Logo Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN ATP FINAŁ: Dimitrov - Goffin 7:5, 4:6, 6:3; Kontinen/Peers - Kubot/Melo 6:4, 6:2.

Aktualności

Pekao Szczecin Open 2017 – wyniki

Tylko czterech Polaków grało w głównej części challengera ATP Pekao Szczecin Open 2017.

W tym gronie znaleźli się: Jerzy Janowicz (149 w klasyfikacji ATP), Marcin Gawron (847), Adrian Andrzejczuk (922) i Karol Drzewiecki (1266). Biało-czerwoni szybko odpadli w eliminacjach.

Z nr 1 rozstawiony jest Francuz Richard Gasquet. Trzydziesty tenisista świata skorzysta z dzikiej karty, którą otrzymał od organizatorów szczecińskiego challengera.

Zgodnie z przewidywaniami z biało-czerwonych zwycięstwa odniósł tylko Janowicz. Wygrał z argentyńskim deblistą Guillermo Duranem i Francuzem Kennym De Schepperem. W ćwierćfinale przegrał po raz czwarty w karierze z Niemcem Florianem Mayerem.

W finale Gasquet wygrał z Mayerem.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Gasquet – Gawron 6:3, 6:0; Zapata Miralles – Stanek 6:2, 6:3; Andreozzi – Drzewiecki 7:6 (3), 6:2; Cervantes – (5) Cecchinato 3:6, 6:4, 6:4; Fratangelo – (4) Berlocq 6:4, 7:6 (2); Cagnina – Tabatruong 4:6, 6:3, 6:2; Daniel – Andrzejczuk 6:2, 6:4; (8) Olivo – Caruso 3:6, 6:4, 6:3; Zopp – (7) Ruud 7:5, 6:7 (4), 6:2; Maden – Jaloviec 6:4, 6:1; D. Brown – Bury 6:3, 6:4; Smirnov – (3) Giannessi 7:6 (4), 6:1; (6) Janowicz – Duran 6:4, 6:1; K. De Schepper – Otte 7:5, 6:2; G. Oliveira – Lestienne 3:6, 6:2, 6:3; (2) Fl. Mayer – Sakharov 5:7, 6:1, 6:2.

Druga runda: Gasquet – Zapata Miralles 6:3, 6:2; Andreozzi – Cervantes 6:3, 6:3; Fratangelo – Cagnina 3:6, 6:2, 6:3; Daniel – Olivo 7:5, 7:5; Zopp – Maden 7:5, 6:4; D. Brown – Smirnov 7:6 (4), 4:6, 7:6 (5); Janowicz – K. De Schepper 6:1, 7:6 (2); Fl. Mayer – G. Oliveira 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Gasquet – Andreozzi 4:6, 7:6 (2), 6:4; Daniel – Fratangelo 6:3, 6:2; Zopp – D. Brown 6:2, 4:6, 6:4; Fl. Mayer – Janowicz 6:2, 7:6 (3).

Półfinały: Gasquet – Daniel 6:4, 6:4; Fl. Mayer – Zopp 5:7, 6:3, 6:4.

Finał: Gasquet – Fl. Mayer 7:6 (3), 7:6 (4).

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Koolhof/Sitak – Andreozzi/Behar 7:5, 6:4; Bednarek/Pel – Ambroży/Fornell-Mestres 6:0, 6:4; Motti/Oliveira – (3) K. Skupski/N. Skupski 7:6 (4), 6:4; Caruso/Giannessi – Dembek/Panfil 1:6, 6:3, 10:4; Andrzejczuk/Smirnov – Brown/Mies 6:3, 6:7 (4), 10:8; (4) Bury/Siljestrom – Daniel/Fratangelo 6:4, 4:6, 10:5; Drzewiecki/Gawron – Cervantes/Zapata Miralles 6:4, 7:5; K. De Schepper/Olivo – (2) Duran/Marrero 1:6, 6:4, 11:9.

Ćwierćfinały: Koolhof/Sitak – Bednarek/Pel 7:5, 3:6, 10:4; Motti/Oliveira – Caruso/Giannessi 6:3, 6:4; Bury/Siljestrom – Andrzejczuk/Smirnov 6:2, 6:2; K. De Schepper/Olivo – Drzewiecki/Gawron 6:3, 3:6, 10:5.

Półfinały: Koolhof/Sitak – Motti/Oliveira 6:4, 6:3; Bury/Siljestrom – K. De Schepper/Olivo walkower.

Finał: Koolhof/Sitak – Bury/Siljestrom 6:1, 7:4.

ELIMINACJE SINGLA

Pierwsza runda: (1) Jaloviec – bye; Siljestrom – Teurer 6:3, 7:6 (5); Ciaś – Von Massow 6:2, 6:2; (7) Smirnov – bye; (2) Lestienne – bye; Kosiński – Wetoszka 5:7, 7:5, 7:6 (2); Marrero – Lozan 3:6, 4:0 i krecz Rosjanina; (5) Tabatruong – bye; (3) Endara – bye; Panfil – P. Matuszewski 6:1, 6:0; Fornell-Mestres – P. Davydenko 2:6, 6:3, 7:6 (5); (8) Stanek – bye; (4) Chazal – bye; Duran – Gryńkowski 6:4, 6:2; Bury – Ambroży 6:1, 6:4; (6) Rajski – bye.

Druga runda: Jaloviec – Siljestrom 6:4, 6:4; Smirnov – Ciaś 7:5, 6:3; Lestienne – Kosiński 6:0, 6:0; Tabatruong – Marrero 6:0, 6:4; Endara – Panfil 6:3, 6:1; Stanek – Fornell-Mestres 6:4, 6:1; Duran – Chazal 6:2, 6:4; Bury – Rajski 4:6, 6:2, 6:4.

Trzecia runda: Smirnov – Jaloviec 6:3, 6:2; Tabatruong – Lestienne 7:6 (6), 4:6, 6:4; Stanek – Endara 6:4, 6:2; Duran – Bury 6:1, 6:3.

ELIMINACJE DEBLA

Pierwsza runda: (1) Jaloviec/Lestienne – bye; Drzewiecki/Gawron – (2) Chazal/Tabatruong 6:2, 6:3.

Druga runda: Drzewiecki/Gawron – Jaloviec/Lestienne 6:2, 6:4.

Kategoria: ATP

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.