Logo Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Muguruza - Kuznetsova 6:2, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova - Giorgi 6:3, 4:6, 6:0; Stephens - Makarova 2:6, 6:3, 6:4; Goerges - Svitolina 7:5, 6:4; Kyrgios - Karlovic 4:6, 7:6 (6), 6:3.

Aktualności

Kołobrzeg Cup TE 14 – wyniki

Nad polskim morzem odbył się kolejny turniej cyklu Tennis Europe Kołobrzeg Cup 2017.

Świetnie zaprezentowała się Zuzanna Kubacha, która zagrała w finale singla. W finale debla były Anna Schmidt i Magdalena Świerczyńska.

MŁODZICZKI

Pierwsza runda: (1) Cerna – Lange 6:0, 6:0; Koczan – Stivol 6:2, 6:3; Bohm – Szymczewska 6:2, 6:1; (6) Świerczyńska – Witthaus 6:2, 6:4; (4) Gołaś – Niedens 6:3, 6:2; Turczuk – Timofeeva 6:1, 6:0; Szpakowska – Samardzic 2:6, 7:5, 6:2; (7) Paul – Woźny 6:0, 6:0; (8) Mircheva – K. Maciejewska 7:6 (5), 6:1; Wnuczek – Patist 6:1, 6:1; Brack – A. Schmidt 5:7, 6:4, 6:1; (3) Kubacha – L. Matuszewski 6:0, 6:2; (5) Formella – Dańko 6:0, 6:1; Korpys – Szymańska 4:6, 6:2, 6:0; Kornijczuk – Frankowska 6:2, 6:3; (2) Panchartek – Zaremba 6:1, 6:1.

Druga runda: Cerna – Koczan 6:0, 6:0; Świerczyńska – Bohm 6:1, 6:1; Turczuk – Gołaś 6:4, 6:3; Paul – Szpakowska 6:1, 6:4; Wnuczek – Mircheva 2:6, 7:6 (1), 6:4; Kubacha – Brack 6:1, 6:2; Korpys – Formella 6:3, 6:4; Panchartek – Kornijczuk 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Cerna – Świerczyńska 6:2, 6:1; Turczuk – Paul 6:2, 6:3; Kubacha – Wnuczek 6:2, 6:2; Panchartek – Korpys 7:5, 6:3.

Półfinały: Cerna – Turczuk 6:3, 6:1; Kubacha – Panchartek 6:4, 6:4.

Finał: Cerna – Kubacha 6:2, 6:2.

Finał debla: Cerna/Panchartek – Schmidt/Świerczyńska 6:2, 3:6, 10:8.

MŁODZICY

Pierwsza runda: (1) Donald – Kossakowski 6:0, 6:2; Sopoliński – Kriukov Kolletti 6:1, 6:1; Agwi – Herok 7:5, 6:3; (8) G. Matuszewski – Ciołek 6:2, 6:3; (4) Pieczkowski – Jezierski 6:1, 6:2; Tsarapkin – Romer 6:2, 3:6, 6:2; Lis – Dzieło 1:6, 6:0, 7:5; Stokowski – (6) Myslivec 6:2, 6:1; (7) Kułakowski – Ohme 6:4, 0:6, 6:2; Tatera – Radziwillowicz 6:4, 6:4; Sławik – Rogowski 6:4, 6:2; (3) Barton – Dójczyński 6:3, 6:7 (5), 6:0; (5) Szic – Sroka 7:5, 6:3; Bux – Rieksts 6:1, 6:0; Grygołowicz – Włodarczyk 6:4, 7:5; Kopcik – (2) Dontsov 7:6 (4), 5:7, 7:5.

Druga runda: Donald – Sopoliński 6:3, 6:0; Agwi – G. Matuszewski 7:6 (4), 6:2; Pieczkowski – Tsarapkin 6:3, 6:1; Stokowski – Lis 7:5, 6:3; Kułakowski – Tatera 7:5, 6:3; Barton – Sławik 6:1, 6:1; Szic – Bux 4:6, 6:1, 6:1; Kopcik – Grygołowicz 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Agwi – Donald 6:3, 6:3; Pieczkowski – Stokowski 6:3, 6:2; Barton – Kułakowski 6:4, 6:3; Kopcik – Szic 6:3, 6:2.

Półfinały: Agwi – Pieczkowski 6:2, 0:6, 6:2; Barton – Kopcik 6:3, 6:3.

Finał: Barton – Agwi 6:2, 7:5.

Finał debla: Barton/Donald – Agwi/Tsarapkin 6:3, 6:3.

Komplet wyników

Kategoria: TE

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.