Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Bohdan Tomaszewski Cup TE – rywalizują kadeci

przez maka

Na kortach Legii Warszawa rozgrywany był turniej kadetów Bohdan Tomaszewski Cup 2014 w ramach cyklu Tennis Europe.

W zawodach z Polek do półfinałów awansowały Iga Świątek i Wiktoria Rutkowska. W ćwierćfinale odpadły Anna Hertel i Weronika Falkowska.

Z biało-czerwonych o finał zagrał tylko Marcin Skowroński. Do ćwierćfinału dotarł Mikołaj Wrzoł. O tytuł w deblu walczyli Tomasz Dudek i Daniel Michalski.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Hertel – Rojek 2:6, 7:6 (5), 7:6 (2); Bogus – Ivasko 6:0, 6:3; Oczachowska – Prysmakova 6:2, 6:1; (6) Kudelova – Pindelska 6:4, 7:6 (1); (3) Lansere – Wilk 3:6, 6:3, 6:0; Hatouka – Zakordoniec 6:2, 2:6, 6:3; Grib – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:4; (7) Rutkowska – Tomczyk 2:6, 6:3, 6:0; (8) Lyven – Bednarczyk 6:3, 6:0; Falkowska – Pachkaleva 6:0, 6:3; Podlińska – Viarkhoutsava 6:2, 6:2; (4) Furak – Sosnowska 7:5, 6:4; (5) I. Świątek – N. Komar 6:3, 6:3; Siłka – Novik 6:1, 6:0; Skryabina – K. Jaśkiewicz 6:0, 6:3; (2) Zaicenco – Zajda 6:0, 2:6, 6:0.

Druga runda: Hertel – Bogus 7:6 (5), 6:3; Kudelova – Oczachowska 6:2, 6:4; Lansere – Hatouka 7:5, 7:5; Rutkowska – Grib 6:2, 7:6 (3); Falkowska – Lyven 2:6, 6:2, 6:2; Furak – Podlińska 6:2, 6:2; I. Świątek – Siłka 6:1, 6:0; Skryabina – Zaicenco 6:2, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Kudelova – Hertel 6:2, 6:2; Rutkowska – Lansere 6:7 (6), 6:2, 6:4; Furak – Falkowska 6:0, 6:3; I. Świątek – Skryabina 6:3, 6:3.

Półfinały: Rutkowska – Kudelova 6:4, 6:3; Furak – I. Świątek 7:5, 6:1.

Finał: Furak – Rutkowska 6:2, 6:4.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Valkusz – Andrzejczak 6:0, 6:2; Cherkasau – Michalski 0:6, 6:3, 6:2; Mashtakov – Żuk 6:2, 6:2; (8) Fryze – Kolasiński 6:0, 6:3; Paluch – (4) Vaise 7:6 (1), 6:3; Skowroński – Zahraj 6:4, 3:2 i krecz Niemca; Skutella – Malmon 2:6, 6:0, 6:1; (6) Liaonenka – Franko 6:4, 7:5; (7) Pavel – Berszakiewicz 6:2, 6:4; Wrzoł – Kalabukhau 6:4, 6:0; Mikuła – Liavonchyk 6:4, 6:4; (3) Lobak – Grzegorczyk 6:0, 6:2; Sikorski – (5) T. Dudek 6:4, 6:4; Soha – Morawski 3:6, 6:4, 6:4; Karpovets – Pociej 6:3, 6:4; (2) Tybar – Łosiak 6:2, 6:0.

Druga runda: Valkusz – Cherkasau 6:1, 6:1; Mashtakov – Fryze 6:3, 6:7 (8), 7:6 (4); Skowroński – Paluch 6:0, 6:0; Liaonenka – Skutella 6:2, 6:2; Wrzoł – Pavel 2:6, 6:4, 6:4; Lobak – Mikuła 6:2, 6:4; Soha – Sikorski 6:3, 6:4; Tybar – Karpovets 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Valkusz – Mashtakov 6:1, 6:3; Skowroński – Liaonenka 6:2, 6:2; Lobak – Wrzoł 6:0, 6:2; Tybar – Soha 6:1, 6:3.

Półfinały: Valkusz – Skowroński 6:2, 6:4; Tybar – Lobak 6:4, 6:1.

Finał: Valkusz – Tybar 7:5, 6:4.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: Falkowska/Sosnowska – Paczena/Wilk 6:2, 6:4; Oczachowska/Siłka – K. Jaśkiewicz/Rojek 7:6 (1), 6:0; Pindelska/Podlińska – Hatouka/Prysmakova 4:6, 6:4, 10:8.

Ćwierćfinały: Furac/Zaicenco – Falkowska/Sosnowska 7:6 (5), 7:6 (1); Ivasco/Lyven – Bednarczyk/Tomczyk 6:3, 6:4; Lansere/Pachkaleva – Oczachowska/Siłka 7:5, 6:4; Hertel/Rutkowska – Pindelska/Podlińska 7:5, 7:5.

Półfinały: Furac/Zaicenco – Ivasco/Lyven 6:4, 6:1; Lansere/Pachkaleva – Hertel/Rutkowska 3:6, 7:6 (4), 10:1.

Finał: Lansere/Pachkaleva – Furac/Zaicenco 6:2, 6:7, 10:4.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: Lobak/Vaise – bye; Kalabukhau/Liavonchyk – Andrzejczak/Skutella walkower; Fryze/Skowroński – Grzegorczyk/Wrzoł 7:6 (3), 6:4; Sikorski/Żuk – Malmon/Morawski 7:6 (5), 6:1; Karpovets/Mashtakov – Ciecierski/Sochoń 6:1, 6:2; Dudek/Michalski – bye; Berszakiewicz/Pociej – Franko/Pavel 6:4, 2:6, 10:4; Liaonenka/Tybar – bye.

Ćwierćfinały: Lobak/Vaise – Kalabukhau/Liavonchyk 6:0, 6:2; Fryze/Skowroński – Sikorski/Żuk 6:3, 6:1; Dudek/Michalski – Karpovets/Mashtakov 7:6 (3), 7:5; Liaonenka/Tybar – Berszakiewicz/Pociej 7:6 (4), 6:2.

Półfinały: Lobak/Vaise – Fryze/Skowroński 4:6, 6:2, 10:7; Dudek/Michalski – Liaonenka/Tybar 6:4, 6:1.

Finał: Lobak/Vaise – Dudek/Michalski 6:0, 6:2.


ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Podlińska – bye; J. Skrzypczyńska – Światłoń 6:3, 6:1; Zajda – bye; Orekhova – Ciura 6:0, 6:3; Komorowska – bye; Falkowska – Furmaniak 7:5, 6:3; Novik – bye; Kostuj – Bogucka 6:2, 7:5; Viarkhoutsava – M. Komar 4:6, 6:3, 6:1; Paczena – bye; Wilk – Marut 6:0, 6:1; Bednarczyk – Kiryluk 6:4, 6:2; Końska – Jurczak 6:2, 6:4; Górczyńska – Baduchowska 6:3, 6:2; N. Komar – Bilotserkovska 6:2, 6:2.

Druga runda: Podlińska – J. Skrzypczyńska 6:1, 6:0; Zajda – Orekhova 6:2, 3:6, 7:5; Falkowska – Komorowska 6:4, 6:0; Novik – Kostuj 3:6, 6:3, 6:4; Viarkhoutsava – Pociej 7:5, 6:2; Wilk – Paczena 4:6, 6:2, 6:1; Bednarczyk – Końska 6:3, 6:3; N. Komar – Górczyńska 6:4, 6:4.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Cherkasau – bye; Karczmarczyk – M. Pawlicki 7:6 (4), 6:2; A. Kwiatkowski – bye; Franko – Dworak 6:4, 6:2; Godek – bye; Łosiak – Stefonenko 6:0, 6:0; A. Pawlicki – bye; Liavonchyk – Iwaszkiewicz 6:3, 6:2; Bortsov – bye; Mikuła – Sochoń 6:1, 6:0; Skutella – Bujakiewicz 6:0, 6:2; Błaszczyk – Huk 6:2, 6:2; Ozhenka – Grążawski 7:5, 6:2; Malmon – Paolella 6:1, 6:0; Krzeptowski – Gricuk 6:1, 6:3; Kalabukhau – Cicierski 6:4, 7:6 (4).

Druga runda: Cherkasau – Karczmarczyk 7:6 (6), 6:2; Franko – A. Kwiatkowski 3:6, 6:3, 6:0; Łosiak – Godek 6:2, 6:1; Liavonchyk – A. Pawlicki 3:6, 7:5, 7:6 (5); Mikuła – Bortsov 7:5, 6:1; Skutella – Błaszczyk 6:0, 6:2; Malmon – Ozhenka 6:1, 6:0; Kalabukhau – Krzeptowski 5:7, 7:5, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności