Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Agnieszka Radwańska odwiedziła Warszawę

Agnieszka Radwańska wraz z ojcem, Tomaszem Wiktorowskim oraz prezesem PZT Jackiem Muzolfem odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Wcześniej spotkali się z minister sportu Joanną Muchą. Rozmowy dotyczyły planowanego ośrodka tenisowego rodziny Radwańskiej w Krakowie oraz finansowania PZT z budżetu ministerstwa.

Konferencja prasowa odbyła się w Champions Sport Bar and Restaurant na parterze hotelu Marriott w Warszawie.

Nasza tenisistka odniosła się do pytań o przyczyny ostatnich sukcesów. Poinformowała o swoich planach startowych (Stuttgart, Madryt, Rzym, Bruksela).

Wyznała, że nie jest przesądna i chętnie podjęłaby się bycia chorążym reprezentacji olimpijskiej w Londynie, mimo ciążącej na tym stanowisku „klątwy” (chorąży nigdy nie zdobył medalu podczas igrzysk). W deblu najchętniej zagrałaby z siostrą Urszulą.

Ojciec sióstr stwierdził, że młodsza ma również talent do tenisa, jednak póki co musi wygrać mentalnie z samą sobą by móc walczyć o największe trofea.

Na konferencji obecny był również Wojciech Fibak, który kurtuazyjnie zadał Agnieszce pytanie o jej ulubioną nawierzchnię w Wielkim Szlemie.

Tenisistka przyznała, że na pewno nie jest to ziemia, a jej faworytką jest trawa, dlatego ma duże nadzieje na medal na igrzyskach olimpijskich.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności