Logo Polski Tenis

WYNIKI

POZNAŃ: Andreozzi - Pavlasek 3:6, 6:2, 6:2; Vatutin - G. Oliveira 2:6, 7:5, 6:2; BASTAD: Ferrer - Verdasco 6:1, 6:7 (3), 6:4; Dolgopolov - An. Kuznetsov 6:3, 6:2; GSTAAD: Kontaveit - Martincova 6:4, 6:1; Bertens - Sorribes Tormo 6:1 i krecz Hiszpanki; BUKARESZT: Begu - Suarez Navarro 7:5, 7:5; Goerges - A. Bogdan 3:6, 6:2, 6:4.

Aktualności

Warmia Mazury Open 4 – wyniki

W Mrągowie rozgrywany był czwarty z sześciu futuresów ITF mężczyzn Warmia Mazury Open 2017.

Tym razem zawody miały nieco słabszą obsadę. Najwyżej rozstawieni zostali Włoch Fabrizio Ornago i Szwajcar Jonas Nikles.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday.

W Polaków w imprezie głównej do 1/8 finału awansowali: Piotr Matuszewski, Adrian Andrzejczuk, Adam Chadaj, Daniel Michalski i Dominik Nazaruk (zdobył pierwszy punkt do rankingu ATP).

Znakomicie spisał się doświadczony Adam Chadaj, który w finale wygrał z Brytyjczykiem Richardem Gabbem.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Ornago – Krawcewicz 6:2, 6:0; B. Harris – Neubau 7:5, 7:5; Gabb – Gajewski 6:4, 0:6, 6:4; (7) Zarichanskyy – M. Nowak 3:6, 6:3, 6:2; (3) Schmid – Żuk 4:6, 6:4, 6:2; Uzhylovskyi – Bruandet 2:6, 7:5, 6:4; Prihodko – Jorda Sanchis 6:4, 6:2; (6) B. Wagner – Barranco 7:6 (3), 6:3; (5) Kolisnyk – Kokulewski 6:2, 6:4; Frawley – Innocenti 7:5, 6:2; Andrzejczuk – D. Lipka 6:2, 6:2; (4) Van Beem – Marrero Curbelo 6:2, 6:2; (8) P. Matuszewski – Boychuk 7:5, 5:7, 6:2; Nazaruk – Maresca 4:6, 6:2, 6:4; Michalski – Bedra 6:2, 6:2; Chadaj – (2) Nikles 6:0, 3:0 i krecz Szwajcara.

Druga runda: Ornago – B. Harris 7:5, 6:4; Gabb – Zarichanskyy 6:2, 6:2; Schmid – Uzhylovskyi 6:1, 6:3; B. Wagner – Prihodko 7:6 (2), 6:2; Kolisnyk – Frawley 6:3, 6:2; Van Beem – Andrzejczuk 2:6, 6:1, 6:1; P. Matuszewski – Nazaruk 7:5, 6:2; Chadaj – Michalski 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Gabb – Ornago 3:6, 6:3, 6:4; Schmid – B. Wagner 6:2, 6:4; Van Beem – Kolisnyk 6:2, 6:1; Chadaj – P. Matuszewski 6:1, 6:4.

Półfinały: Gabb – Schmid 6:3, 6:3; Chadaj – Van Beem 6:2, 6:1.

Finał: Chadaj – Gabb 6:1, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Andrzejczuk/Gabb – Królik/Mikuła 6:2, 6:3; Marse-Vidri/Neubau – Jabłoński/Lipka 6:2, 6:2; (3) Maresca/Nikles – Kokulewski/Piątek 6:3, 6:2; Kolisnyk/Prihodko – Ornago/Reitano 7:5, 6:2; Chadaj/Uzhylovskyi – Gajewski/Kozielski 6:3, 6:3; Harris/Jorda Sanchis – (4) Matuszewski/Żuk 6:3, 1:6, 10:6; Michalski/Pociej – Marrero Curbelo/Mularczyk 6:1, 3:6, 10:6; (2) Van Beem/Zarichanskyy – Nowak/Schmid 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Marse-Vidri/Neubau – Andrzejczuk/Gabb 4:6, 6:4, 10:5; Kolisnyk/Prihodko – Maresca/Nikles 6:2, 6:0; Harris/Jorda Sanchis – Chadaj/Uzhylovskyi 7:6 (7), 7:6 (4); Van Beem/Zarichanskyy – Michalski/Pociej 7:6 (5), 6:2.

Półfinały: Kolisnyk/Prihodko – Marse-Vidri/Neubau 6:2, 6:7 (5), 10:5; Van Beem/Zarichanskyy – Harris/Jorda Sanchis 6:3, 6:3.

Finał: Kolisnyk/Prihodko – Van Beem/Zarichanskyy 6:4, 6:3.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Gabb – bye; Chessari – Bujakiewicz 6:2, 6:3; Królik – A. Jones 7:6 (4), 7:5; Skonieczny – bye; (2) Chadaj – bye; Papac – Kucherenko 6:3, 6:1; K. Pociej – bye; Ciecierski – bye; (3) Bybel – bye; Samojłowicz – Bronka 6:2, 6:3; Rudowski – Traeger 6:2, 5:7, 6:1; D. Lipka – bye; (4) Di Prima – bye; Boychuk – Kon. Mularczyk 6:4, 6:2; Marse-Vidri – Lainer 6:0, 6:2; Krzeptowski – bye; (5) Mikuła – bye; Tsebrenko – J. Gałka 6:4, 7:6 (5); Nazaruk – bye; Borkowski – bye; (6) Reitano – bye; Bruandet – M. Piątek 6:4, 6:3; Jabłoński – bye; Malmon – bye; (7) Bosnjak – bye; P. Zieliński – Kozielski 6:0, 4:6, 7:6 (2); Bedra – Zonza 6:3, 6:1; K. Mlazga – bye; (8) Morr – bye; M. Nowak – bye; Kyrychenko – Petko 6:3, 6:0; A. Mlazga – bye.

Druga runda: Gabb – Chessari 7:6 (2), 6:2; Królik – Skonieczny 6:4, 6:1; Chadaj – Papac 6:0, 6:1; K. Pociej – Ciecierski 6:2, 6:0; Bybel – Samojłowicz 6:2, 6:1; D. Lipka – Rudowski 6:7 (8), 6:1, 6:2; Boychuk – Di Prima 2:6, 6:3, 6:0; Marse-Vidri – Krzeptowski 6:1, 6:1; Mikuła – Tsebrenko 6:2, 6:1; Nazaruk – Borkowski 4:6, 6:3, 6:2; Bruandet – Reitano 6:2, 5:7, 6:3; Jabłoński – Malmon 6:3, 2:6, 7:5; Bosnjak – P. Zieliński 6:3, 4:6, 7:5; Bedra – K. Mlazga 2:6, 7:6 (4), 6:3; M. Nowak – Morr 6:2, 6:3; A. Mlazga – Kyrychenko walkower.

Trzecia runda: Gabb – Królik 6:2, 6:1; Chadaj – K. Pociej 6:1, 6:0; D. Lipka – Bybel 6:7 (6), 6:1, 6:4; Boychuk – Marse-Vidri 6:1, 1:6, 6:2; Nazaruk – Mikuła 5:7,6:4, 6:4; Bruandet – Jabłoński 6:1, 6:3; Bedra – Bosnjak 7:6 (3), 6:2; M. Nowak – A. Mlazga 2:6, 6:2, 6:4.

Kategoria: ITF

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.