Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Chwalińska 7:6 (3), 6:3; Golubic - Buyukakcay 6:3, 6:4; Snigur - Bucsa 6:1, 6:3; Nara - Guerrero Alvarez 6:7 (5), 7:6 (4), 6:2; STAMBUŁ: Bonzi - Musetti 6:1, 6:4; Hoang - Giustino 6:4, 6:4; Huesler - Bagnis 7:5, 6:2; Rinderknech - Nakashima 6:7 (7), 6:1, 6:4.

Czwartek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy grają w Włoszech, Czechach, Niemczech, Szwecji, Stanach Zjednoczonych i Kolumbii.

Praga

Alicja Rosolska i Klaudia Jans bez walki awansowały do półfinału. Rywali – Johanna Larsson i Tatjana Malek – oddały mecz walkowerem.

Druga runda: Schnyder – Cornet 6:2, 6:1; Medina Garrigues – Castano 6:4, 6:2; Hradecka – Niculescu 6:1, 6:2; A. Szavay – Benesova 6:1, 7:5; Hercog – Dulgheru walkower dla Słowenki.

Palermo

W Włoszech o awans do 1/4 finału zagrają dziś m.in. Włoszka Romina Oprandi i Francuzka Aravane Rezai.

Druga runda: Kanepi – Olaru 6:1, 6:2; Oprandi – Zec Peskrić 6:4, 7:5; Errani – Lucić 6:0, 7:6; Rezai – Duque Marino 7:6, 6:3.

Bastad

Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk przegrała walkę o półfinał z Robertem Lindstedtem i Horią Tecau.

Druga runda: Robredo – Golubev 3:6, 6:3, 6:2; Verdasco – Robert 6:1, 6:1; Skugor – Elesković 6:2, 6:3; Almagro – J. Nieminen 6:4, 6:4.

Stuttgart

W Mercedes Cup o awans do 2. rundy zagra m.in. Rosjanin Nikolay Davydenko.

Druga runda: Gimeno-Traver – Davydenko 7:6, 2:6, 6:1; Ferrero – Zeballos 6:7, 7:6, 6:2; Chiudinelli – Phau 7:6, 6:3; Monfils – Andujar 6:4, 5:7, 6:4; F. Mayer – Garcia-Lopez 6:3, 6:1.

Rimini

We Włoszech swoje mecze rozegrają m.in. Argentyńczyk Juan Pablo Brzezicki (na zdjęciu) i Chorwat Ivan Dodig.

Druga runda: Gremelmayr – Clar 6:3, 6:2; Brzezicki – Ramos-Vinolas 7:6, 6:2; Dodig – Kindlmann 7:6, 6:3 Lorenzi – Junqueira 1:6, 7:6, 6:1.

Bogota

W Kolumbii odbywa się największy w tym tygodniu męski challenger.

Druga runda: Struvay – Dutra da Silva 6:2, 7:6; Daniel – Endara 3:6, 6:4, 6:4; Decoud – Campozano 6:4, 4:6, 7:6; Salamanca – A. Garcia 6:2, 7:6; Giraldo – Hocevar 7:5, 6:3.

Aptos

W USA zawodnicy walczą już na kortach twardych.

Druga runda: B. Klein – Polansky 6:3, 6:4; Ball – Alex Kuznetsov 6:7, 6:1, 6:4; Bogdanović – K. Beck walkower; Devvarman – Bogomolov 6:2, 5:7, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności