Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Changwon – triumf Przysiężnego

przez maka

Michał Przysiężny wygrał w drugim futuresie w Korei Południowej.

Polak (466 w rankingu ATP) w Changwon nie został rozstawiony. W pierwszym meczu pokonał Meksykanina Daniela Garzę (334) 6:2, 7:5.

W drugiej rundzie wygrał z Japończykiem Hiroyasu Eharą (518) 6:3, 6:2. W ćwierćfinale był skuteczniejszy od Michaela McCluna (447) z USA 7:5, 6:2.

W półfinałowym pojedynku zwyciężył Koreańczyka Cheong-Eui Kima (996) 6:3, 6:2. W meczu o tytu wygrał z Australijczykiem Samuelem Grothem (321) 3:6, 7:5, 6:3.

Ołówek zdobył w Changwon 27 punktów. Teraz zagra w GImcheon.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Nielsen – S-J Cho 6:3, 6:1; Ch-E Kim – Kang 6:3, 6:3; Roshan – D-S Oh 6:4, 6:0; (6) Look – J-H Kim 6:2, 6:2; Przysiężny – (3) Garza 6:2, 7:5; Ehara – S. Choi 6:0, 4:6, 4:2 krecz Koreańczyka; J-S Lim – D-W Choi 5:5 i krecz Koreańczyka; (8) McClune – W-R Kim 6:4, 6:0; Huang – (5) Uchiyama7:5, 7:5; Barton – Nam 6:0, 6:3; Jun – Na 7:6 (7), 7:6 (7); Y-J Kim – (4) Millman 7:6 (3), 6:1; Jeong – (7) Bossel 6:4, 7:6 (5); Bangoura – Chung 6:4, 6:4; Kang – Yi 6:2, 2:6, 7:5; (2) Groth – H-H Lee 7:5, 6:1.

Druga runda: Ch-E Kim – Nielsen 2:6, 6:4, 7:5; Roshan – Look 6:4, 6:3; Przysiężny – Ehara 6:3, 6:2; McClune – J-S Lim 7:5, 6:1; Huang – Barton 6:3, 7:5; Jun – Y-J Kim 7:6 (7), 1:6, 7:6 (3); Jeong – Bangoura 6:1, 3:6, 7:6 (4); Groth – Kang 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Ch-E Kim – Roshan 6:4, 6:4; Przysiężny – McClune 7:5, 6:2; Huang – Jun 7:5, 6:3; Groth – Jeong 6:4, 7:5.

Półfinały: Przysiężny – Ch-E Kim 6:3, 6:2; Groth – Huang 7:5, 6:2.

Finał: Przysiężny – Groth 3:6, 7:5, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności