Logo Polski Tenis

WYNIKI

DOHA: Woźniacka - Kerber 7:6, 1:6, 6:3; Halep - Bellis 6:0, 6:4; Muguruza - Garcia 3:6, 6:1, 6:4; ROTTERDAM: Federer - Haase 4:6, 6:1, 6:1; Dimitrov - Rublev 6:3, 6:4.

Aktualności

Magnolia Cup 2018 w Szczecinie – wyniki

W Szczecinie rozgrywana była kolejna edycja halowego turnieju ITF juniorów (do lat 18) Magnolia Cup 2018.

W zawodach kategorii grade 4 (na twardych kortach) triumfowali Polacy: Weronika Baszak i Michał Mikuła. W finałach pokonali Brytyjką Amarni Banks i Dawid Taczałę.

W deblu zwyciężyła Carolina Cerowska. Jej partnerką była Holenderka Rixt Van der Werff. W decydującym pojedynku wygrały z Weroniką Baszak i Niemką Angeliną Wirges.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Saar – Dzemeshkevich 6:2, 6:2; Baszak – Cerowska 6:3, 6:4; W. Rutkowska – Axyanova 3:6, 7:6 (8), 6:1; (5) Zahare – Lairon Navarro 2:6, 7:6 (5), 7:5; (4) Antoniou Karademitrou – Szczepańska 7:5, 3:6, 6:4; Szostak – Bartusek 6:2, 1:6, 6:4; Okopniak – A. Komar 7:5, 6:1; (8) Hędrzak – Mironova 6:3, 6:2; Wierzbowska – (7) Repina 6:3, 6:3; Zakordoniec – Smejlis 6:1, 6:0; Wygonowska – Kereselidze 5:7, 6:3, 6:2; Dshandshgava – (3) Vehvilainen 6:3, 6:3; (6) Wirges – Luescher 6:0, 6:1; Jeleń – Babkova 6:3, 6:3; Banks – M. Jaśkiewicz 6:3, 6:4; (2) Chekhlystova – Saska 6:3, 6:0.

Druga runda: Baszak – Saar 6:4, 6:3; Zahare – W. Rutkowska 6:3, 6:4; Szostak – Antoniou Karademitrou 6:1, 6:2; Hędrzak – Okopniak 6:3, 4:6, 6:4; Wierzbowska – Zakordoniec 6:3, 6:7 (3), 6:4; Wygonowska – Dshandshgava 6:4, 6:2; Wirges – Jeleń 6:3, 6:2; Banks – Chekhlystova 7:6 (6), 6:4.

Ćwierćfinały: Baszak – Zahare 6:4, 6:1; Hędrzak – Szostak 6:2, 6:7 (5), 6:3; Wierzbowska – Wygonowska 3:6, 6:3, 6:0; Banks – Wirges 6:2, 6:3.

Półfinały: Baszak – Hędrzak 6:2, 5:7, 6:2; Banks – Wierzbowska 6:1, 6:3.

Finał: Baszak – Banks 6:3, 6:1.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Mikuła – Visker 6:2, 7:6 (3); Śliwiński – Stoica 2:6, 6:3, 6:3; Vasiliauskas – Biliński 4:6, 6:4, 7:5; Pawlak – (7) Vasa 6:4, 6:7 (3), 6:3; (4) Neumayer – Załubski 6:0, 6:2; Ziomber – D. Wiśniewski 6:3, 6:3; Kosiński – Clegg 6:7 (5), 6:2, 6:4; Kielan – (5) Philippov 6:1, 6:4; (6) Taczała – W. Kasperski 6:1, 6:1; Mandma – Frankowski 6:2, 7:5; Kaśnikowski – Traczyk 6:1, 6:2; (3) Skindzer – Bernardi 6:2, 6:0; (8) Maggs – Ortis 6:4, 6:3; Ehrenschneider – Politowicz 7:6 (3), 6:3; Loof – A. Bojarski 6:3, 6:3; Wajdemajer – (2) Roumpis 6:1, 6:4.

Druga runda: Mikuła – Śliwiński 4:6, 6:2, 6:3; Pawlak – Vasiliauskas 6:2, 4:6, 6:2; Neumayer – Ziomber 6:1, 6:4; Kielan – Kosiński 6:2, 6:3; Taczała – Mandma 6:2, 6:3; Skindzer – Kaśnikowski 6:1, 2:6, 6:2; Maggs – Ehrenschneider 7:6 (7), 6:3; Wajdemajer – Loof 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Mikuła – Pawlak 6:2, 2:0 i krecz Piotra; Kielan – Neumayer 3:6, 6:2, 7:5; Taczała – Skindzer 7:6 (7), 6:4; Wajdemajer – Maggs 6:0, 7:6 (3).

Półfinały: Mikuła – Kielan 6:2, 6:2; Taczała – Wajdemajer 7:6 (1), 0:6, 6:2.

Finał: Mikuła – Taczała 6:4, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Chekhlystova/Saar – bye; Okopniak/Szczepańska – Raskovskaia/Repina 6:1, 6:1; (3) Baszak/Wirges – Babkova/Komar 6:4, 6:0; Ignatjeva/Zahare – Bartusek/Smejlis 6:2, 7:6 (2); Banks/Dzemeshkevich – Axyanova/M. Jaskiewicz 6:0, 6:7 (5), 10:5; (4) Saska/Wierzbowska – Luescher/Szostak 6:4, 6:2; Cerowska/Van der Werff – Dshandshgava/Jeleń 7:5, 4:6, 10:5; Gołaś/Wygonowska – (2) Antoniou Karademitrou/Hędrzak 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Okopniak/Szczepańska – Chekhlystova/Saar walkower; Baszak/Wirges – Ignatjeva/Zahare 6:3, 6:2; Saska/Wierzbowska – Banks/Dzemeshkevich 6:3, 6:4; Cerowska/Van der Werff – Gołaś/Wygonowska 6:3, 6:1.

Półfinały: Baszak/Wirges – Okopniak/Szczepańska 6:2, 6:1; Cerowska/Van der Werff – Saska/Wierzbowska 6:2 i krecz Wiktorii i Oli.

Finał: Cerowska/Van der Werff – Baszak/Wirges 6:3, 5:7, 10:6.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Mikuła/Roumpis – Kielan/Pawlak 7:5, 5:7, 10:5; Loof/Visker – Traczyk/Wetoszka 6:2, 4:6, 13:11; (4) Clegg/Maggs – Federowicz/Guzowski 6:4, 6:4; Ehrenschneider/Hartenstein – Galus/Załubski 6:7 (8), 6:3, 10:6; Politowicz/Wajdemajer – Ortis/Taczała 6:2, 7:5; (3) Mandma/Vasa – Kosiński/Stajszczak 6:2, 6:2; Bojarski/Kaśnikowski – Frankowski/Stoica 6:2, 6:3; (2) Philippov/Skindzer – Kasperski/Ziomber 7:5, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: Mikuła/Roumpis – Loof/Visker 6:3, 4:6, 10:7; Ehrenschneider/Hartenstein – Clegg/Maggs 3:6, 6:4, 10:8; Mandma/Vasa – Politowicz/Wajdemajer 0:6, 6:3, 10:4; Philippov/Skindzer – Bojarski/Kaśnikowski 7:6 (3), 6:3.

Półfinały: Ehrenschneider/Hartenstein – Mikuła/Roumpis 6:3, 6:2; Philippov/Skindzer – Mandma/Vasa 6:2, 7:6 (3).

Finał: Philippov/Skindzer – Ehrenschneider/Hartenstein 3:6, 6:3, 10:5.

KWALIFIKACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Ignatjeva – bye; Cerowska – Zając 7:5, 6:1; Panackova – Szpakowska 6:4, 6:3; Formella – Koczan 6:4, 6:2; (2) Szostak – bye; Van Poppel – Kus 1:6, 6:0, 6:4; Gołaś – W. Ejsmont 6:1, 6:3; (5) Okopniak – bye; (3) Van der Werff – bye; Zakordoniec – Wawrowska 6:1, 6:1; Nebelska – A. Krajewska 6:4, 0:6, 6:3; Szynkowska – (7) Derecka 6:3, 6:3; (4) A. Komar – bye; Makal – Rasskovskaia 7:6 (6), 6:1; Kereselidze – Z. Krygier walkower; (6) N. Brunzlow – Stużyńska 6:0, 6:0.

Druga runda: Cerowska – Ignatjeva 4:6, 6:4, 6:4; Panackova – Formella 6:2, 6:1; Szostak – Van Poppel 6:0, 6:1; Okopniak – Gołaś 6:0, 6:0; Zakordoniec – Van der Werff 6:2, 6:3; Szynkowska – Nebelska 6:2, 5:7, 6:4; A. Komar – Makal 7:6 (7), 6:4; Kereselidze – N. Brunzlow 7:5, 6:3.

Trzecia runda: Cerowska – Panackova 6:2, 6:4; Okopniak – Szostak 0:6, 6:1, 6:4; Zakordoniec – Szynkowska 6:3, 6:1; A. Komar – Kereselidze 7:6 (4), 7:5.

KWALIFIKACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Vasiliauskas – Cisło 4:6, 6:4, 6:3; Górecki – Pyra 6:3, 6:1; Guzowski – Kasemi 6:0, 6:3; (6) W. Kasperski – Olech 7:6 (9), 6:4; (2) Kaśnikowski – Orlikowski 6:2, 7:6 (3); B. Andrzejczak – Federowicz 7:5, 0:6, 6:2; Britikov – Zdzuj 6:4, 7:6 (3); (8) A. Kwiatkowski – Rudnicki 6:3, 6:1; (3) Ziomber – Sytkow 7:5, 6:1; Kusiewicz – M. Lewandowski 3:6, 6:1, 6:4; Hertenstein – Kułakowski 6:3, 6:3; (7) Galus – Kaliszewski 6:4, 6:4; Wetoszka – (4) Stajszczak 7:6 (2), 6:3; Piekarek – Hrabavets 6:2, 6:4; Śliwiński – Chudy 6:3, 3:6, 6:4; (5) Rossi – Skutella 6:3 i krecz Mateusza.

Druga runda: Vasiliauskas – Górecki 7:6 (7), 6:4; W. Kasperski – Guzowski 6:4, 6:3; Kaśnikowski – B. Andrzejczak 6:2, 6:0; Britikov – A. Kwiatkowski 6:3, 6:3; Ziomber – Kusiewicz 6:0, 3:6, 6:1; Galus – Hertenstein 7:6 (5), 6:4; Wetoszka – Piekarek 6:4, 1:6, 7:6 (4); Śliwiński – Rossi 6:4, 6:2.

Trzecia runda: Vasiliauskas – W. Kasperski 4:6, 6:4, 6:4; Kaśnikowski – Britikov 6:7 (5), 6:2, 6:1; Ziomber – Galus 6:3, 7:5; Śliwiński – Wetoszka 6:3, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.