Polski Tenis

WYNIKI

TORONTO WTA 1000: Świątek - Tomljanovic 6:1, 6:2; Pegula - Muhammad 6:2, 7:5; Riske-Amritraj - Ostapenko 7:6 (2), 0:6, 7:5; Gauff - Rybakina 6:4, 6:7 (8), 7:6 (3); Pliskova - Anisimova 6:1, 6:1; Giorgi - Mertens 6:3, 7:5; MONTREAL ATP 1000: Ruud - Molcan 7:6 (3), 6:3; Carreno Busta - Rune 6:0, 6:3; Bautista Agut - Brooksby 7:5, 6:1; T. Paul - Alcaraz 6:7 (4), 7:6 (7), 6:3; CONCORD WTA 125: Townsend - Bonaventure 6:1, 4:6, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Czwartek na świecie

Tenisiści i zawodniczki w tym tygodniu walczą w Hiszpanii, Szwajcarii, Kazachstanie, Niemczech, Kolumbii, Kanadzie, USA i na Bali.

Walencja

Druga runda: Davydenko – Chela 7:6 (0), 6:2; Starace – P. Cuevas 7:6 (2), 2:6, 6:2; Ferrer – Gabashvili 6:4, 6:1; Soderling – Gimeno-Traver 6:2, 6:3; M. Granollers – Andujar 6:2, 6:2; Monfils – Wawrinka 6:2, 6:4.

Bazylea

Druga runda: Nalbandian – Cilic 4:6, 6:4, 6:4; Stepanek – Giraldo 3:6, 6:2, 6:0; Gasquet – Kamke 6:4, 7:5; Troicki – Mathieu walkower; Roddick – Golubev 6:3, 6:4; Djokovic – J. Nieminen 6:4, 7:6 (6).

Astana-2

Druga runda: Matsukevich – Oswald 3:6, 7:5, 6:2; Kudryavtsev – Junaid 5:7, 7:6 (6), 6:2; Kravchuk – Elgin 6:2, 6:4; Schuettler – Braun 6:2, 6:2.

Eckental

Druga runda: Rosol – Struff 6:1, 6:4; Bemelmans – Bolelli 7:6 (3), 6:3; Brown – Bachinger 6:4, 2:6, 6:2; Bozoljac – Kindlmann 4:6, 6:3, 6:4.

Medellin

Druga runda: Tavares – Naso 6:4, 7:5; M. Daniel – Dabul 6:3, 5:7, 6:4; Salamanca – Bagnis 7:5, 7:6 (7); Zeballos – Ribeiro Neto 6:4, 6:3.

Charlottesville

Druga runda: Matosevic – Bhambri 7:6 (2), 6:2; Guccione – Van Der Merwe 6:7 (3), 7:6 (5), 7:5; De Voest – Dent 6:4, 7:6 (6); Devvarman – G. Jones 6:3, 6:3.

Bali

Ćwierćfinały: Ivanovic – Pavlyuchenkova 6:0, 6:1; Date Krumm – Na Li 6:4, 3:6, 6:4.

Taipei

Druga runda: Q. Wang – L. Zhang 7:6 (3), 6:3; S. Peng – Zi Yan 7:5, 6:1; Jovanovski – Lertcheewakarn 0:6, 6:4, 6:1; Morita – Gojnea 6:2, 6:7 (4), 6:4.

Nantes

Druga runda: Voracova – Putintseva 6:2, 5:7, 6:4; Savinykh – Ungur 6:2, 6:2; Foretz Gacon – Jurak 6:0, 6:2; Laurendon – Kremer 6:1, 6:1.

Toronto

Druga runda: C. Garcia – Klepac 6:0, 7:5; Lim – Boserup 7:6 (3), 6:4; Zhao – Litvak 7:5, 7:6 (11); Albanese – Riske 7:6 (6), 6:4; Stephens – El Tabakh 2:6, 6:0, 6:3; Pandzic – Dabrowski 5:7, 6:2, 6:3.

Kategoria: