Logo Polski Tenis

WYNIKI

SZANGHAJ: Medvedev - A. Zverev 6:4, 6:1; M. Pavic/Soares - Kubot/Melo 6:4, 6:2; TIENCIN: Peterson - Watson 6:4, 6:4; Aoyama/Shibahara - Hibino/Kato 6:3, 7:5; LINZ: Gauff - Ostapenko 6:3, 1:6, 6:2; Krejcikova/Siniakova - Haas/Knoll 6:4, 6:3.

Aktualności

93. Mistrzostwa Polski w Gliwicach – wyniki

Na Śląsku rozgrywane były 93. Mistrzostwa Polski – Fundacja Radan Gliwice Open 2019. 

Decyzją Zarządu PZT przy wsparciu MSiT gospodarzem zmagań po raz dziewiąty było Miasto Gliwice oraz Fundacja Radan. Turniej odbył sie również w ramach cyklu Lotos PZT Polish Tour.

W tym roku w Gliwicach była najwyższa w historii mistrzostw – 140 tysiące złotych.

W singlach triumfowali: Stefania Rogozińska-Dzik (Legia Warszawa) i Paweł Ciaś (Beskidy Ustroń).

W deblu zwyciężyli: Weronika Falkowska (AT Masters Radom) i Martyna Kubka (GKT Nafta Zielona Góra) oraz Jan Zieliński (WKT Mera Warszawa) i Kacper Żuk (Legia Warszawa). 

W mikście najlepsi byli Anastazja Shoshyna (WKS Grunwald Poznań) i Grzegorz Panfil (Beskidy Ustroń).

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – Zawadzka 6:4, 4:0 i krecz Joanny; Jeleń – Czarnik 6:2, 2:1 i krecz Pauliny; Hędrzak – Kuczer 6:1, 6:4; Mattik – (8) Wędrocha 6:4, 6:2; (4) Hertel – Pyka 6:2, 6:2; Zając – Cerowska 7:6 (4), 6:3; K. Jaśkiewicz – Bartusek 7:6 (6), 6:3; Kubka – (7) Wysoczańska 6:4, 6:4; (6) Podlińska – Falkowska 6:1, 6:2; Buczyńska – Pietras 6:1, 6:1; Pająk – Jastrzębska 6:4, 6:2; (3) Oczachowska – Rutkowska 6:3, 6:4; (5) Rogozińska-Dzik – Sosnowska 6:4, 6:2; Sasiak – Kołowrotkiewicz 6:2, 6:1; Niewiadomska – J. Przybylska 0:6, 7:5, 7:5; (2) Leśniak – Podbioł 6:2, 6:1.

Druga runda: Shoshyna – Jeleń 6:1, 6:0; Hędrzak – Mattik 6:4, 6:2; Hertel – Zając 6:1, 6:1; Kubka – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:2; Podlińska – Buczyńska 6:0, 6:2; Oczachowska – Pająk 6:1, 6:1; Rogozińska-Dzik – Sasiak 6:0, 6:3; Leśniak – Niewiadomska 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Shoshyna – Hędrzak 6:3, 3:6, 6:2; Hertel – Kubka 3:6, 6:2, 7:6 (5); Oczachowska – Podlińska 6:0, 6:3; Rogozińska-Dzik – Leśniak 4:6, 6:4, 6:3. 

Półfinały: Shoshyna – Hertel 6:2, 7:6 (1); Rogozińska-Dzik – Oczachowska 6:1, 6:4.

Finał: Rogozińska-Dzik – Shoshyna 3:6, 6:1, 6:4.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Żuk – Gałka 6:4, 6:3; Gawron – Wetoszka 6:3, 6:4; Bedra – Skonieczny 6:1, 6:2; (6) Drzewiecki – Nazaruk 6:4, 6:3; J. Zieliński – (3) Smoła 6:1, 6:7 (5), 6:1; M. Terczyński – Tadyszak 6:0, 6:3; Bednarek – Bienkiewicz 7:6 (3), 6:4; Ciaś – (7) Galus 7:5, 6:4; (5) Michalski – Przysiężny 6:0, 7:5; Kolasiński – Sadal 6:0, 6:0; Marek – P. Matuszewski 6:4, 6:3; (4) Gryńkowski – A. Kwiatkowski 6:2, 6:2; (8) Dembek – Y. Wójcik 6:0, 6:1; Tsebrenko – Krawczyński 7:5, 6:4; Ziomber – Obuchowicz 6:2, 6:0; (2) Rajski – Zawisza 6:2, 6:1.

Druga runda: Żuk – Gawron walkower (uraz Marcina); Drzewiecki – Bedra 6:3, 6:4; J. Zieliński – M. Terczyński 7:6 (3), 2:6, 6:1; Ciaś – Bednarek 6:3, 6:3; Michalski – Kolasiński 6:2, 6:3; Marek – Gryńkowski 6:1 i krecz Piotra; Dembek – Tsebrenko 6:3, 6:2; Rajski – Ziomber 6:1, 6:1.  

Ćwierćfinały: Drzewiecki – Żuk 7:5, 5:7, 6:3; Ciaś – J. Zieliński 6:3, 6:3; Michalski – Marek 6:2, 6:0; Rajski – Dembek 6:1, 6:4.

Półfinały: Ciaś – Drzewiecki 6:4, 6:3; Michalski – Rajski 3:6, 6:0, 6:4.

Finał: Ciaś – Michalski 6:4, 6:4.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kuczer/Shoshyna – bye; Jeleń/Pająk – Bartusek/Michta 7:6 (3), 6:2; Rutkowska/Sosnowska – (4) Buczyńska/Czarnik 6:3, 7:5; Cerowska/Wędrocha – Jaśkiewicz/Oczachowska 2:6, 6:3, 10:8; Hertel/Jegiołka – Mattik/Zając 6:3, 6:2; Kołowrotkiewicz/Niewiadomska – (3) Podlińska/Zawadzka walkower; Borgman/Hędrzak – Jastrzębska/Krygier 7:5, 6:2; (2) Falkowska/Kubka – bye.

Ćwierćfinały: Kuczer/Shoshyna – Jeleń/Pająk 6:4, 6:2; Rutkowska/Sosnowska; Cerowska/Wędrocha 5:7, 7:6 (3), 10:1; Hertel/Jegiołka – Kołowrotkiewicz/Niewiadomska 6:2, 6:0; Falkowska/Kubka – Borgman/Hędrzak 6:3, 6:0. 

Półfinały: Kuczer/Shoshyna – Rutkowska/Sosnowska 6:2, 6:2; Falkowska/Kubka – Hertel/Jegiołka 6:4, 6:1.

Finał: Falkowska/Kubka – Kuczer/Shoshyna 6:0, 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Dembek/Michalski – Kasperski/Ziomber 6:2, 6:2; Drzewiecki/Koniusz – Bedra/Skonieczny 6:2, 6:0; (3) Ciaś/Panfil – Tsebrenko/Zawisza 6:3, 6:3; Dworak/Gałka – Paluch/Wójcik 6:7 (4), 6:1, 10:5; Galus/Wetoszka – Dyrda/Kowal 6:3, 6:1; (4) Zieliński/Żuk – Gawron/Kowalczyk walkower; Rajski/Terczyński – Sytkow/Tadyszak 6:4, 6:4; Bednarek/Przysiężny – (2) Kossek/Smoła 6:2, 6:4. 

Ćwierćfinały: Dembek/Michalski – Drzewiecki/Koniusz 6:4, 6:3; Ciaś/Panfil – Dworak/Gałka 6:2, 6:4; Zieliński/Żuk – Galus/Wetoszka 6:3, 6:2; Rajski/Terczyński – Bednarek/Przysiężny 6:2, 6:4.  

Półfinały: Ciaś/Panfil – Dembek/Michalski 6:4, 6:3; Zieliński/Żuk – Rajski/Terczyński 7:5, 6:4.

Finał: Zieliński/Żuk – Ciaś/Panfil 6:4, 6:2.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Shoshyna/Panfil – Oczachowska/Sytkow 6:2, 6:0; Buczyńska/Smoła – Zając/Bedra 6:1, 6:4; (4) Kuczer/Galus – Cerowska/Wójcik 6:4, 3:6, 10:7; Sosnowska/Dworak – Bartusek/Brzózka 6:1, 6:0; Jeleń/Wetoszka – Hędrzak/Skonieczny 6:3, 6:1; Rutkowska/Gałka – (3) Jastrzębska/Kossek 6:3, 6:4; Wilk/Kowalczyk – Mattik/Tadyszak 6:3, 6:4; (2) Falkowska/Matuszewski – Krygier/Kasperski 6:0, 6:2. 

Ćwierćfinały: Shoshyna/Panfil – Buczyńska/Smoła 6:3, 6:2; Kuczer/Galus – Sosnowska/Dworak 7:6 (4), 7:6 (4); Jeleń/Wetoszka – Rutkowska/Gałka 2:6, 6:1, 10:4; Wilk/Kowalczyk – Falkowska/Matuszewski 3:6, 6:3, 10:8.

Półfinały: Shoshyna/Panfil – Kuczer/Galus 6:1, 6:1; Jeleń/Wetoszka – Wilk/Kowalczyk 6:2, 6:3.

Finał: Shoshyna/Panfil – Jeleń/Wetoszka 6:1, 6:4.

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: (1) Hędrzak – bye; (15) Derecka – Ivanczenko 3:6, 6:3, 6:3; (2) Niewiadomska – bye; (10) Maniawska – bye; (3) N. Komar – bye; Czarnik – (12) Bobik 6:2, 6:0; (4) M. Komar – bye; Pająk – (16) Majczyna 6:1, 6:1; (5) Zając – bye; (11) Jodłowska – Dziewięcka 6:0, 6:2; (6) Z. Krygier – bye; (13) Bartusek – N. Michta 7:6 (8), 6:0; (17) Jastrzębska – bye; (9) Kołowrotkiewicz – bye; (8) Mazurek – bye; (14) Sosnowska – Borgman 4:6, 6:2, 6:3.   

Druga runda: Hędrzak – Derecka 6:3, 6:0; Niewiadomska – Maniawska 6:4, 7:6 (5); Czarnik – N. Komar 6:2, 7:5; Pająk – M. Komar 6:2, 6:1; Zając – Jodłowska 6:3, 6:2; Bartusek – Z. Krygier 6:0, 6:3; Jastrzębska – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:3; Sosnowska – Mazurek 6:4, 6:0.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Bedra – Serdakowski 6:4, 6:0; (13) W. Kasperski – Konopko 7:6 (2), 6:2; (2) Sytkow – B. Chmielewski 6:0, 6:2; (14) Sadal – Rudnicki 6:0, 6:3; Gałka – (3) Mikuła 6:4, 6:2; Kuś – (9) K. Kowal 6:2, 4:6, 6:4; (4) Y. Wójcik – Kopcik 6:4, 6:7 (5), 6:2; Szmyrgała – (15) Dworak 6:3, 1:6, 7:6 (6); Jędruszczak – (5) Piekarek 6:3, 6:0; (16) M. Terczyński – Bronka 6:1, 6:0; Paluch – (6) Dyrda 6:3, 6:3; Krawczyński – (10) Moczek 7:6 (4), 2:6, 6:2; (7) A. Kwiatkowski – M. Matuszewski 6:3, 6:2; Olech – (12) Brzózka 6:3, 7:6 (3); Bednarek – (8) Wargocki 6:3, 7:6 (4); Szic – (11) Zychowicz 2:6, 6:2, 6:0. 

Druga runda: Bedra – W. Kasperski 6:2, 6:2; Sadal – Sytkow 6:7 (3), 7:5, 6:0; Gałka – Kuś 6:0, 6:1; Y. Wójcik – Szmyrgała 6:3, 6:4; M. Terczyński – Jędruszczak 6:4, 3:6, 6:1; Krawczyński – Paluch 6:4, 3:6, 6:3; A. Kwiatkowski – Olech 6:0, 6:0; Bednarek – Szic walkower.  

Strona mistrzostw

Kategoria: PZT
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności