Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Cykl Kids Cup – BJגN BORG Cup

przez maka

W Krakowie odbył się ósmy turniej dla dzieci cyklu Kids Cup.

Sponsorem zawodów była firma Focus Fashion/Libro Group reprezentowana przez Artura Kasprzyka.

W turnieju wzięło udział 46 młodych graczy. Dzięki hojności sponsora – zarówno wśród uczestników turnieju, jak i rodziców, rozlosowanych zostało 10 dodatkowych nagród w postaci plecaków i toreb sygnowanych logo BJגN BORG.

Natomiast nagrodami głównymi dla zwycięzców były kultowe torby BJגN BORG z dedykacjami Agnieszki Radwańskiej i życzeniami wielu sukcesów tenisowych.

Zmagania rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: Mini – do lat 8, Futures 9-10 lat i Elite – 11-12 lat.

Klasyfikacje

Mini: 1. Karolina Mazurek (Kraków), 2. Jakub Bojarski (ATC Tarnów), 3. Alicja Żukowicz (RKT ABC Rzeszów), 4. Mateusz Danielczyk (ATP Kraków).

Futures – dziewczęta: 1. Aleksandra Nadajewska (Piotrków Trybunalski), 2. Dominika Szczotka (Jarosław), 3-4. Martyna Gajoch (Kraków) i Aleksandra Bator (Gemik Kielce).

Futures – chłopcy: 1. Piotr Wiśniewski (Żarki), 2. Gabriel Biliński (Rzeszów), 3-4. Bartłomiej Nędza (Kraków) i Jakub Turdza (Kraków).

Elite – chłopcy: 1. Radosław Szczygielski (RKT ABC Rzeszów), 2. Mateusz Faliński (Żary), 3. Victor Guedes (Kraków), 4. Krystian Kroczek (Spin Rzeszów).

Cyklowi patronuje nasz portal. Więcej o turnieju na stronie www.TenisDlaDzieci.pl

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności