Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Chevrolet Cup w Legnicy – ósmiu Polaków w drugiej rundzie

przez maka

W Legnicy rozgrywany jest dziewiąty w tym roku w Polsce męski futures.

Chevrolet Cup odbywa się na kortach Sinet Klubu w Legnicy (korty ziemne, 10 tys. $).

Ten dolnośląski ośrodek debiutuje w zawodowych rozgrywkach. Do tej pory znany był z organizacji dużej imprezy dla amatorów – Jarexs Cup.

Przez kwalifikacje przebili się: Mikołaj Szmyrgała, Dawid Piątkowski, Kacper Mularczyk, Marek Pokrywka oraz Michał Włodarczyk (jako lucky loser). Bliski awansu był 15-letni Mateusz Terczyński.

Do drugiej rundy awansowali: Grzegorz Panfil, Adam Chadaj, Pokrywka, Andriej Kapaś, Piotr Gadomski, Bartosz Sawicki, Szmyrgała i Igor Bujdo.

SINGIEL

Pierwsza runda (1) Panfil – Lustyk 6:4, 6:2; Marek – Hrabec 6:3, 7:5; Wagner – Włodarczyk 6:0, 7:6 (5); Kapaś – (8) Rumler 7:6 (8), 6:4; (4) Chadaj – Maiga 5:7, 7:5, 6:0; Kosec – Majchrowicz 6:4, 6:4; Kaczynski – Piątkowski 6:4, 6:3; (6) Pazicky – Siekierczak 6:0, 6:4; (5) Gadomski – Domaszewicz 6:4, 6:2; Sawicki – Kac. Mularczyk 6:4, 3:6, 6:1; L. Stakhovsky – D. Novak 2:1 i krecz Davida; (3) Brydolf – Zhurbin 6:7 (3), 6:4, 6:3; Szmyrgała – (7) Sikora 7:6 (3), 6:1; Pokrywka – Kocyła 6;3, 3:6, 6:1; Bujdo – Brtnicky 6:1, 2:6, 7:6 (4); (2) Jebavy – Zeleny 6:3, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Brydolf/Gadomski – bye; Charpantidis/Pokrywka – Bujdo/Pfeiffer 5:7, 6:2, 10:6; Domaszewicz/Majchrowicz – (3) Rumler/L. Stakhovsky 6:2, 6:1; Lostak/Zeleny – Kac. Mularczyk/Kon. Mularczyk 6:4, 6:2; Maiga/Zhurbin – Ronduda/Sołtyka 6:3, 6:2; (4) Kocyła/Szmyrgała – Dończyk/Włodarczyk 6:4, 6:2; Loconte/Marek – Duś/Terczyński 6:4, 6:2; (2) Jebavy/Sikora – bye.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Hrabec – Loconte 6:0, 6:4; Dończyk – Sołtyka 6:3, 6:4; (2) Marek – Goellner 6:2, 7:6 (4); Brtnicky – Wojnar 6:1, 6:4; (3) Szmyrgała – Onken 4:6, 6:4, 6:4; Kon. Mularczyk – Konieczny 7:5, 6:2; Wagner – Prokop 6:4, 6:3; Włodarczyk – Ollert 6:4, 6:2; Terczyński – Wodniak 6:3, 6:7 (7), 5:5 i krecz Daniela; Piątkowski – Szałas 7:5, 6:4; Pokrywka – Bartmann 6:7 (5), 6:3, 6:2; Jabłoński – Sunkovsky 7:5, 6:4; Kac. Mularczyk – Lostak 6:3, 6:7 (4), 6:4; Duś – Kurtys 6:2, 6:2; Zeleny – Rohan 7:5 i krecz Tomasa; P. Janik – Szostak 6:4, 6:1.

Druga runda: Hrabec – Dończyk 6:1, 7:5; Brtnicky – Marek 6:4, 3:6, 6:0; Szmyrgała – Kon. Mularczyk 7:5, 6:2; Wagner – Włodarczyk 7:6 (4), 6:3; Piątkowski – Terczyński 4:6, 6:3, 7:5; Pokrywka – Jabłoński 3:0 i krecz Macieja; Kac. Mularczyk – Duś 6:1, 6:0; Zeleny – P. Janik 7:6 (5), 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności