Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

Agnieszka i Jerzy w reklamie

Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz będą promować sprzęt AGD i samochody.

Isia podpisała umowę z produkująca sprzęt AGD firmą Amica. Kampania reklamowa z jej udziałem jest zaplanowana na jesień bieżącego roku.

– Agnieszka to w tej chwili zdecydowanie najlepsze towarzystwo dla nas. A przecież wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to jeszcze nie jest szczyt jej możliwości – przekonuje Robert Drożyński, prezes Amica Marketing.

Jerzyk podpisał umowę z firmą Nordyński, łódzkim dealerem Peugeota. Przez najbliższy rok będzie jeżdził Peugeotem 508.

Janowicz będzie promował francuską markę i łódzkiego dealera. Na samochodzie, którym już jeżdzi Jerzyk, jest logo jego nowego sponsora. Jest też na nim napis: wspieramy polski tenis.

– Dlaczego tenis i Janowicz? Bo sami gramy w tenisa, a od dwóch lat organizujemy amatorski turniej – mówi Tomasz Nordyński. – Szukaliśmy kogoś, kto będzie twarzą naszej firmy. A Jerzyk jest przecież z Łodzi. Chcieliśmy wesprzeć jego karierę, promować jego i Łódż.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności