Logo Polski Tenis

WYNIKI

HALLE: Federer - A. Zverev 6:1, 6:3; Kubot/Melo - A. Zverev/M. Zverev 5:7, 6:3, 10:8; LONDYN: F. Lopez - Cilic 4:6, 7:6 (2), 7:6 (8); BIRMINGHAM: Kvitova - Barty 4:6, 6:3, 6:2.

Aktualności

Mistrzostwa Polski młodzików – wyniki

Centrum Tenisowe Sobota gościło uczestników mistrzostw Polski młodzików (do lat 14).

W turniejach głównych singla triumfowali najwyżej rozstawieni Pola Wygonowska i Maks Kaśnikowski. Maks był najlepszy także w deblu.

Jego partnerem był Aleksander Orlikowski. W grze podwójnej dziewcząt złoto wywalczyły Karolina Bartusek i Zuzanna Kubacha.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Wygonowska – Podulka 6:2, 6:2; Świerczyńska – Pawlik 7:5, 2:6, 6:3; Koralnik – Górska 6:0, 6:4; (5) Kubacha – Węgrzyn 7:5, 6:1; (4) Bartusek – Jeschke 6:0, 6:3; Bohm – Niewiadomska 3:6, 6:2, 7:6 (7); Mazurek – Maciejewska 6:2, 6:2; (7) Wnuczek – Zaremba 6:2, 7:5; (6) Formella – Szpakowska 6:3, 6:2; Muca – M. Szymańska 6:2, 4:6, 6:2; Turczuk – Lange 6:1, 6:0; (3) Piestrzyńska – Łężniak 6:2, 6:1; (8) Smejlis – Chyba 6:4, 6:1; Paul – Pieczyńska 6:2, 6:2; Frankowska – Carpenter 6:4, 7:5; (2) Gruszczyńska – Wróblewska 6:1, 6:0.

Druga runda: Wygonowska – Świerczyńska 6:0, 6:0; Kubacha – Koralnik 6:2, 6:4; Bartusek – Bohm 6:1, 6:1; Mazurek – Wnuczek 2:6, 6:4, 6:2; Formella – Muca 6:4, 6:3; Piestrzyńska – Turczuk 5:7, 6:4, 6:3; Smejlis – Paul 7:6 (6), 3:6, 6:2; Gruszczyńska – Frankowska 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Wygonowska – Kubacha 6:4, 6:1; Bartusek – Mazurek 6:1, 6:1; Piestrzyńska – Formella 6:3, 6:1; Gruszczyńska – Smejlis 6:3, 6:2.

Półfinały: Wygonowska – Bartusek 6:4, 6:3; Piestrzyńska – Gruszczyńska 6:4, 3:6, 6:2.

Finał: Wygonowska – Piestrzyńska 6:2, 6:1.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Rytelewski 6:0, 6:0; Herok – Sroka 6:4, 6:0; Pieczkowski – Roś 6:4, 6:1; (5) Orlikowski – Szic 6:4, 6:3; (3) Kamrowski – Dójczyński 6:2, 6:1; Lechno-Wasiutyński – Szymkowiak 6:3, 6:2; Kończal – Kulig 7:6 (0), 6:2; (6) Dziopak – Sławik 6:2, 6:4; Manczak-Mancewicz – (7) Kułakowski 6:4, 6:1; Ohme – Pawelski 2:6, 6:1, 6:2; Tatera – Szczap 2:6, 6:4, 6:3; (4) Tomański – Skuratko 6:4, 6:1; Kopcik – (8) Stokowski 6:2, 6:3; F. Zawartko – Piotrowski 6:4, 6:3; Marcinkowski – Lis 6:2, 6:2; (2) A. Bojarski – Grygołowicz 6:1, 6:2.

Druga runda: Kaśnikowski – Herok 6:2, 6:2; Orlikowski – Pieczkowski 6:3, 6:2; Kamrowski – Lechno-Wasiutyński walkower; Dziopak – Kończal 6:2, 6:0; Manczak-Mancewicz – Ohme 6:1, 6:1; Tomański – Tatera 6:4, 6:2; Kopcik – F. Zawartko 6:3, 6:1; A. Bojarski – Marcinkowski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Orlikowski 6:1, 6:4; Kamrowski – Dziopak 7:5, 6:2; Tomański – Manczak-Mancewicz 6:4, 6:0; A. Bojarski – Kopcik 6:3, 6:2.

Półfinały: Kaśnikowski – Kamrowski 6:2, 6:0; A. Bojarski – Tomański 6:3, 6:3.

Finał: Kaśnikowski – A. Bojarski 6:2, 6:1.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Gruszczyńska/Wygonowska – Jodłowska/Mazurek 6:1, 6:2; Koralnik/Kowalska – Durska/Niewiadomska 6:0, 6:7 (4), 10:5; Pawlik/Wróblewska – Frankowska/Zaremba 6:4, 7:5; (3) Formella/Piestrzyńska – Górska/Świerczyńska 7:6 (6), 6:3; (4) Szpakowska/Wnuczek – Braziewicz/Szymańska 6:3, 6:3; Chyba/Schmidt – Carpenter/Pieczyńska 6:0, 6:2; Łężniak/Maciejewska – Jeschke/Podulka 6:4, 6:7 (3), 13:11; (2) Bartusek/Kubacha – Bohm/Paul 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Gruszczyńska/Wygonowska – Koralnik/Kowalska 6:2, 6:2; Formella/Piestrzyńska – Pawlik/Wróblewska 6:1, 6:0; Szpakowska/Wnuczek – Chyba/Schmidt 7:5, 6:7 (2), 10:8; Bartusek/Kubacha – Łężniak/Maciejewska 6:0, 6:2.

Półfinały: Formella/Piestrzyńska – Gruszczyńska/Wygonowska 2:6, 6:4, 10:7; Bartusek/Kubacha – Szpakowska/Wnuczek 4:6, 6:1, 10:7.

Finał: Bartusek/Kubacha – Formella/Piestrzyńska 6:0, 6:2.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/Orlikowski – Grygołowicz/Pieczkowski 6:4, 6:3; Dójczyński/Herok – Góra/Marcinkowski 6:1, 6:2; Kopcik/Sławik – Kończal/Łukowski 2:6, 6:3, 10:5; (3) Kułakowski/Stokowski – Ohme/Sroka 7:5, 6:3; (4) Dziopak/Manczak-Mancewicz – Gajewski/Piotrowski 7:5, 6:2; Bojarski/Szic – Rytelewski/Szymkowiak 6:0, 6:4; Skuratko/Tatera – Kulig/Pawelski 6:3, 2:6, 10:3; (2) Kamrowski/Tomański – Lis/Roś 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/Orlikowski – Dójczyński/Herok 6:3, 6:3; Kułakowski/Stokowski – Kopcik/Sławik 6:3, 6:3; Bojarski/Szic – Dziopak/Manczak-Mancewicz 6:7 (5), 6:1, 10:8; Kamrowski/Tomański – Skuratko/Tatera 6:1, 6:4.

Półfinały: Kaśnikowski/Orlikowski – Kułakowski/Stokowski 6:0, 6:0; Bojarski/Szic – Kamrowski/Tomański 6:0, 6:7 (8), 10:2.

Finał: Kaśnikowski/Orlikowski – Bojarski/Szic 6:4, 6:1.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: J. Kowalczyk – Wesołowska 6:4, 6:4; Braziewicz – Sarnowska 6:1, 6:1; Szymczewska – Grabowska 6:2, 6:0; Łowczyk – Ladrowska 6:4, 6:4; Janiszek – Marciniak 6:4, 6:1; Paradowska – Grott 6:1, 6:1; Skowrońska – Majkowska 7:6 (4), 6:7 (7), 7:6 (2); Olszewska – Studzińska 6:7 (3), 6:2, 7:3; Zalewska – Burdzińska 6:3, 6:1; Korkuć – N. Kowalczyk 7:5, 3:6, 6:4; Stefańska – Butkiewicz 6:0, 6:2; Lang – Sobiechowska 6:3, 6:2.

Druga runda: Łężniak – J. Kowalczyk 6:0, 6:3; Braziewicz – Pytel 3:6, 6:1, 6:0; Jodłowska – Szymczewska 7:5, 6:3; Maciejewska – Dańko 6:1, 6:0; Paul – Łowczyk 6:4, 6:0; Czapulak – Janiszek 4:6, 6:1, 6:4; A. Schmidt – Paradowska 6:3, 6:1; Zaremba – Skowrońska 6:0, 6:4; Wróblewska – Olszewska 6:2, 6:1; Durska – Zalewska 4:6, 7:5 i krecz Natalii; Podulka – Korkuć 6:2, 6:1; Z. Kowalska – Kurec 6:4, 6:2; Ways – Nowak 6:3, 7:5; Muca – Stefańska 4:6, 6:1, 6:2; Frankowska – Głowacka 7:6 (6), 6:2; Lang – Demianiuk 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Łężniak – Braziewicz 6:4, 6:3; Maciejewska – Jodłowska 6:3, 7:6 (5); Paul – Czapulak 6:3, 6:4; Zaremba – A. Schmidt 6:3, 6:3; Wróblewska – Durska 7:6 (5), 6:3; Podulka – Z. Kowalska 6:4, 6:0; Muca – Ways 6:2, 6:1; Frankowska – Lang 6:1, 6:1.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Bux – Bojko 6:2, 6:1; Kropkowski – Biegański 6:0, 6:1; N. Dzudzewicz – Kociszewski 6:1, 6:1; Skarżyński – Romanowski 6:4, 6:2; Rogowski – Regucki 7:6 (3), 6:2; Kordowski – Melkowski 6:2, 6:2; Pałyszko – Pajdowski 6:1, 6:4; Cała – Dzieło 7:5, 7:5; Skuratko – Mackiewicz 6:0, 6:2; Korczyc – Kosowski 6:1, 6:3; Blom – Daszczuk 4:6, 6:3, 7:6 (6).

Druga runda: Dójczyński – Bux 6:1, 6:3; Sopoliński – Kropkowski 6:0, 6:2; Roś – Łukowski 6:3, 3:6, 7:5; Stankiewicz – N. Dzudzewicz 6:4, 6:1; Siekanowicz – Skarżyński 6:1, 6:4; Lis – Góra 6:1, 6:3; Szymkowiak – Rogowski 6:1, 6:2; Kordowski – Kaszubowski 6:1, 6:0; Pałyszko – Jezierski 7:5, 6:3; Piotrowski – Cała 6:4, 7:6 (1); Goldszmyt – Pakuła 7:5, 6:3; Skuratko – Osomański 6:3, 6:1; R. Gajewski – Korczyc 6:0, 6:0; F. Zawartko – Bruczko 4:6, 7:5, 6:3; Sz. Zawartko – Strzelecki 6:1, 6:2; Szczap – Blom 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Dójczyński – Sopoliński 6:3, 6:4; Roś – Stankiewicz 6:4, 3:6, 6:3; Lis – Siekanowicz 6:3, 1:6, 6:3; Szymkowiak – Kordowski 6:0, 6:1; Piotrowski – Pałyszko 4:6, 6:3, 7:6 (5); Skuratko – Goldszmyt 6:0, 6:1; F. Zawartko – R. Gajewski 6:4, 6:4; Szczap – Sz. Zawartko 7:5, 6:4.

Kategoria: PZT

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.