ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Awans Agnieszki i Chan

przez maka

Agnieszka Radwańska i Yung-Jan Chan awansowały do trzeciej rundy debla w Australian Open.

A. Radwańska/Chan 6 6
Arvidsson/Larsson 2 1

Zawodniczka z Tajwanu i Polka świetnie returnowały. Zdobyły większość punktów przy serwisach Szwedek.

W obydwu setach były lepsze o dwa przełamania. W pierwszej partii triumfowały 6:2, a w drugim 6:1. Mecz trwał zaledwie godzinę i 2 dwie minuty.

W trzeciej rundzie rywalkami Isi i Chan będą Białorusinka Victoria Azarenka i Rosjanka Maria Kirilenko.

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności