Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Amarante ITF – Brózda dotarła do półfinału

przez maka

Trzy polskie zawodniczki walczą o punkty w Portugalii.

W Amarante Ladies Open (korty twarde, 10 tys. $) nasze tenisistki miały z rankingu miejsca w turnieju głównym.

Olga Brózda (br) pokonała 17-letnią Hiszpankę Olgę Saez Larrę (763) 6:2, 6:2 i Szwajcarką Samirą Giger 6:1, 6:2.

W ćwierćfinale wygrała z najwyżej rozstawioną – Nathalią Rossi (398) z Brazylii 7:6, 6:3. W półfinale przegrała z grającą dzięki dzikiej karcie, 16-letnią Portugalką Joaną Vale Costą (367 w rankingu juniorek) 1:6, 2:6.

Natalia Siedliska (842) wygrała z Rosjanką Aliną Mikheevą (br) 6:4, 6:2, ale uległa Hiszpance Nurii Parrizas-Diaz (463) 4:6, 1:6.

Natalia Kołat (1021 w rankingu WTA) w pierwszym meczu łatwo poradziła sobie z Belgijką Catherine Chantraine (1083) 6:0, 6:2. W drugim przegrała z Rossi 2:6, 2:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Rossi – Vilaca 6:1, 6:4; Kołat – Chantraine 6:0, 6:2; Giger – Rafful 6:0, 6:1; Brózda – (7) Saez Larra 6:2, 6:2; Gonzalez-Salas – (4) Luz 6:3, 3:6, 6:4; Vale Costa – I. Lopez 6:2, 6:2; Prats-Millan – Seateun 7:6, 6:2; (5) Prislan – Mocete-Talamantes 6:3, 6:2; Lazaro Garcia – (8) Moura 6:2, 6:7, 6:2; Ayassamy – Caciotti 7:6 , 6:3; Rey – Atucha Gomez 6:3, 6:3; Mazzali – (3) Clerico 3:6, 7:5, 6:1; (6) Fournier – Sanders 6:4, 4:6, 7:6 (4); Nancarrow – Machado Santos 6:2, 6:3; Siedliska -Mikheeva 6:4, 6:2; (2) Parrizas-Diaz – Rincon Otero 6:2, 6:2.

Druga runda: Rossi – Kołat 6:2, 6:2; Brózda – Giger 6:1, 6:2; Vale Costa – Gonzalez-Salas 6:3, 3:6, 6:2; Prislan – Prats-Millan 7:5, 7:5; Ayassamy – Lazaro Garcia 6:4, 6:2; Rey – Mazzali 6:0, 2:0 i krecz Włoszki; Nancarrow – Fournier 6:4, 6:2; Parrizas-Diaz – Siedliska 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Brózda – Rossi 7:6, 6:3; Vale Costa – Prislan krecz Słowenki; Ayassamy – Rey 7:5, 6:0; Parrizas-Diaz – Nancarrow 6:2, 6:0.

Półfinały: Vale Costa – Brózda 6:1, 6:2; Ayassamy – Parrizas-Diaz.


W deblu Olga i Natalia są rozstawione z trójką. Zmagania rozpoczęły od ćwierćfinału. Wygrały z Hiszpanką Ainhoą Atuchą Gomez i Rosjanką Julią Kushnerevą 6:2, 6:1.

W 1/2 finału zagrają z duetem słoweńsko-brazylijskim Anją Prislan i Rossi.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności