Logo Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Fręch - Alexandrova 6:3, 3:6, 6:3; Diyas - Linette 6:3, 6:1; K. Kozlova - Ostapenko 7:5, 6:3; Q. Wang - V. Williams 6:4, 7:5; Putintseva - Konta 6:4, 6:3; Svitolina - Tomljanovic 7:5, 6:3; Stephens - Rus 6:2, 6:0; Kontaveit - Brengle 6:1, 4:6, 6:2; Kuzmova - Schiavone 7:6 (2), 7:6 (2); Makarova - S. Zheng 6:4, 6:1; Cornet - Errani 2:6, 6:2, 6:3; Martic - Y. Wang 6:2, 6:3; Strycova - Nara 1:6, 6:3, 6:4; Brady - Hesse 6:1, 6:1; Dzumhur - Kudla 6:4, 6:2, 6:2; Dimitrov - Safwat 6:1, 6:4, 7:6 (1); Nishikori - Janvier 7:6 (0), 6:4, 6:3; Moutet - Karlovic 7:6 (7), 6:2, 7:6 (5); Pouille - Medvedev 6:2, 6:3, 6:4; Berrettini - Otto 3:6, 7:5, 6:2, 6:1; Monfils - Benchetrit 3:6, 6:1, 6:2, 6:1; Donaldson - Jarry 6:3, 4:6, 3:6, 6:3, 6:4.

Aktualności

Powiat Poznański Open – wyniki

Wiele utalentowanych tenisistek grało w Sobocie w challengerze ITF Powiat Poznański Open 2015.

W finale singla doświadczona Czeszka Petra Cetkovska wygrała ze zdolną Łotyszką Jeleną Ostapenko. W deblu triumfowały Holenderki.

W tym roku w puli nagród wielkopolskiego turnieju rozgrywanego na kortach ziemnych Centrum Tenisowego Sobota było 75 tys. $.

Żadnej z Polek nie udało się awansować do trzeciej rundy eliminacji. W zmaganiach głównych walczyły bez powodzenia Katarzyna Piter i Magdalena Fręch oraz reprezentująca od niedawna Niemcy Natalia Siedliska.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Karatantcheva – Piter 6:2, 7:5; Borecka – Ozgen 4:6, 7:5, 6:2; Vaidisova – Dinu 6:7 (2), 6:3, 7:5; Vogt – (5) K. Kucova 6:4, 2:6, 6:1; (3) Hogenkamp – Schaefer 7:6 (3), 6:2; Cirstea – Siedliska 6:1, 7:5; Cetkovska – Shapatava 6:4, 2:6, 6:4; (7) Oprandi – Fręch 6:7 (6), 6:2, 7:6 (4); (6) Jabeur – Molinero 6:1, 2:6, 6:1; Sakkari – Alexandrova 6:1, 6:3; Mrdeza – Brianti 6:1, 4:6, 6:3; (4) Ostapenko – Suk 6:1, 6:2; (8) Krejcikova – Vrljic 6:1, 6:1; Stewart – Amanmuradova 6:2, 6:2; Jani – Paquet 6:2, 2:6, 6:3; (2) Bertens – Bonaventure 3:6, 6:1, 6:2.

Druga runda: Borecka – Karatantcheva 6:0, 2:6, 7:6 (2); Vaidisova – Vogt 6:4, 0:6, 6:3; Hogenkamp – Cirstea 7:6 (4), 7:5; Cetkovska – Oprandi 6:3, 7:6 (7); Jabeur – Sakkari 7:5, 6:1; Ostapenko – Mrdeza 3:6, 6:3, 6:4; Krejcikova – Stewart 7:6 (4), 6:2; Bertens – Jani 7:5, 7:6 (1).

Ćwierćfinały: Borecka – Vaidisova 1:6, 7:6 (1), 6:1; Cetkovska – Hogenkamp 6:4, 1:6, 6:2; Ostapenko – Jabeur 6:3, 6:4; Bertens – Krejcikova 3:6, 6:1, 6:1.

Półfinały: Cetkovska – Borecka 3:6, 7:6 (6), 6:2; Ostapenko – Bertens 6:3, 2:6, 6:3.

Finał: Cetkovska – Ostapenko 3:6, 7:5, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Bonaventure/Husarova – Baluu/Siedliska 6:3, 6:0; Barańska/Suk – Fręch/Kawa 6:3, 4:6, 10:8; (4) Bertens/Hogenkamp – Fuentes/Stewart 6:3, 6:3; Buczyńska/Dobrowolska – Iwaniuk/Szczygielska 7:5, 6:4; Lister/Ostapenko – Buzean/Jani 1:6, 6:2, 10:6; Kuncikova/Stuchla – (3) Molinero/Vogt 6:1, 6:3; Bua/Garcia-Perez – Domagała/Wlodarczak 6:2, 6:3; (2) Krejcikova/Piter – Jegiołka/Marcinkevica 2:6, 6:1, 10:5.

Ćwierćfinały: Bonaventure/Husarova – Barańska/Suk 6:2, 6:3; Bertens/Hogenkamp – Buczyńska/Dobrowolska 6:2, 6:2; Lister/Ostapenko – Kuncikova/Stuchla 7:5, 6:1; Bua/Garcia-Perez – Krejcikova/Piter 6:4, 3:6, 11:9.

Półfinały: Bertens/Hogenkamp – Bonaventure/Husarova 6:4, 6:2; Lister/Ostapenko – Bua/Garcia-Perez 6:4, 6:4.

Finał: Bertens/Hogenkamp – Lister/Ostapenko 7:6 (2), 6:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Paquet – Kolarova 6:3, 6:2; Hering – Shoshyna 2:6, 6:3, 6:3; Stuchla – Lister 6:4, 6:0; (6) Marcinkevica – Fuentes 6:2, 7:5; Jegiołka – (2) Sramkova 6:4, 4:6, 7:5; Borecka – Bua 5:7, 6:1, 6:2; Rohanova – Zovincova 6:1, 5:7, 6:3; (8) Buzean – Kuncikova 6:4, 6:3; (3) Alexandrova – Chantraine 6:3, 7:6; Dobrowolska – Szczygielska 6:1, 6:0; Lehnert – Brózda 6:4, 6:1; (7) Garcia-Perez – Wlodarczak 6:4, 6:4; (4) Mendesova – Matviyenko 6:1, 6:4; Kawa – Poznikhirenko 4:6, 6:0, 6:3; Juhaszova – Buczyńska 6:2, 6:1; (5) Dinu – Iwaniuk 6:2, 6:2.

Druga runda: Paquet – Hering 6:3, 6:4; Marcinkevica – Stuchla 6:3, 6:3; Borecka – Jegiołka 6:1, 6:2; Rohanova – Buzean 7:5, 6:2; Alexandrova – Dobrowolska 6:0, 6:1; Garcia-Perez – Lehnert 7:5, 6:2; Mendesova – Kawa 6:3, 6:4; Dinu – Juhaszova 6:2, 7:5.

Trzecia runda: Paquet – Marcinkevica 6:2, 6:1; Borecka – Rohanova 6:2, 3:6, 6:3; Alexandrova – Garcia-Perez 6:1, 6:4; Dinu – Mendesova 6:2, 7:5.

Kategoria: ITF