), 6:4; Sasnouski – Golubev 6:3, 6:1; (2) Buckland – Załubski 6:3, 4:6, 6:2.

Druga runda: Kaśnikowski – Aksenoks 6:3, 6:3; Philippov – Gonzalez Fernandez 6:3, 4:6, 6:2; Palovic 7:6 (1), 6:4; Lapalu – Peruffo 7:5, 2:6, 6:2; Wajdemajer – Mandma 7:5, 2:6, 6:4; Pawlak – Ziomber 6:2, 7:6 (3); Taczała – Smedek 7:6 (5), 7:5; Buckland – Sasnouski 3:6, 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Philippov – Kaśnikowski 6:2, 6:3; Kielan – Lapalu 4:6, 6:0, 6:3; Pawlak – Wajdemajer 6:7 (5), 6:3, 7:6 (5); Buckland – Taczała 7:6 (6), 6:1.

Półfinały: Kielan – Philippov 6:4, 2:6, 6:4; Pawlak – Buckland 6:3, 6:4.

Finał: Pawlak – Kielan 7:6 (3), 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Banks/Eland – (1) Pigato/Saar 6:3, 3:6, 10:6; Axyanova/Hutchings – Brunzlow/Derecka 7:6 (1), 7:5; Dzemeshkevich/Girelli – (3) Gruszczyńska/Wygonowska 6:1, 6:0; Fonte/Oliveira – M. Jaśkiewicz/Okopniak 6:1, 6:2; Jeleń/Zakordoniec – Rasskovskaia/Repina 6:4, 6:3; (4) Ignatjeva/Polischuk – Frankowska/Piestrzyńska 6:1, 6:2; Burgersdijk/Pool – Bartusek/Smejlis 6:1, 6:1; (2) K. Brich/Dmitruk – Fayard/Tardivel 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Banks/Eland – Axyanova/Hutchings 7:6 (5), 6:1; Dzemeshkevich/Girelli – Fonte/Oliveira 6:4, 6:2; Ignatjeva/Polischuk – Jeleń/Zakordoniec 6:2, 6:4; K. Brich/Dmitruk – Burgersdijk/Pool 6:2, 6:2.

Półfinały: Banks/Eland – Dzemeshkevich/Girelli 6:4, 6:2; K. Brich/Dmitruk – Ignatjeva/Polischuk 6:4, 6:1.

Finał: K. Brich/Dmitruk – Banks/Eland 5:7, 6:1, 10:5.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Konopko/Wargocki – (1) Aksenoks/Fragistas 6:3, 7:5; Genov/Taczała – Pleva/Smedek 7:6 (5), 6:7 (5), 10:6; (3) Mandma/Palovic – Kaśnikowski/Wajdemajer 4:6, 7:6 (5), 11:9; Ilnytskyy/Sasnouski – Frankowski/Kwiatkowski 4:6, 6:2, 10:7; Hrabavets/Vasiliauskas – Kusiewicz/Orlikowski 6:4, 7:5; Bojarski/Kielan – (4) Peruffo/Stoica 6:4, 6:0; Kosiński/Lapalu – Golubev/Shrolik 6:4, 7:6 (3); Biliński/Pawlak – (2) Buckland/Clegg 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Genov/Taczała – Konopko/Wargocki 7:6 (5), 6:2; Ilnytskyy/Sasnouski – Mandma/Palovic 6:3, 7:5; Bojarski/Kielan – Hrabavets/Vasiliauskas 6:2, 6:2; Biliński/Pawlak – Kosiński/Lapalu 3:6, 6:3, 10:6.

Półfinały: Genov/Taczała – Ilnytskyy/Sasnouski 6:3, 6:4; Bojarski/Kielan – Biliński/Pawlak 1:6, 6:3, 11:9.

Finał: Genov/Taczała – Bojarski/Kielan 7:5, 6:7 (10), 10:8.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Szpakowska – Formella 6:3, 7:6 (3); bye; Zaremba – Z. Końska 6:1, 6:0; W. Ejsmont – (8) Derecka 6:0, 6:1; (2) Okopniak – bye; A. Krajewska – Smejlis 6:3, 6:1; Makal – Cerowska 6:4, 6:4; (5) Pool – bye; (3) Zarari – bye; Rasskovskaia – Kus 6:4, 6:1; Burgersdijk – Z. Krygier 7:5, 6:3; Szynkowska – (7) N. Brunzlow 6:3, 6:3; (4) Eland – bye; Piestrzyńska – Duhl 7:6 (5), 3:6, 6:4; Wawrowska – Miazek 6:0, 6:1; (6) Aleksandrowicz – bye.

Druga runda: Szpakowska – bye; W. Ejsmont – Zaremba 6:2, 7:5; Okopniak – A. Krajewska 6:0, 6:0; Pool – Makal 6:2, 7:5; Rasskovskaia – Zarari 6:3, 6:1; Burgersdijk – Szynkowska 6:7 (8), 6:3, 6:4; Eland – Piestrzyńska 4:6, 6:1, 7:5; Wawrowska – Aleksandrowicz 3:6, 6:3, 7:6 (5).

Trzecia runda: W. Ejsmont – Szpakowska 6:3, 6:2; Okopniak – Pool 6:3, 6:2; Burgersdijk – Rasskovskaia 6:2, 6:4; Eland – Wawrowska 6:3, 6:4.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Sytkow – (1) Vondrak 2:6, 7:6 (4), 6:1; Wetoszka – Szczęsny 6:2, 6:2; Śliwiński – A. Hassan 6:1, 6:2; (6) A. Kwiatkowski – Pyra 6:0, 6:0; (2) Ziomber – Kusiewicz 6:4, 6:4; Britikov – Olech 4:6, 6:4, 6:4; Zdzuj – Hrabavets 6:0, 6:2; (7) Wargocki – Herok 6:2, 5:7, 6:2; (3) Kielan – Federowicz 6:4, 6:3; Revin – M. Lewandowski 6:4, 6:4; D. Wiśniewski – Kaliszewski 6:3, 6:3; Guzowski – (8) Ishchanka 6:3, 6:4; (4) Lapalu – Marchewka 6:1, 6:3; Orlikowski – Traczyk 7:6 (1), 6:4; Biliński – Fouzas 6:1, 1:6, 6:1; (5) Galus – Genov 6:4, 0:6, 6:3.

Druga runda: Sytkow – Wetoszka 6:1, 7:6 (5); Śliwiński – A. Kwiatkowski 4:6, 6:4, 6:3; Ziomber – Britikov 7:6 (3), 7:6 (2); Wargocki – Zdzuj 6:4, 4:6, 6:0; Kielan – Revin 6:2, 6:4; D. Wiśniewski – Guzowski 6:3, 6:2; Lapalu – Orlikowski 7:6 (5), 7:5; Galus – Biliński 6:3, 7:6 (9).

Trzecia runda: Sytkow – Śliwiński 6:4, 7:6 (5); Wargocki – Ziomber 6:3, 1:6, 6:4; Kielan – D. Wiśniewski walkower; Lapalu – Galus 6:4, 7:6 (7).

Kategoria: ITF Juniors
  • Robert Semeniuk

    Strona itf podaje ze Kielan

    wygrał i finał jest polski…

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.