Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Czeszki pokonały Polki

przez maka

Klaudia Jans-Ignacik i Alicja Rosolska występowały w turnieju w Bad Gastein.

Alicja przyjechała do Austrii z Węgier, gdzie triumfowała w trzeciej zawodowej imprezie.

Tym razem grała już z Klaudią, która kilkanaście dni temu wyszła za mąż.

Rozpoczęły walkę od meczu z Brytyjką Sarah Borwell i Węgierką Katalin Magosi. Wygrały z trudem 6:1, 4:6, 10:8.

W ćwierćfinale Polki przegrały Czeszkami Evą Birnerovą i Lucie Hradecką 7:5 5:7, 8:10.

W pierwszej rundzie odpadły Marta Domachowska i Austriaczka Sandra Klemenschits.

Wyniki

Pierwsza runda: Gajdosova/Goerges – (1) Grandin/Uhlirova 4:6, 7:5, 10:5; Dominguez Lino/Pous-Tio – A. Bondarenko/K. Bondarenko 6:4, 6:3; (3) Llagostera Vives/Parra Santonja – Barrois/Woehr 7:5, 6:3; Hofmanova/Klaffner – Martic/Moore 6:0 3:6, 10:6; Birnerova/Hradecka – Dominikovic/Siegemund 6:4, 7:6 (1); (4) Jans-Ignacik/Rosolska – Borwell/Magosi 6:1, 4:6, 10:8; Pervak/Tsurenko – L. Kichenok/N. Kichenok 6:1, 6:4; (2) Govortsova/Kudryavtseva – Domachowska/Klemenschits 6:4, 2:6, 12:10.

Ćwierćfinały: Gajdosova/Goerges – Dominguez Lino/Pous-Tio 6:3, 6:3; Hofmanova/Klaffner – Llagostera Vives/Parra Santonja walkower; Birnerova/Hradecka – Jans-Ignacik/Rosolska 5:7, 7:5, 10:8; Pervak/Tsurenko – Govortsova/Kudryavtseva walkower.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności