Logo Polski Tenis

LONDYN ATP FINAŁ: Goffin - Federer 2:6, 6:3, 6:4; Kubot/Melo - Harrison/Venus 6:1, 6:4; Kontinen/Peers - J. Murray/Soares 7:6 (2), 6:2.

Aktualności

Tajpej WTA – Fręch uległa Kudermetovej

Magdalena Fręch z Tajlandii przeniosła się na Tajwan. Startowała w Taipei OEC Open 2017.

W turnieju cyklu 125K Series (carpet w hali, 115 tys. $ w puli nagród) łodzianka (172. lokata w światowym rankingu WTA) wygrała z rozstawioną z czwórką Chinką Lin Zhu (105) 6:4, 7:5.

W drugim secie Magda przegrywała już 1:4 i 3:5, ale zdołała odrobić straty. W 1/8 finału przegrała z Rosjanką Veroniką Kudermetovą (255) 6:1, 3:6, 4:6. W trzecim secie Fręch prowadziła 3:1, ale przegrała kolejne cztery gemy. Kudermetova uległa Magdzie w trzech poprzednich pojedynkach.

W imprezie w Tajpej rywalizują również m.in. Aryna Sabalenka, Jewgienija Rodina, Sara Errani, Yanina Wickmayer, Belinda Bencic, Misaki Doi czy Ana Bogdan.

Drabinka singla

Kategoria: WTA
  • gtaak

Te turnieje WTA sa za wysoko dla Magdy. Moze ze odrazu odpadnie tutaj tak jak przedtem
    w Tokio i w Tajlandi

• gtaak

A Ula ma nawet wiecej okrutne losowanie w Tokio 60K
      Dostala WC do MD ale ma odrazu grac NR 2 ,140 w rankingu!

• hen-live

Dobry początek Magdaleny 6-4 w pierwszym secie.

• krzysiek

7-5 w drugim

• hen-live

No wielkie brawa dla Magdy bo w drugim secie przegrywała już 1-4.A druga runda to już 15 pkt rankingowych.

• gtaak

Tak,tym razem Magda dobrze zakonczyla i gra blisko do poziomu Top100 to znaczy ze moze sie wywalczy do MD w AUS Open?

• hen-live

No i przegrała.Po pierwszym secie 6-1 dwa następne 3-6,4-6.Wygląda na to że to jest przypadłośc naszych tenisistek że nie potrafią „złapac za gardło” przeciwniczkę po wyraźnie wygranym 1 secie.Szkoda bo mogło byc co najmniej 29pkt a nie 15.

• gtaak

Smutny koniec dobrego roku dla Magdy bo ten mecz byl to wygrania.

• hen-live

Myślę że nerwy zawiodły Martę.Prowadząc w trzecim secie 3-1 nie powinna tego meczu wypuścic.Nie dośc że tylko 15 a nie co najmniej 29 pkt to tylko 2000$ a nie 4000$ a na pewno każdy grosz się liczy.