Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Akademia Karoliny Wożniackiej – ruszyły zapisy

Akademia Karoliny Wożniackiej rozpoczyna realizację swojego programu w Polsce.

Powołano ją 18 września 2011 roku przez Fundacja Bit Masters. Siedziba główna mieści się w Toruniu. Nasz portal został partnerem AKW.

– Nie jesteśmy typową szkołą tenisa. Nie wiążemy się z żadnym konkretnym klubem tenisowym. Jesteśmy niezależną fundacją, powołaną po to, aby przekazać doświadczenia szkoleniowe i wychowawcze, które złożyły się na rozwój i sportowy sukces mojej córki, Karoliny – zaznacza Piotr Wożniacki.

– To, czego nauczyliśmy się przez lata treningów i udziału w turniejach tenisowych na całym świecie, chcemy przekazać za pośrednictwem AKW. Jej nazwa to nie chwyt reklamowy, to oferta nowoczesnego, kompleksowego programu nauczania i rozwoju kariery sportowej, którą przeszła moja córka – dodaje Wożniacki.

Dla dzieci w wieku 8-14 lat

Oferta Akademii skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 14 lat. AKW realizować będzie program w kilku ośrodkach w Polsce. Na początku w Bydgoszczy, Wrocławiu i Sopocie.

Podstawowe zajęcia odbywać się będą podczas weekendowych zgrupowań. Na program weekendowego zgrupowania składać się elementy szkolenia sportowego i mentalnego.

Zajęcia praktyczne na korcie prowadzone przez najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Zarejestrowani studenci AKW otrzymają specjalny indeks oraz koszulki AKW.

Latem AKW zamierza zorganizować dwutygodniowe obozy dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych dzieci w wieku od 6 do 9 lat AKW planuje zorganizowanie cyklu turniejów minitenisa o puchar Karoliny Wożniackiej.

Aplikacja do pobrania

Wysokość opłat, program stypendialny i rabatowy dla studentów AKW zostaną przedstawione podczas spotkań kadry AKW z rodzicami.

Wstępną aplikację do AKW można pobrać na stronie – Kliknij tutaj

Więcej informacji w spawach szkoleniowych udziela Paweł Owczarz, dyrektor do spraw programu: e-mail: [email protected] – telefon: 502614484.

Dla niepełnosprawnych

AKW podjęła współpracę z samorządem województwa kujawsko-pomorskiego oraz Polskim Komitetem Paraolimpijskim.

Strony podpisały list intencyjny, w którym postanowiły doprowadzić do powstania w Kujawsko-Pomorskiem Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich w tenisie na wózkach.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności