Logo Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Muguruza - Kuznetsova 6:2, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova - Giorgi 6:3, 4:6, 6:0; Stephens - Makarova 2:6, 6:3, 6:4; Goerges - Svitolina 7:5, 6:4; Kyrgios - Karlovic 4:6, 7:6 (6), 6:3.

Aktualności

Radom Cup TE 16 – wyniki

Zakończył się międzynarodowy turniej kadetów cyklu Tennis Europe Radom Cup 2017.

W zawodach kategorii trzeciej do lat 16 w singlu triumfowali utalentowani biało-czerwoni: Aleksandra Jeleń i Piotr Pawlak.

Ola Jeleń w finale pokonała Słowaczkę Laurę Duhl, a Piotrek Pawlak wygrał z Marcelem Politowiczem.

W deblu zwyciężyli Ola Jeleń i Czeszka Marketa Panackova oraz Wojciech Kasperski i Szymon Kielan.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Panackova – bye; Derecka – Lasitca 6:2, 6:2; B. Przybylska – Kriukelyte 6:3, 6:1; Wawrowska – (6) Kus 6:1, 6:4; (3) Piestrzyńska – Krajewska 6:2, 6:0; W. Ejsmont – Novikova 6:2, 6:2; Takmadżan – K. Brunzlow 6:2, 6:4; (7) Duhl – Z. Rutkowska 6:1, 6:1; (5) Saska – Kraska 6:1, 6:0; Kubacha – Koczan 6:2, 6:2; Gustowska – Gajewska 6:0, 6:1; Nebelska – (4) Zykute 6:4, 6:3; (8) Szczepańska – Habrych 6:3, 6:3; N. Brunzlow – Bohm 7:5, 3:2 i krecz Julii; A. Nadajewska – Barillova 6:3, 7:6 (3); (2) Jeleń – Cerowska 7:5, 7:5.

Druga runda: Panackova – Derecka; Wawrowska – B. Przybylska 6:3, 6:2; Piestrzyńska – W. Ejsmont 2:6, 7:5, 6:0; Duhl – Takmadżan 6:4, 6:0; Saska – Kubacha 6:7 (4), 6:2, 7:6 (8); Gustowska – Nebelska 7:6 (9), 6:3; Szczepańska – N. Brunzlow 6:4, 7:5; Jeleń – A. Nadajewska 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Panackova – Wawrowska 6:0, 6:4; Duhl – Piestrzyńska 6:4, 3:6, 7:5; Gustowska – Saska 6:3, 7:6 (4); Jeleń – Szczepańska 1:6, 6:2, 6:3.

Półfinały: Duhl – Panackova 7:5, 2:1 i krecz Czeszki; Jeleń – Gustowska 6:4, 3:6, 6:3.

Finał: Jeleń – Duhl 6:3, 6:4.

Finał debla: Jeleń/Panackova – Cerowska/Habrych 6:3, 6:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Pawlak – P. Wiśniewski 6:1, 6:0; Dussaubat – Cisło 6:1, 6:1; Lanik – Hahn 6:1, 6:0; Zdzuj – (7) Gerasimchuk 6:3, 6:2; Habsuda – (3) Konopko 7:5, 6:1; Hudetz – Strzałkowski 6:4, 6:4; M. Pawlicki – Mazur 6:0, 6:3; (8) D. Wiśniewski – Borzych 7:6 (3), 6:2; (5) Kasperski – Sedliak 6:1, 6:1; Correia Cortez – Olech 5:7, 6:1, 6:2; Shestakov – Stochmal 6:3, 6:0; (4) Kielan – Szczęsny 6:3, 7:6 (3); Chudy – (6) Bisakuskis 6:1, 6:1; Federowicz – Mańkowski 6:3, 6:0; Grnac – Sroka 0:6, 6:1, 6:1; (2) Politowicz – Rys 6:3, 7:6 (2).

Druga runda: Pawlak – Dussaubat 6:2, 6:3; Lanik – Zdzuj 3:6, 6:3, 6:1; Habsuda – Hudetz 6:3, 6:3; D. Wiśniewski – M. Pawlicki 6:4, 7:5; Kasperski – Correia Cortez 7:6 (3), 6:3; Shestakov – Kielan 6:3, 1:6, 7:6 (3); Chudy – Federowicz 3:6, 7:5, 6:4; Politowicz – Grnac 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Pawlak – Lanik 6:0, 6:0; D. Wiśniewski – Habsuda 6:3, 6:2; Kasperski – Shestakov 6:4, 6:2; Politowicz – Chudy 7:5, 6:2.

Półfinały: Pawlak – D. Wiśniewski 4:6, 6:2, 6:2; Politowicz – Kasperski 7:6 (2), 2:6, 6:0.

Finał: Pawlak – Politowicz 4:6, 6:3, 6:4.

Finał debla: Kasperski/Kielan – Chudy/Konopko 6:2, 6:4.

Komplet wyników

Kategoria: TE

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.