Logo Polski Tenis

WYNIKI

SINGAPUR: Woźniacka - Svitolina 6:2, 6:0; Halep - Garcia 6:4, 6:2; WIEDEŃ: A. Zverev - Troicki 6:3, 4:6, 6:4; Kohlschreiber - Isner 7:6 (6), 6:4; Herbert - Tomic 7:6 (4), 7:5; Gasquet - F. Lopez 6:2, 6:3; G. Simon - Gulbis 6:3, 6:3; BAZYLEA: Shapovalov - Sugita 4:6, 6:2, 7:6 (3); Bautista-Agut - Kukushkin 6:0, 6:3.

Aktualności

Zabrze Cup TE 16 – wyniki

Na Górnym Śląsku rozgrywany był międzynarodowy turniej kadetów Zabrze Cup 2017.

W zawodach kategorii 2 cyklu Tennis Europe z Polaków grali m.in. Pola Wygonowska, Rozalia Gruszczyńska, Jan Wajdemajer i Maciej Ziomber.

W singlu chłopców zwyciężył Maciek Ziomber. W deblu triumfowali Wiktoria Saska, Ola Wierzbowska i Szymon Kielan.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Kolodynska – bye; Lipiec – Petruzelova 6:3, 6:0; Derecka – Adamczewska 6:2, 6:3; (5) Wierzbowska – Takmadżan 6:0, 6:1; (3) Breckova – bye; Lazar – Podulka 4:6, 7:6 (2), 6:1; Bartusek – Plasek 6:1, 6:2; (7) Gruszczyńska – A. Nadajewska 6:1, 6:3; (6) Csabi – Kus 6:4, 6:3; Kasarzhueskaya – Nebelska 1:6, 6:3, 6:3; Kareisova – Szynkowska 4:6, 6:2, 6:2; (4) Wygonowska – bye; Szczepańska – (8) Saska 7:6 (3), 7:6 (4); Lasitca – Niewiadomska 6:2, 6:3; Jeschke – Brack 6:2, 3:6, 6:2; (2) Vidmanova – bye.

Druga runda: Kolodynska – Lipiec 6:1, 6:3; Wierzbowska – Derecka 6:3, 7:6 (3); Breckova – Lazar 6:2, 6:2; Gruszczyńska – Bartusek 4:6, 6:2, 6:1; Csabi – Kasarzhueskaya 6:7 (5), 6:2, 6:1; Wygonowska – Kareisova 7:5, 6:0; Szczepańska – Lasitca 6:3, 6:0; Vidmanova – Jeschke 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kolodynska – Wierzbowska 6:2, 6:3; Gruszczyńska – Breckova 6:2, 6:3; Wygonowska – Csabi 7:5, 6:7 (4), 6:3; Vidmanova – Szczepańska 6:2, 6:3.

Półfinały: Kolodynska – Gruszczyńska 6:3, 3:6, 6:3; Vidmanova – Wygonowska 6:3, 6:4.

Finał: Kolodynska – Vidmanova 7:6 (6), 7:5.

Finał debla: Saska/Wierzbowska – Breckova/Kareisova 6:3, 4:6, 10:6.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: Ziomber – (1) Siniakov 6:3, 6:2; Petrovic – Zdzuj 6:2, 6:2; Gładysz – Sklenka 6:3, 6:1; (7) A. Bojarski – Szajrych 6:2, 6:2; (4) Wajdemajer – Hahn 6:2, 6:0; Kasperski – Mazur 6:0, 6:1; Radoń – Borzych 6:2, 6:1; Załubski – (5) Smedek 6:2, 2:6, 6:3; (6) Konopko – Guzowski 6:3, 6:1; Musil – P. Wiśniewski 6:4, 6:0; Olech – Federowicz 5:7, 6:4, 7:5; (3) Jurajda – D. Wiśniewski 6:4, 6:1; (8) Kaśnikowski – Kusiewicz 6:1, 6:2; Kielan – Hudetz 6:3, 6:2; Rys – Pośpiech 6:1, 6:0; (2) Ilnytskyy – Chudy 7:5, 6:2.

Druga runda: Ziomber – Petrovic 6:2, 6:0; A. Bojarski – Gładysz 3:6, 7:6 (5), 7:5; Wajdemajer – Kasperski 6:4, 6:0; Radoń – Załubski 2:6, 7:5, 7:5; Musil – Konopko 6:2, 6:1; Jurajda – Olech 6:3, 6:2; Kaśnikowski – Kielan 2:6, 7:6 (5), 6:4; Ilnytskyy – Rys 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Ziomber – A. Bojarski 4:6, 6:1, 6:0; Wajdemajer – Radoń 6:4, 6:2; Jurajda – Musil 7:5, 7:6 (3); Ilnytskyy – Kaśnikowski 6:3, 2:6, 6:3.

Półfinały: Ziomber – Wajdemajer 6:3, 6:4; Ilnytskyy – Jurajda 6:2, 7:5.

Finał: Ziomber – Ilnytskyy 6:2, 6:1.

Finał debla: Ilnytskyy/Kielan – Kasperski/Ziomber 6:7 (4), 6:4, 10:8.

Komplet wyników

Kategoria: TE

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.