Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Bratysława ITF – na juniorskich kortach

Juniorzy walczyli w The 20th Slovak Junior Open w Bratysławie.

Pewne miejsca w głównej drabince słowackiej imprezy mieli Kamil Majchrzak, Jan Zieliński, Piotr Łomacki, Phillip Gresk, Szymon Walków i Kamil Gajewski.

W pierwszej rundzie Majchrzak i Zieliński mieli wolny los. Łomacki wygrał z Hindusem Amanem Agarwalem 6:7, 6:4, 6:4.

Walków pokonał Czecha Ivana Kocourka 6:4, 7:6, a Gajewski Fina Joela Popova 6:2, 6:0. Gresk wygrał z kwalifikantem z Czech Zdenkiem Derkasem 3:6, 6:3, 6:4.

W drugiej rundzie Majchrzak przegrał z Francuzem Alexandrem Mullerem 6:7 (5), 1:6. Zieliński wygrał ze Słowakiem Alexem Molcanem 3:6, 6:4, 6:4. Łomacki nie sprostał Danielowi Baumannowi z Niemiec 7:6 (5), 3:6, 5:7.

Gajewski pokonał Czecha Pavla Stauberta 6:0, 6:4. Gresk przegrał ze Szwajcarem Danielem Valentem 4:6, 6:2, 1:6, a Walków z Brytyjczykiem Callumem Poland-Smithem 2:6, 6:1, 3:6.

W trzeciej rundzie Zieliński przegrał z Ukraińcem Vadimem Ursu 3:6, 6:7. Gajewski wygrał z Brytyjczykiem Billym Harrisem 6:3, 6:3, ale nie sprostał Ursu 1:6, 7:6, 6:7.

Przez eliminacje przebił się Pascal Kłos. Najwyżej rozstawiony, pokonał Słowaka Patrika Cvika 3:6, 6:3, 6:4 oraz Czecha Ondreja Krsteva 6:3, 6:2.

W głównej imprezie nie sprostał Niemcowi Janowi Choińskiemu 3:6, 3:6.

W turnieju deblowym Gajewski i Walków pokonali Francuzów Ronana Joncoura i Mullera 7:5, 6:4, ale przegrali z duetem z Ukrainy – Filippem Kekerchenim Yuriyem Kryvoyem 4:6, 4:6.

Majchrzak i Zieliński rozpoczęli rywalizację od drugiej rundy i i porażki w pojedynku z Rumunem Bogdanem Apostolem i Ursu 5:7, 6:2, 6:10.

Gresk i Popov pokonali Słowaków Samuela Hodora i Patrika Nemę 7:6 (5), 1:6, 10:5 oraz najwyżej rozstawionych – Gorana Markovicia z Serbii i Stauberta 7:6 (6), 6:4.

W 1/4 finału przegrali z Hindusem Amanem Agarwalem i Callumem Poland-Smithem 6:7 (4), 4:6.

Łomacki w parze z Vadymem Kalyuzhnyym z Ukrainy w pierwszej rundzie mieli wolny los. W drugiej wygrali z Rosjanami Timurem Salbievem i Alexandrem Vasilenko 4:6, 7:5, 10:7. W ćwierćfinale pokonali Kekerchena i Kryvoya 6:4, 6:3.

O finał wygrali z Agarwalem i Poland-Smithem 6:7 (4), 6;1, 10:8. W decydującym pojedynku przegrali z Niemcami – Danielem Baumannem i Johannesem Haerteisem 5:7, 3:6.

Kłos i Włoch Marco Brugnerotto oddali spotkanie pierwszej rundy walkowerem.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności