Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Cornet - Tauson 6:3, 6:3; E. Andreeva - Seidel 6:4, 7:5; Bassols Ribera - Sevastova 2:6, 7:6 (4), 6:4; Watson - Ponchet walkower; E. Andreeva/Naef - Falkowska/Kawa 6:4, 3:6, 10:8; BUENOS AIRES WTA 125: Sierra - Montgomery 6:4, 7:5; Zarazua - Giovannini 6:0, 6:4; NEXT GEN FINALS DŻEDDA: Fils - Van Assche 2:4, 4:1, 4:3 (1), 4:3 (6); Me djedovic - Stricker 4:3 (5), 2:1 i krecz Szwajcara.
Polska Liga Tenisa

Atrakcje dla dzieci w Poznaniu

W dniach 21-24 lipca w Parku Tenisowym Olimpia odbędzie się turniej dla dzieci Algida Cup.

Będzie to jedna z imprez towarzyszących męskiemu challengerowi Poznań Porsche Open powered by Enea.

Zawody dla dzieci zostaną rozegrane w ramach cyklu Tenis 10. Zmagania odbywać się będą w trzech kategoriach wiekowych: niebieskiej (5-6 lat), czerwonej (7-8 lat) i zielonej (10 lat).

Gry eliminacyjne odbędą się na sztucznej trawa. Wszystkie mecze finałowe
będą rozgrywane na kortach ceglastych podczas finałowego weekendu Poznań Porsche Open powered by Enea.

Zgłoszenia: tel. 61 8455417, e-mail: biuro@parktenisowy.pl – wpisowe 10 zł.

Więcej o turnieju – Kliknij tutaj

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji również dla najmłodszych. Od poniedziałku do środy o godzinie 18 na kortach Parku Tenisowego Olimpia odbywać będą się spotkania dzieci z zawodnikami.

Oprócz kolekcjonowania autografów i możliwości rozegrania kilku piłek z profesjonalistami, będą mogli również wziąć udział w darmowych zajęciach z trenerami Parku Tenisowego Olimpia.

Jest to doskonała okazja zarówno do rozpoczęcia przygody z rakietą, jak i uzyskania kilku cennych wskazówek od zawodowców. Być może na jedno ze spotkań uda się zaprosić najlepszego polskiego tenisistę – rozstawionego z numerem 1 Łukasza Kubota.

W sobotę i niedzielę odbędą się nabory do szkółek w ramach akcji Wielkie Poszukiwania Tenisowych Talentów. Dzieci wezmą udział w testach sprawnościowych. Tym, które uzyskają największą liczbę punktów zostaną ufundowane całoroczne stypendia tenisowe. Początek akcji o godz. 11.

Kategoria: