Logo Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Muguruza - Kuznetsova 6:2, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova - Giorgi 6:3, 4:6, 6:0; Stephens - Makarova 2:6, 6:3, 6:4; Goerges - Svitolina 7:5, 6:4; Kyrgios - Karlovic 4:6, 7:6 (6), 6:3.

Aktualności

Wimbledon 2017 – Radwańska zatrzymana

Agnieszka Radwańska odpadła w czwartej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu 2017.

Odniosła trzy wartościowe zwycięstwa, ale w 1/8 finału nie sprostała świetnie dysponowanej Rosjance Swietłanie Kuznetsovej 2:6, 4:6.

Polka źle rozpoczęła pierwszego seta. Od razu straciła podanie (0:1), mimo prowadzenia 40:0. Rosjanka zdobyła podwójnego breaka (0:3). Pewnie sięgnęła po pierwszą partię (2:6).

W drugim secie długo nie było przełamań (do stanu 3:3), mimo że obydwie zawodniczki miały sporą ilość breakpointów. W siódmym gemie Kuznetsova odebrała serwis Radwańskiej (3:4). Po kilku minutach skutecznie serwowała na mecz (4:6).

Drabinka singla kobiet

Kategoria: WTA
  • Pablo

    Niestety porażka mimo niezłej gry Polki. Choć ogólnie dobry występ Polki biorąc pod uwagę jej ostatnie występy

  • gtaak

    Kuzna czesto dominuje Age psychicznie

  • hen-live

    Kuzniecowa była wyraźnie lepsza bezdyskusyjnie.Widać było od początku że Agnieszka nie wierzy w możliwość zwycięstwa tym bardziej jak przegrała swego gema od 40-0.Ale biorąc pod uwagę perypetie zdrowotne Agi to i tak mile nas zaskoczyła tą czwartą rundą.Przynajmniej obroniła pkt z przed roku.

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.