Logo Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN ATP FINAŁ: Dimitrov - Goffin 7:5, 4:6, 6:3; Kontinen/Peers - Kubot/Melo 6:4, 6:2.

Aktualności

Warmia Mazury Open 3 – wyniki

W Mrągowie rozgrywany był trzeci z sześciu futuresów ITF mężczyzn Warmia Mazury Open 2017.

Do kwalifikacji turnieju z pulą nagród wynoszącą 15 tysięcy $. zgłosił się m.in. Argentyńczyk Agustin Velotti (249. miejsce w rankingu ATP).

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday.

W półfinale singla ponownie zabrakło Polaków, a w ćwierćfinale byli tylko Paweł Ciaś i Maciek Smoła. W finale debla zagrali Kamil Gajewski i Szymon Walków.

Najlepszy w Mrągowie był Czech Zdenek Kolar.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Grigelis – Velotti 7:6 (4), 6:3; Cancel – Walków 2:6, 7:6 (5), 6:1; Drzewiecki – Amiri 4:6, 6:2, 6:0; (6) Ciaś – B. Harris 6:2, 6:2; (3) Massara – Maresca 6:4, 6:2; Vrzesinski – Neubau 6:2, 6:0; Andrzejczuk – Lombe 6:2, 6:2; (8) Smoła – Dembek 6:1, 7:6 (3); (5) Gabb – Żuk 6:2, 6:2; Jorda Sanchis – Frawley 6:2, 6:3; Slobodchikov – Uzhylovskyi 6:7 (4), 7:5, 5:1 i krecz Ukraińca; (4) Bensoussan – Kolisnyk 6:4, 6:2; (7) Benchetrit – Tverijonas 6:3, 6:4; Michalski – Marek 6:1, 7:6 (7); Pena Lopez – Królik 6:3, 6:1; (2) Kolar – E. Moore 6:2, 6:3.

Druga runda: Grigelis – Cancel 6:2, 6:3; Ciaś – Drzewiecki 6:4, 6:4; Massara – Vrzesinski 5:7, 7:6 (12), 6:1; Smoła – Andrzejczuk 6:3, 7:6 (3); Gabb – Jorda Sanchis 6:4, 7:5; Bensoussan – Slobodchikov 7:6 (6), 6:3; Benchetrit – Michalski 6:0, 6:3; Kolar – Pena Lopez 7:6 (4), 6:2.

Ćwierćfinały: Grigelis – Ciaś 6:7 (8), 6:3, 6:2; Massara – Smoła 6:3, 6:4; Bensoussan – Gabb 6:3, 5:7, 6:4; Kolar – Benchetrit 6:1, 6:1.

Półfinały: Grigelis – Massara 6:1, 6:2; Kolar – Bensoussan 6:3, 6:4.

Finał: Kolar – Grigelis 7:5, 1:0 i krecz Litwina.

DEBEL

Pierwsza runda: Marse-Vidri/Neubau – (1) Majchrowicz/Uzhylovskyi 7:6 (3), 6:3; Moore/Pena Lopez – Łomacki/Pociej 6:3, 6:1; (4) Frawley/Jorda Sanchis – Benchetrit/Bensoussan 7:6 (5), 6:3; Kolar/Kozielski – Amiri/Slobodchikov 2:1 i krecz; Drzewiecki/Smoła – Andrzejczuk/Ciaś 6:2, 7:6 (5); (3) Gajewski/Walków – Marek/Michalski 6:2, 7:6 (5); Gabb/Harris – Kokulewski/Piątek 6:2, 6:1; Kolisnyk/Prihodko – (2) Maresca/Velotti 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Moore/Pena Lopez – Marse-Vidri/Neubau 6:3, 4:6, 10:7; Kolar/Kozielski – Frawley/Jorda Sanchis walkower; Gajewski/Walków – Drzewiecki/Smoła 6:4, 4:6, 12:10; Kolisnyk/Prihodko – Gabb/Harris 6:4, 6:1.

Półfinały: Moore/Pena Lopez – Kolar/Kozielski 6:2, 7:5; Gajewski/Walków – Kolisnyk/Prihodko 6:2, 6:1.

Finał: Moore/Pena Lopez – Gajewski/Walków 6:2, 7:5.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Velotti – bye; Bujakiewicz – Miężalski 6:1, 6:2; K. Mlazga – Gryszczuk 6:1, 6:2; D. Lipka – Alcobe-Garibay 6:1, 6:0; (2) Slobodchikov – bye; Marse-Vidri – J. Gałka 6:2, 7:6 (4); Appelaniz Napal – Bronka 7:5, 7:5; Petko – Bedra 7:6 (4), 5:7, 6:1; (3) Prihodko – bye; Vaise – Kossek 7:5, 6:4; Cancel – Rudowski 6:1, 6:0; Krzeptowski – M. Nowak 3:2 i krecz Macieja; (4) Amiri – bye; M. Blancaneaux – Kucherenko 7:5, 2:6, 6:3; Zonza – Papac 6:2, 6:1; (12) Mikuła – Innocenti 6:3, 6:2; Królik – (5) Barranco 7:6 (5), 6:2; M. Piątek – Sowiński 6:2, 6:2; K. Pociej – Matulevicius 7:6 (4), 7:6 (3); (9) Marrero Curbelo – Mironov 6:0, 6:0; (6) Drzewiecki – Kokulewski 7:5, 6:1; P. Zieliński – Kimaszewski 6:1, 6:0; Borkowski – P. Kwiatkowski 6:3, 6:0; (13) Bosnjak – Jabłoński 6:1, 6:0; (7) Khomich – Samojłowicz 6:1, 6:4; Lombe – Wrzoł 6:1, 6:1; Kon. Mularczyk – Stach 7:5, 6:3; (11) Ferguson – Querol Cherigny 6:3, 6:3; (8) Tverijonas – Nazaruk 6:3, 6:3; Kyrychenko – Gschwendtner 6:2, 6:2; Kozielski – Traeger 6:3, 6:1; Vilaro – (10) Krawcewicz walkower.

Druga runda: Velotti – Bujakiewicz 6:0, 6:0; D. Lipka – K. Mlazga 6:2, 6:2; Slobodchikov – Marse-Vidri 6:1, 6:0; Petko – Appelaniz Napal 6:4, 4:6, 6:2; Prihodko – Vaise 6:1, 6:0; Cancel – Krzeptowski 6:1, 6:1; Amiri – M. Blancaneaux 6:4, 6:1; Mikuła – Papac 6:2, 6:2; Królik – M. Piątek 6:3, 7:5; K. Pociej 6:3, 6:1; Drzewiecki – P. Zieliński 6:4, 6:0; Borkowski – Bosnjak 6:3, 6:4; Lombe – Khomich 6:2, 7:6 (4); Mularczyk – Ferguson 6:2, 6:2; Tverijonas – Kyrychenko 6:1, 6:3; Vilaro – Kozielski 6:2, 6:3.

Trzecia runda: Velotti – D. Lipka 6:1, 6:0; Slobodchikov – Petko 6:3, 6:3; Cancel – Prihodko 6:4, 6:7 (2), 7:6 (0); Amiri – Mikuła 6:4, 6:2; Królik – Marrero Curbelo 6:2, 6:3; Drzewiecki – Borkowski 6:2, 6:4; Lombe – Mularczyk 6:2, 6:4; Tverijonas – Vilaro 6:1, 6:1.

Kategoria: ITF

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.