MIAMI: D. Collins - Alexandrova 6:3, 6:2; Rybakina - Azarenka 6:4, 0:6, 7:6 (2); Dimitrov - Alcaraz 6:2, 6:4; A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2.

Cincinnati WTA – Ula Radwańska gra dalej

Urszula Radwańska awansowała do trzeciej rundy Western & Southern Open.

Kwalifikantka z Krakowa (46) wygrała w pierwszym meczu z Kazaszką Ksenią Pervak (66) 6:2, 6:4.

Dziś walczyła z Kazaszką Jarosławą Shvedovą (45). Ula przegrala pierwsza partię 4:6. W drugiej przy stanie 4:1 dla Polki rywalka skreczowała.

Kazaszka obroniła dwa breakpointy (0:1). Straciła podanie w piątym gemie (3:2). Polka błyskawicznie straciła przewagę (3:3). Break w dziesiątym gemie dał Jarce pierwszego seta (4:6).

W drugiej partii Radwańska szybko przełamała Shvedovą (1:0). Uzyskała podwójnego breaka (4:1). Jarosława poprosiła o przerwę medyczczną, ale nie była w stanie kontynuować walki.

W trzeciej rundzie rywalką krakowianki będzie ponownie Amerykanka Serena Williams (4).