Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Badosa - Świątek 6:3, 7:6 (4); Vekic - Sabalenka 6:4, 3:6, 7:6 (3); Van Uytvanck - Kvitova 5:7, 6:3, 6:0; Svitolina - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:4; Sakkari - Stojanovic 6:1, 6:2; Kar. Pliskova - Suarez Navarro 6:3, 6:7 (1), 6:1; Krejcikova - L. Fernandez 6:2, 6:4; Pavlyuchenkova - Friedsam 6:1, 6:1; Osaka - Golubic 6:3, 6:2; Rybakina - Peterson 6:2, 6:3; Muguruza - Q. Wang 6:3, 6:0; Giorgi - Vesnina 6:3, 6:1; Bencic - Doi 6:2, 6:4; Sorribes Tormo - Ferro 6:1, 6:4; Podoroska - Alexandrova 6:1, 6:3; Vondrousova - Buzarnescu 6:1, 6:2; Medvedev - Nagal 6:2, 6:1; Fognini - Gerasimov 6:4, 7:6 (4); Basilashvili - Sonego 6:4, 3:6, 6:4; Davidovich Fokina - Millman 6:4, 6:7 (4), 6:3; A. Zverev - Galan 6:2, 6:2; Djokovic - Struff 6:4, 6:3; Carreno Busta - Cilic 5:7, 6:4, 6:4; Koepfer - Purcell 6:3, 6:0; KITZBUHEL ATP 250: Kovalik - Munar 6:4, 6:4; Taberner - Seyboth Wild 3:6, 6:3, 6:2; M. Ymer - P. Cuevas 6:3, 7:5; P. Martinez - Pouille 6:3, 6:7 (4), 6:4; ATLANTA ATP 250: Fratangelo - Seppi 7:5, 7:6 (5).

Challengery ITF – deblowy sukces Piter

przez maka

Biało-czerwone szukają punktów w turniejach w Turcji, Szwajcarii i Tunezji.

Stambuł

Justyna Jegiołka zgłosiła się do Lale Cup (korty twarde, 50 tys. $). 21-latka została w eliminacjach rozstawiona z trójką i w pierwszej rundzie miała wolny los. W kolejnych wygrała z Iryną Kyrychenko z Ukrainy 6:2, 6:0 i z Chorwatką Adrijaną Lekaj 6:4, 6:7 (1), 6:4.

W turnieju głównym przegrała ze Słowaczką Kristiną Kucovą 3:6, 3:6. W deblu Polka i Turczynka Melis Sezer pokonały Włoszkę Claudię Coppolę i Lekaj 6:2, 6:1 i Ukrainkę Valentynę Ivakhnenko i Gruzinkę Sofię Shapatovą 6:4, 6:4.

W półfinale przegrały z Rosjanką Jekateriną Bychkovą i Ukrainką Nadią Kichenok 3:6, 4:6.

Tunis

Na start w Tunezji zdecydowały się Katarzyna Piter i Magda Linette. W Nana Trophy (korty ziemne, 25 tys. $) Linette przegrała z Ukrainką Marianną Zakarlyuk 3:6, 3:6. Piter wygrała z Rosjanką Jewgieniją Pashkovą 6:4, 6:2, ale uległa Rosjance Yanie Buchinie 4:6, 0:6.

W deblu Kasia i Serbka Aleksandra Krunic wygrały z Argentynką Tatianą Buą i Wenezuelką Andreą Gamiz 7:5, 6:0, Chilijką Danielą Seguel i Ukrainką Anną Shkudun 6:3, 7:5 oraz Bułgarkami Elitsą Kostovą i Isabellą Shinikovą 2:6, 6:4, 10:7.

W pojedynku o tytuł były skuteczniejsze od Węgierki Reki-Luki Jani i Rosjanki Jewgieni Pashkovej 6:2, 3:6, 10:7.

Magda i Holenderka Leslie Kerkhove pokonały Czeszki Denisę Allertovą i Petrę Krejsovą 6:3, 6:2, ale przegrały z Kostovą i Shinikovą 6:1, 6:7 (5), 6:10.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności