Logo Polski Tenis

CINCINNATI: Muguruza - Kuznetsova 6:2, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova - Giorgi 6:3, 4:6, 6:0; Stephens - Makarova 2:6, 6:3, 6:4; Goerges - Svitolina 7:5, 6:4; Kyrgios - Karlovic 4:6, 7:6 (6), 6:3.

Aktualności

Wimbledon 2017 – Radwańska gra dalej

Agnieszka Radwańska awansowała do czwartej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu.

Pokonała Szwajcarką Timeą Bacsinszky 3:6, 6:4, 6:1. Po raz drugi w tegorocznym turnieju w Londynie odwróciła losy spotkania.

W pierwszym secie krakowianka trzy razy straciła podanie (0:1, 2:3 i 3:6), a tylko raz przełamała Szwajcarkę (1:1).

W drugiej partii Radwańska szybko uzyskała breaka (2:1) i „dowiozła” przewagę do końca seta (6:4).

Świetnie rozpoczęła decydującą odsłonę. Trzy razy odebrała serwis rywalce (1:0, 3:0, 5:0). Nieskutecznie podawała na mecz (5:1), ale czwarte przełamanie pozwoliło jej zakończyć pojedynek (6:1).

Drabinka singla kobiet

Kategoria: WTA
  • Pablo

Kapitalna gra Polki od połowy drugiego seta i zasłużony awans do 1/8. Aga zdominowała Szwajcarke w 3 secie. Jak dobrze, że firma wraca. Ze Swietłana wygrywala i właśnie na trawie. Czemu nie miałaby teraz tego powtórzyć?

• gtaak

myslalem ze Aga tutaj dojdzie ale isc dalej bedzie trudno

• hen-live

Taka Agnieszka da się lubić.Nie załamuje się nie spuszcza głowę tylko walczy.Teraz ten koszmar rosyjski ale to jest Wimbledon więc Agi teren.W końcu ze Szwajcarką tez dwa razy przegrywała ale pokazała że co było to było teraz ona rządzi.Trzymam kciuki.

• Pablo

Poniedziałkowy mecz z Kuzniecowa zapowiada się bardzo ciekawie. Oby zakończył sie wygraną tak jak ze Szwajcarką. Gra Polki znowu wygląda tak jak za dobrych czasów, a w tym turnieju Isia z meczu na mecz gra coraz lepiej i to cieszy.