Logo Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Fręch - Alexandrova 6:3, 3:6, 6:3; Diyas - Linette 6:3, 6:1; K. Kozlova - Ostapenko 7:5, 6:3; Q. Wang - V. Williams 6:4, 7:5; Putintseva - Konta 6:4, 6:3; Svitolina - Tomljanovic 7:5, 6:3; Stephens - Rus 6:2, 6:0; Kontaveit - Brengle 6:1, 4:6, 6:2; Kuzmova - Schiavone 7:6 (2), 7:6 (2); Makarova - S. Zheng 6:4, 6:1; Cornet - Errani 2:6, 6:2, 6:3; Martic - Y. Wang 6:2, 6:3; Strycova - Nara 1:6, 6:3, 6:4; Brady - Hesse 6:1, 6:1; Dzumhur - Kudla 6:4, 6:2, 6:2; Dimitrov - Safwat 6:1, 6:4, 7:6 (1); Nishikori - Janvier 7:6 (0), 6:4, 6:3; Moutet - Karlovic 7:6 (7), 6:2, 7:6 (5); Pouille - Medvedev 6:2, 6:3, 6:4; Berrettini - Otto 3:6, 7:5, 6:2, 6:1; Monfils - Benchetrit 3:6, 6:1, 6:2, 6:1; Donaldson - Jarry 6:3, 4:6, 3:6, 6:3, 6:4.

Aktualności

TE Łodź Cup 2018 – wyniki turnieju

Na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego odbył się turniej Tennis Europe Łódź Cup 2018.

W zmaganiach zawodników do lat 14 (korty ziemne, kategoria 3) triumfowali Magdalena Świerczyńska i Litwin Vilius Gaubas. W finałach grali Daria Górska i Gabriel Matuszewski.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Shabanava – bye; Kells – Ladrowska 6:2, 6:4; Witkowska – Ungure Rogozoveca 5:7, 6:2, 6:2; (13) Turczuk – bye; (11) D. Shoshyna – bye; Wróblewska – Daroszewska 6:0, 6:0; Węgrzyn – Telżyńska 6:3, 6:4; (5) Frankowska – bye; (3) Bakyte – bye; Koralnik – Konstantinova 6:0, 6:0; Vashkevich – L. Matuszewski 6:2, 6:3; (15) Woźny – bye; (9) Górska – bye; Bozova – Zalewska 2:6, 7:5, 6:1; Kołowrotkiewicz – Edyk 6:2, 6:1; (6) Okorokova – bye; (7) Paul – bye; Popławska – Medvyedyeva 6:2, 6:3; Kowalczyk – Vaskelyte 6:1, 6:3; (12) Durska – bye; (16) Budkina – bye; Szczepaniak – Vevere 6:3, 6:3; Ewald – Lasakova 6:2, 6:2; (4) Smirnaya – bye; (8) Ivanova – bye; Łężniak – Kiwior 6:0, 6:3; Aploka – Langiewicz; (10) Świerczyńska – bye; (14) Mircheva – bye; Pieczyńska – Pytel 7:6 (3), 5:7, 6:3; Hrynkevich – Bajorek 7:5, 6:4; (2) Jodłowska – bye.

Druga runda: Shabanava – Kells 6:1, 6:2; Turczuk – Witkowska 6:2, 2:6, 6:3; Wróblewska – D. Shoshyna 7:5, 6:1; Frankowska – Węgrzyn 6:3, 6:2; Koralnik – Bakyte 6:2, 6:1; Vashkevich – Woźny 6:1 7:5; Górska – Bozova 6:1, 6:3; Okorokova – Kołowrotkiewicz 7:5, 6:0; Popławska – Paul 5:7, 7:6 (4), 6:2; Durska – Kowalczyk 6:1, 6:3; Budkina – Szczepaniak 7:6 (5), 6:3; Ewald – Smirnaya 6:4, 6:1; Łężniak – Ivanova 6:0, 6:1; Świerczyńska – Langiewicz 4:6, 6:0, 6:2; Pieczyńska – Mircheva 6:3, 6:1; Hrynkevich – Jodłowska 6:1, 7:6 (6).

Trzecia runda: Shabanava – Turczuk 7:6 (3), 6:2; Frankowska – Wróblewska 6:0, 6:0; Koralnik – Vashkevich 6:2, 6:2; Górska – Okorokova 7:5, 6:2; Popławska – Durska 7:6 (4), 6:4; Ewald – Budkina 6:3, 6:3; Świerczyńska – Łężniak 7:5, 6:3; Hrynkevich – Pieczyńska 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Shabanava – Frankowska 6:4, 6:1; Górska – Koralnik walkower; Popławska – Ewald 7:5, 6:1; Świerczyńska – Hrynkevich 6:3, 6:1.

Półfinały: Górska – Shabanava 6:3, 6:0; Świerczyńska – Popławska 6:3, 6:3.

Finał: Świerczyńska – Górska 6:3, 6:3.

Finał debla: Górska/Jodłowska – Łężniak/Świerczyńska 3:6, 6:2, 10:7.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Gaubas – bye; Barcik – Tsiareshka 7:5, 6:2; Szymkowiak – Marcinkowski 6:4, 7:5; (13) Philibert – bye; (11) Jedlicka – bye; Rytelewski – Maranda 6:1, 6:0; Kos – Siekanowicz 6:0, 6:2; (6) Grzegorzewski – bye; (4) G. Zgoła – bye; Stankiewicz – Smolenak 6:2, 6:2; Roś – Piekarz 6:1, 5:7, 6:3; (15) Tens – bye; (12) Lechno-Wasiutyński – bye; Arnal – Juszczak 6:1, 6:4; Vonbank – Surudo 4:6, 6:0, 6:0; (8) Dumshe – bye; (5) G. Matuszewski – bye; Strzelecki – Augunas 6:2, 6:0; Cała – Królikowski 7:5, 6:3; (9) Murphy – bye; (16) B. Zgoła – bye; M’Chich – Rogowski 7:5, 6:4; A. Kukushkin – Pankowski 6:1, 6:1; (3) Neuwirth – bye; (7) Butvilas – bye; Bux – Smater 3:6, 6:0, 6:1; Baravik – Kosowski 7:6 (5), 6:4; (10) Włodarczyk – bye; (14) Pereira – bye; Janzen – Lambert 6:3, 3:6, 6:0; Lataste – Dzieło 6:2, 3:6, 6:3; (2) Kulig – bye.

Druga runda: Gaubas – Barcik 6:1, 6:0; Philibert – Szymkowiak 6:1, 6:4; Jedlicka – Rytelewski 7:5, 0:6, 6:3; Kos – Grzegorzewski 6:0, 6:4; Stankiewicz – G. Zgoła 6:1, 6:0; Roś – Tens 6:2, 6:1; Lechno-Wasiutyński – Arnal 6:2, 6:3; Dumshe – Vonbank 6:3, 6:2; G. Matuszewski – Strzelecki 6:0, 6:3; Murphy – Cała 6:0, 6:1; B. Zgoła – M’Chich 6:2, 6:1; Neuwirth – A. Kukushkin 6:0, 6:0; Butvilas – Bux 6:2, 6:0; Włodarczyk – Baravik 6:0, 6:4; Pereira – Janzen 6:2, 6:0; Kulig – Lataste 6:2, 6:3.

Trzecia runda: Gaubas – Philibert 6:3, 6:2; Kos – Jedlicka 6:1, 6:1; Stankiewicz – Roś 6:4, 6:1; Lechno-Wasiutyński – Dumshe 6:3, 6:2; G. Matuszewski – Murphy 6:2, 6:3; B. Zgoła – Neuwirth 6:3, 2:6, 6:2; Butvilas – Włodarczyk 6:3, 6:3; Kulig – Pereira 6:3, 2:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Gaubas – Kos 6:1, 2:6, 6:3; Stankiewicz – Lechno-Wasiutyński 7:5, 1:6, 6:2; G. Matuszewski – B. Zgoła 6:3, 6:3; Butvilas – Kulig 7:5, 6:3.

Półfinały: Gaubas – Stankiewicz 6:2, 3:4 i krecz Patryka; G. Matuszewski – Butvilas 6:0, 4:6, 6:2.

Finał: Gaubas – G. Matuszewski 6:0, 6:3.

Finał debla: Gaubas/Pereira – Butvilas/Murphy walkower.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Skowrońska – Dąbrowska 6:0, 6:2; Kołowrotkiewicz – Kuczyńska 6:2, 6:4; Szmyd – Rajca 6:2, 7:5; Strolyte – Wach 6:0, 6:2; Vashkevich – M. Nadajewska 6:0, 6:0; Konstantinova – Stvol 6:1, 6:3.

Druga runda: Zalewska – Vaskelyte 6:1, 6:1; Vevere – Ladrowska 6:1, 6:3; Ungure Rogozoveca – Skowrońska 6:4, 6:1; Kołowrotkiewicz – Nogala 6:1, 6:4; Szczepaniak – Szmyd 6:3, 6:1; Medvyedeva – Strolyte 6:0, 6:0; Vashkevich – Dańko 6:1, 6:0; Konstantinova – Pyrek 4:6, 7:6 (6), 6:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Królikowski – Markau 6:3, 6:1; Kos – Arefe 6:0, 6:0; Lataste – Kapuściński 6:3, 6:0; Vonbank – Budzyński 6:2, 6:2.

Druga runda: Janzen – Jakubiec 6:1, 6:2; Lambert – Strugach 5:7, 7:6 (4), 6:1; Augunas – Fedrowicz 6:0, 6:2; Kosowski – Sopoliński 6:3, 6:2; Królikowski – Pankowski 6:2, 6:2; Kos – Kaszowski 6:0, 6:3; Lataste – Allen 6:2, 6:1; Vonbank – Sadeghi 6:3, 6:4.

Kategoria: TE