Logo Polski Tenis

WYNIKI

WUHAN: A. Radwańska - Rybarikova 6:4, 7:5; Linette - Kontaveit 7:5, 6:4; Lepchenko - Keys 6:2, 7:6 (4); Q. Wang - Stephens 6:2, 6:2; Kasatkina - Riske 6:1, 2:6, 6:3; E. Mertens - N. Osaka 6:4, 1:6, 6:4.

Aktualności

Mrągowo ITF 2 kobiet – wyniki

W Mrągowie rozgrywany był ósmy futures ITF. Po raz drugi do rywalizacji stanęły kobiety.

W Warmia Mazury Open (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) grały Marta Leśniak, Patrycja Polańska czy Julia Oczachowska.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday. Dyrektorem imprezy jest Bogdan Kulik.

Po raz drugi z rzędu triumfowała Marta Leśniak. To trzeci dla niej wygrany turniej ITF w tym sezonie (a piaty w karierze).

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Cabaj Awad – Buczyńska 6:3, 6:3; Foryś – Saner 6:3, 6:2; Sumova – Krywoj 7:5, 6:3; (7) Lumsden – Carrillo Marin 6:2, 6:0; (4) Suvrijn – Argyelan 7:5, 2:1 i krecz Węgierki; Wysoczańska – Jastrzębska 6:2, 6:7 (6), 6:2; Lysa – Svinos 6:0, 6:1; (5) Shoshyna – Kubareva 6:2, 7:6 (5); Moratelli – (6) Vankova 4:6, 6:1, 4:1 i krecz Czeszki; Clerici – Urzhumova 6:4, 6:3; Leśniak – Martinich 6:0, 6:0; (3) K. Schmiedlova – Devits 6:1, 6:1; Oczachowska – (8) Bovy 6:1, 1:6, 6:4; Hatouka – Bullani 6:2, 6:1; Polańska – Squarcialupi 6:1, 0:6, 6:4; D. Marcinkevica – Podlińska 2:6, 6:4, 6:3.

Druga runda: Cabaj Awad – Foryś 5:7, 6:2, 6:4; Lumsden – Sumova 7:6 (4), 2:6, 6:2; Suvrijn – Wysoczańska 6:4, 6:0; Shoshyna – Lysa 4:6, 6:2, 7:5; Moratelli – Clerici 6:4, 6:2; Leśniak – K. Schmiedlova 6:0, 6:2; Hatouka – Oczachowska 6:1, 4:6, 6:0; Polańska – D. Marcinkevica 6:1, 3:0 i krecz Łotyszki.

Ćwierćfinały: Lumsden – Cabaj Awad 7:6 (6), 6:4; Suvrijn – Shoshyna 3:6, 7:5, 7:5; Leśniak – Moratelli 6:1, 6:3; Hatouka – Polańska 6:0, 6:3.

Półfinały: Suvrijn – Lumsden 7:5, 0:6, 6:4; Leśniak – Hatouka 6:4, 6:1.

Finał: Leśniak – Suvrijn 5:7, 6:2, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Moratelli/Suvrijn – Lodzki/Nadel 6:2, 6:0; Lysa/Zduniak – Buczyńska/Sokolovskaia 6:3, 6:2; (3) Bullani/Clerici – Podlińska/Sosnowska 6:4, 6:2; Martinich/Zawadzka – Wira/Wysoczańska 6:2, 6:2; Polańska/Urzhumova – Squarcialupi/Zerulo 2:6, 6:3, 10:6; (4) Hatouka/Kubareva – Intert/Jastrzębska 7:5, 6:3; Dell’Edera/Pannarale – Defossez/Neuwirth 6:3, 6:7 (4), 11:9; (2) Lumsden/Shoshyna – Jones/Svinos 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Moratelli/Suvrijn – Lysa/Zduniak 6:2, 7:6 (6); Martinich/Zawadzka – Bullani/Clerici 2:6, 6:0, 10:7; Hatouka/Kubareva – Polańska/Urzhumova 6:2, 7:6 (6); Lumsden/Shoshyna – Dell’Edera/Pannarale 6:0, 6:1.

Półfinały: Moratelli/Suvrijn – Martinich/Zawadzka 6:2, 5:7, 14:12; Lumsden/Shoshyna – Hatouka/Kubareva 7:6 (10), 6:1.

Finał: Moratelli/Suvrijn – Lumsden/Shoshyna 6:4, 6:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Krywoj – bye; Dell’Edera – Uzhylovska 6:1, 6:1; Ozerova – Zerulo 6:1, 6:2; bye; (2) Svatikova – bye; Pannarale – Dziewięcka 6:1, 6:0; Lysa – Cerowska 6:0, 6:1; Pietras – Zakordoniec 2:6, 6:4, 7:5; (3) Eto – bye; Zduniak – N. Brunzlow 6:1, 6:1; Defossez – Zawadzka 6:4, 6:3; Wysoczańska – bye; (4) Bullani – bye; Wira – J. Piątek 6:4, 6:1; Neuwirth – Szmit 6:3, 6:0; Furmaniak – Siripipat 6:3, 6:3; (5) Buczyńska – bye; Skachkova – Kostek 6:2, 6:1; D. Marcinkevica – Kasarzheuskaya 6:1, 6:4; Derecka – bye; (6) Slovakova – bye; Sokolovskaia – Intert 6:4, 6:4; Lodzki – J. Przybylska 3:6, 6:3, 6:0; Squarcialupi – bye; (7) Argyelan – bye; Wilk – Koźluk 6:1, 6:0; Dobrowolska – Manchanda 6:0, 6:1; (9) Lazic – bye; (8) Devits – bye; Tilander – Sosnowska 5:7, 7:5, 6:0; Jones – Światłoń 6:1, 6:0; (10) Nadel – bye.

Druga runda: Krywoj – Dell’Edera 7:5, 6:2; Ozerova – bye; Svatikova – Pannarale 6:2, 6:2; Lysa – Pietras 6:2, 6:2; Zduniak – Eto 7:6 (5), 6:2; Wysoczańska – Defossez 6:3, 6:2; Bullani – Wira 6:2, 6:2; Neuwirth – Furmaniak 7:5, 6:3; Buczyńska – Skachkova 6:3, 4:6, 6:0; D. Marcinkevica – Derecka 6:4, 6:2; Sokolovskaia – Slovakova 5:1 i krecz Anny; Squarcialupi – Lodzki 6:4, 6:2; Argyelan – Wilk 6:2, 6:1; Lazic – Dobrowolska 7:6 (3), 6:3; Devits – Tilander 7:5, 6:0; Jones – Nadel 7:5, 6:1.

Trzecia runda: Krywoj – Ozerova 3:6, 7:6 (4), 6:3; Lysa – Svatikova 6:4, 7:5; Wysoczańska – Zduniak 6:3, 7:6 (4); Bullani – Neuwirth 6:1 i krecz Austriaczki; D. Marcinkevica – Buczyńska 7:6 (7), 5:3; Squarcialupi – Sokolovskaia 6:3, 0:6, 6:1; Argyelan – Lazic 6:2 i krecz Brytyjki; Devits – Jones 6:3, 6:1.

Kategoria: ITF

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.