Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Bydgoszcz Centrum Cup – Gadomski uległ Lojdzie

W Bydgoszczy rozgrywany był futures mężczyzn.

W finale Czech Dusan Lojda pokonał Piotra Gadomskiego 6:0, 6:3. Polak zdobył nad Brdą 15 punktów.

Polak żle rozpoczął pojedynek. W drugim gemie popełnił podwójny błąd przy drugim breakpoincie (0:2).

W czwartym Czech wykorzystał trzecią szansę na podwójnego breaka (0:4). Piotrek ponownie nie utrzymał podania. Przegrał pierwszego seta (0:6).

Przerwa dla Gadomskiego (uraz ręki). Leworęczny Lojda nadal bardzo skutecznie serwuje (0:1). Pierwszy gema Polaka (1:1). Dusan gra zbyt dokładnie. Wykorzystał trzeciego breakpointa (1:3).

Długi gem, w którym Piotrek uzyskał przełamanie powrotne (2:3). Warszawianin znów był opatrywany (ręka i udo). Obronił trzy breakpointy, ale czwartej szansy Czech już nie zmarnował (2:4).

Lojda utrzymał podanie (2:5). Gadomski obronił dwie piłki meczowe (3:5). Zmarnował dwie okazje na rebreaka. Dusan wykorzystał trzeciego meczbola (3:6).

W grze podwójnej triumfowali Andriej Kapaś i Mateusz Kowalczyk. W finałowym pojedynku wygrali z Piotrem Gadomskim i Maciejem Smołą.

Singiel

Pierwsza runda: (1) Lojda – D. Lipka 6:0, 6:0; Sawicki – Szmigiel 1:6, 6:2, 6:3; Olejniczak – Smoła 6:3, 4:6, 6:1; (6) Godlewski – Bujdo 6:2, 6:1; (3) Gawron – Gerasimov 6:7 (2), 6:2, 6:0; Urrutia-Fuentes – Szmyrgała 6:4, 4:6, 7:5; Celt – Gąsiorek 6:1, 6:1; (5) Panfil – Kocyła 3:6, 6:3, 6:1; Kowalczyk – (8) Varga 6:2, 6:3; Kruk – Fidirko 7:5, 1:0 i krecz Nikołaja; Salaba – Majchrowicz 6:3, 6:0; (4) Burzi – Kapaś 6:3, 6:4; (7) Capone – Filipek 6:3, 6:1; Gadomski – Ciaś 6:7 (3), 6:2, 6:0; Domaszewicz – Lima-Perez 6:2, 6:4; (2) Mertl – Richards 6:4, 6:0.

Druga runda: Lojda – Sawicki 6:2, 6:0; Godlewski – Olejniczak 6:3, 6:3; Gawron – Urrutia-Fuentes 1:6, 3:4 i krecz Chilijczyka; Panfil – Celt 6:2, 6:1; Kowalczyk – Kruk 6:3, 7:6 (8); Burzi – Salaba 6:1, 6:2; Gadomski – Capone 6:7 (3), 6:4, 6:4; Mertl – Domaszewicz 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Lojda – Godlewski walkower; Gawron – Panfil 7:5, 2:6, 7:5; Kowalczyk – Burzi 6:4, 6:1; Gadomski – Mertl 0:6, 7:6 (9), 6:3.

Półfinały: Lojda – Gawron 7:6 (3), 6:4; Gadomski – Kowalczyk 6:2, 7:5.

Finał: Lojda – Gadomski 6:0, 6:3.

Debel

Pierwsza runda: (1) Kapaś/Kowalczyk – Cavaco/Salaba 6:4, 6:4; Kryvaruchka/Lima-Perez – Kuzin/Sousa Coutinho 6:4, 6:2; W. Lutkowski/Majchrowicz – (3) Gawron/Panfil 1:6, 7:6 (5), 10:8; Celt/Olejniczak – Mularczyk/Sawicki 6:1, 6:3; Gąsiorek/Godlewski – Mlazga/Mlazga 6:0, 6:0; (4) Fidirko/Gerasimov – Filipek/Orliński 6:4, 6:3; Domaszewicz/Howe – Kruk/Odazhyu 6:4, 6:7 (2), 11:9; (2) Gadomski/Smoła – Akhavan Roufigar/Urrutia-Fuentes walkower.

Ćwierćfinały: Kapaś/Kowalczyk – Kryvaruchka/Lima-Perez 6:1, 6:1; W. Lutkowski/Majchrowicz – Celt/Olejniczak 6:2, 2:6, 10:8; Gąsiorek/Godlewski – Fidirko/Gerasimov 6:1, 6:2; Gadomski/Smoła – Domaszewicz/Howe 6:2, 6:2.

Półfinały: Kapaś/Kowalczyk – W. Lutkowski/Majchrowicz 6:3, 7:6 (4); Gadomski/Smoła – Gąsiorek/Godlewski walkower.

Finał: Kapaś/Kowalczyk – Gadomski/Smoła 7:5, 6:4.

Eliminacje

Pierwsza runda: (1) Bujdo – bye; Akhavan Roufigar – Tarasewicz 6:0, 6:4; K. Mlazga – P. Janik 6:4, 6:4; Howe – Tokarz 7:6 (2), 6:0; (2) Urrutia-Fuentes – bye; Buczko – Bieńkowski 6:4, 6:3; F. Zbroja – Piątkowski 6:2, 7:6 (8); Fielek – bye; (3) W. Lutkowski – bye; Odazhyu – Dzudzewicz 6:2, 6:3; Gąsiorek – Wardelmann 6:4, 6:0; Szostak – Manaf walkower; (4) Lima-Perez – bye; A. Mlazga – Werstak 6:3, 4:6, 6:4; Ciaś – Sousa Coutinho 6:0, 6:0; Kryvaruchka – bye; (5) Szmigiel – bye; P. Lipka – Savkin 6:1, 6:1; Kuzin – Siekierczak 6:2, 6:4; Dończyk – P. Zbroja 6:0, 6:2; (6) Kruk – bye; Orliński – Bąkowski 6:2, 6:1; Sołtyka – Zochowski 6:3, 6:0; Kac. Mularczyk – bye; A. Andrzejczuk – bye; D. Lipka – Pokrywka 7:6 (5), 6:3; O. Andrzejczuk – Miroński 3:6, 6:2, 6:2; Włodarczyk – bye; Caruk – bye; Filipek – Cavaco 6:3, 1:6, 6:0; P. Gewert – Gonzalez Gil 3:6, 6:3, 6:3; Ronduda – bye.

Druga runda: Bujdo – Akhavan Roufigar 6:4, 4:6, 6:4; Howe – K. Mlazga 6:0, 6:2; Urrutia-Fuentes – Buczko 6:2, 6:1; F. Zbroja – Fielek 6:0, 6:2; Odazhyu – W. Lutkowski 6:3, 2:6, 6:3; Gąsiorek – Szostak 6:1, 6:0; Lima-Perez – A. Mlazga 6:0, 6:1; Ciaś – Kryvaruchka 6:0, 6:9; Szmigiel – P. Lipka 6:4, 6:3; Dończyk – Kuzin 6:3, 6:1; Kruk – Orliński 6:1, 6:2; Sołtyka – Kac. Mularczyk 6:1, 7:6 (2); D. Lipka – A. Andrzejczuk 6:0, 6:9; Włodarczyk – O. Andrzejczuk 6:3, 6:0; Filipek – Caruk 7:6 (9), 6:3; Ronduda – P. Gewert 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Bujdo – Howe 6:2, 6:0; Urrutia-Fuentes – F. Zbroja 6:0, 6:1; Gąsiorek – Odazhyu 6:3, 6:2; Ciaś – Lima-Perez 6:4, 7:5; Szmigiel – Dończyk 6:4, 6:1; Kruk – Sołtyka 6:1, 6:3; D. Lipka – Włodarczyk 6:3, 6:0; Filipek – Ronduda 6:3, 6:4.

Turniej Bydgoszcz Centrum Cup (korty ziemne, 15 tys. $) rozgrywany jest na kortach przy ul. Nowotoruńskiej 8.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności